Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    witam. na serwerze testowym nie da sie zbudowac nowej studni na wyczerpanej ani nawet na tym samym miejscu po zburzeniu zapdnietej studni

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Witam, rozumiem , że już od teraz nie można wejść na wyspę? Bo od 1 godziny jestem na stronie głównej i wczytuje mi grę(((((((((((((

  3. #53
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapalnik89, To akurat nie dziwne, tam nawet pola sie nie wyczerpują mimo wyeksploatowania. Jest to raczej związane ze środowiskiem testowym i tym że mamy od pierwszego zalogowania zabudowaną wyspę. Jakbyś miał czystą od 0, podejrzewam że by tych problemów nie było.

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    Swoja droga wiele o stanie gry mowi to, ze jedyna sekcja forum w ktorej sie cokolwiek dzieje sa "Problemy techniczne", bo inne maja nawet po kilka dni bez zadnego posta
    Bardzo trafna uwaga
    Mam nadzieję, że po 12 nie zobaczę apokalipsy na wyspie, o ile w ogóle ją zobaczę.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,

    pamiętacie grę 'Might & Magic Heroes' i jej problemy 'z pamięcią'? to chyba było w 3ciej części, wersja pudełkowa. gra muliła kompa, zacinała się, wieszała.. Tłumaczone to było 'problemem z oczyszczaniem pamięci gry w kompie gracza'. na to samo narzekali gracze 'sieciowej' wersji gry'/nie online/. po poprawkach gra lepiej chodziła, ale nigdy idealnie.

    To takie babskie zastanawianie się gracza - czy teraz nie mamy podobnego problemu? objawy bardzo mi przypominają herosów sprzed poprawek... a i dostawca ten sam

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta wersja na serwerze testowym jest poprawiona i teraz ją wgrywają na główny, hmm będzie wesoło Tnie się gorzej niż teraźniejsza popsuta wersja

  7. #57
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zalogowałam się Zobaczymy co znowu sknocili...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  8. #58
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Proszę o informację jak wygląda logowanie, stawianie budynków i wszystko inne po dzisiejszej konserwacji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #59
    Początkujący Osadnik Awatar colodentZ
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kopalnie nie zawieszają się, gdzie przed konserwacja pojawil się problem. Czyli jest dobrze . Logowanie trwa 1:30 a do pelnego " obrazu " gry prawie 2 minuty. U mnie logowanie bez większych zmian przed konserwacją jak i po .

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nic sie nie zmienilo, dla pewnosci wywalilem ciastka i wszystko po konserwie, gra sie laduje i laduje i nic, choc jest jedna roznica nie trwa to dlugo bo raptem po 30 min proby ladowania wyskakuje odrazu

    https://clip2net.com/s/3ZWAcuv
    Ostatnio edytowane przez MWhiteman ; 20.02.2019 o 14:56

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.