Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wezcie sie w koncu za robote, ile to moze trwac?

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    To chociaż raz mam szczęście. U mnie ładuje się normalnie, co nie znaczy szybko, i działa. Muszę tylko za pierwszym razem, gdy wchodzę na skrzynkę pocztową, kliknąć dwa razy. Za pierwszym znika tylko ikonka listu przy awatarze i nic, dopiero za drugim kliknięciem otwiera skrzynkę.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ostatni status to zawsze aktualny i stały status.

    Obecnie opóźnienia w grze są naszym priorytetem. Pracujemy nad poprawą.

    Najnowsza aktualizacja:


    AKTUALIZACJA 18.02.2019
    Wdrożyliśmy nową wersję na serwerze testowym, która obejmuje usprawnienia, dzięki czemu możliwą poprawę opóźnień.
    Dołączcie do naszego serwera testowego na www.tsotesting.com i podzielcie się z nami swoją opinią.
    Problem z aktulaizają to już któryś z kolei a tak przy okazji utraciłem dostęp do swojego konta grałem kilka lat(44 Level) i tu du..... niemożliwość odzyskania kontak poprzez konto ubisoftu to wielka lipa. Tysiące moich emaili bez odpowiedzi. Odzyskanie poprzez konto ubisoftu wogóle niemożliwe. Właściciel dostawcy internetu zwinoł interes i serwery założonych kont przestały istnieć i niemożna nic odzyskać. Telefonowanie do centrali Ubisoftu to mażenie ściętego drzewa. Założyłem nowe konto i nową grę ale to daleka droga. Bo gra bardzo długo się wczytuje , zawiesza rozłączają się serwery a może to już rychły koniec settlersów w POLSCE NIKT NIE JEST MI UDZIELIĆ POMOCY tylko tz. spychówka zdzwonić napisać do ubisoftu ATU LIPA LIPA .

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MOZE NAJWYŻSZY CZAS ZMIENIĆ CAŁA EKIPE bo testery i serwery zagranicze są ok. Tylko tak może być w polsce a później "przecież nic się nie stało" to jest tylko po stronie UŻYTKOWNIKA (czytaj gracza) słaba sieć, słaby sprzęt, nieumiejętność korzystania itp. itk. bo u nas jest wszystko ok. Tylko wyślij skrina bo tam gów..... zobaczy moderator lub ktoś z ekipy ..... .

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedyna rada jakiej mogę udzielić,zatrudnijcie polskich informatyków.Obecni informatycy niech idą szparagi zbierać.Pozdrawiam

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak Marg masz racje, gra się wiesza tnie, nie można kopalni postawić i po prostu nie można normalnie grać......

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez piasek87 Zobacz posta
    Ładownie się czy problem z wejściem, znikające budynki, to nie problem gry, głównie słabego sprzętu i kiepskiego neta. U mnie po konserwie ładuje się szybciej i działa lepiej.
    Procesor:Pentium 4 2.4, 2.4GHz
    Karta graficzna:GeForce 6600
    Pamięć RAM:1GB
    System operacyjny:Windows XP
    To jest minimum by w miarę gra chodziła, oczywiście jeżeli chcemy mieć kosmiczną rozdzielczość, by nic się nie cięło, to wymagania rosną. Do tego dobry internet.
    Bzdury piszesz .tyle ci powiem............

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mąż jest programistą i po objawach, jakie skrypt gry generuje w trakcie rozgrywki (zamulanie coraz większe z każdą chwilą), wywnioskował (oczywiście bez spojrzenia w kod jest to tylko odgadywanie) iż prawdopodobnie problem jest z fragmentem kodu odpowiadającym za połączenie z bazą danych, które to połączenie się przy każdej akcji gracza (np. stawianie kopek, studni, pól, itd) na nowo generuje, zamiast korzystać z jednego już otwartego połączenia. To się podobno jakoś fachowo nazywa - Singleton czy jakoś tak. I jak tego nie ma, to nawet zwykłe galerie zdjęć korzystające z baz danych, potrafią zamulić całą przeglądarkę...

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ludzie na stos z "naprawiaczami" chcemy gry gobrej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprzet wypasiony intel 9 generacji RAM 32 GB grafika 1080 z pamięcią 8 Giga a tu wszystko stoi gdy wracam z "porcelanki" po 30 minutach i tak jet praktycznie od nowego roku -- może rok świni zaszkodził grze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
    Jest to podyktowane złym kodem tak naprawdę nz łączenie do bazy danych ale przecież są tam chyba jacyś "programiści" co tego nie widzą........ be bele ble.
    Ostatnio edytowane przez Barabas ; 19.02.2019 o 12:12

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.