Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po mojemu to testowy działa bo ma mniejsze obciążenie

  2. #42
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem w tym że na testowym nie ma tych zacinek i nigdy nie było
    To u nas i innych światach zostało coś spartolone.

    Bo jak to sparkz napisał.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wkleic tez trzeba umiec bez bledow.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hej. Jak wszyscy, lub znakomita większość, borykam się z zacięciami. Różnie z nimi jest, raz ciężej, raz ciut lepiej. Gram na różnych konfiguracjach sprzętowych, nie dajmy się zwariować, to gra przeglądarkowa i nie ma znaczenia czy na waszym sprzęcie pójdzie Wiedźmin, czy GTA. Gra się zacina bez względu na to. Na rozwiązanie trafiłem przypadkiem - jest nim klient gry Settlers (to magiczne i tajemnicze "pobierz grę", kilka pozycji nad przyciskiem logowania lub gry). Gra nadal ładuje się koszmarnie długo, ale, o dziwo, daje się postawić kilka kopalni czy linie obronne na ekspedycji. Nie jest to rozwiązanie idealne, używam go doraźnie, ale może komuś też pomoże.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że wydajnością gry, czepiają się dupki. Gra się dobrze. Szacun dla programistów. Gra wnosi do mojego życia miłe chwile, rzadko gram, ale to najlepsza gra z tych.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A, zablokowali mnie kiedyś, bo jakiś gnojek pożalił się, że mu drewno wiszę, a może coś podobnego hahahaah, grałem z miłymi ludźmi/zapamiętam/, gram z miłymi, pozdrawiam bulowiana/Andrzej/ i anlob, redjul, i ten tego tamten świat /imieje/, gram teraz, gra darmowa Ha
    Ostatnio edytowane przez StaryKrawat ; 19.02.2019 o 13:01

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2018
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na stawianie kopalni pomaga trochę maksymalnę przybliżenie

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez StaryKrawat Zobacz posta
    Myślę, że wydajnością gry, czepiają się dupki. Gra się dobrze. Szacun dla programistów. Gra wnosi do mojego życia miłe chwile, rzadko gram, ale to najlepsza gra z tych.
    zachowajcie spokój, prowokator na sali
    albo jajcarz lepszy nawet od Kryszaka

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    no to mamy kolejna konserwe zapowiedziana , w celu poprawwienia wydajnosci ... czyli pewnie bedzie jeszcze gorzej

  9. #49
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    albo jajcarz lepszy nawet od Kryszaka
    o to akurat nietrudno.

    Swoja droga wiele o stanie gry mowi to, ze jedyna sekcja forum w ktorej sie cokolwiek dzieje sa "Problemy techniczne", bo inne maja nawet po kilka dni bez zadnego posta
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Niech jeszcze wiecej wymyślają to bedzie super działac. 3 rodzaje wojsk, kilka rodzai przygód,wypraw itd. Dodatkowe wyspy, setki geologów i generałów i tysiace premii do wrzucenia. Przy tym miliony kliknieć i wszystko sie pier...... ! Jak aj bym w firmie wszystko na raz puścił i podostawiał jeszcze kilka maszyn to jak to ma normalnie funkcjonować? jak sie rano zaloguje to godzine klikam non stop zeby wszystko chodziło jak chce. No ale tak to jest gra ma zarabiac to sie wymysla setki różnych "fajnych" rzeczy i mamy co mamy.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.