Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 114

Wątek: Event walentynkowy brak zadan

  1. #101
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Okazuję się że to tylko chwilowa pomoc, bo u mnie teraz są tylko nr 2 i po rzuceniu przez znajomego premia aktywowała zasoby.
    Patrzyłem przed chwilą i już jest nieaktywna, a do końca premii na polu 2h zostało, czyżby tylko działała ona 1h?

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2014
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Losowość spora... ostatnio sprawdzałem 55 min i był bonus, 23 min był bonus, teraz około 40 min brak i tak już do końca, relogi nie pomagają, czyszczenia plików też nie pomaga.

  3. #103
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    kinia19910,
    Skasuj walentynkę nr8 z pola i daj inny nr, a się pojawią.

    Pisz tu czy pomogło
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    mi pomogło skasowanie 8
    Pozwolę sobie skomentować qfa, japierd@# to jest qfa next level of programming .. quantum programming ...

    A teraz BB poproszę jakieś 100 dosypki + dzień premium za zmarnowany czas

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2014
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nawet nie chodzi o to czy bonus jest widoczny na przygodach czy nie. Chodzi o to, że się męczysz by znaleźć kogoś kto rzuci 3 walentynki, potem pilnujesz by 3 h nie minęło a i tak nie wiesz czy drop masz z bonusem czy nie. Lepie rzucić torbę i na 4 dni masz z głowy. Ja odkąd zaglądam do każdego dropa to 1/4 wpada bez bonusa na walentynce.

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    cos nie tak ze stacja pogody, użyłam w przygodzie i okazał się ze straty są większe, to normalne?

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez iwoneczka Zobacz posta
    cos nie tak ze stacja pogody, użyłam w przygodzie i okazał się ze straty są większe, to normalne?
    wszystko w porządku,to nie jest błąd, to tak ma działać

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez iwoneczka Zobacz posta
    cos nie tak ze stacja pogody, użyłam w przygodzie i okazał się ze straty są większe, to normalne?
    Każda premia daje premie tobie i przeciwnikowi - tak to miało działać od początku. Bezsensowny budynek ,ale akurat ten działa.

    Obserwatorium jest zabugowane i przyspiesza ruch generałów po przygodzie jak podkowy

  8. #108
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stacja pogodowa na pewno nie powiekszy straty na ali jak odpalisz premie do obrażeń obszarowych dla piechoty, bo przeciwnicy i tak mają to w standardzie.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Okazuję się że to tylko chwilowa pomoc, bo u mnie teraz są tylko nr 2 i po rzuceniu przez znajomego premia aktywowała zasoby.
    Patrzyłem przed chwilą i już jest nieaktywna, a do końca premii na polu 2h zostało, czyżby tylko działała ona 1h?
    U mnie wyłącza się jak wyjdę z gry i wrócę (premka aktywne jeszcze a walentynka nie działa. Lipa okrutna

  10. #110
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Magdina Zobacz posta
    U mnie wyłącza się jak wyjdę z gry i wrócę (premka aktywne jeszcze a walentynka nie działa. Lipa okrutna
    Mam to samo, a bez relogów to już się nie da w to grać.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.