Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

    Nie wiem co dokładnie miała naprawić konserwacja 14.02., ale wiem czego nie naprawiła. Przynajmniej u mnie jest tak jak było przed konserwą.

    Na wyspie - stawianie budynków, zwłaszcza kopalni, to masakra. Nie mogę zapanować nad kursorem, kopalnie pojawiają się, znikają. W końcu gra się zawiesza. Coś co wcześniej robiło się jednym kliknięciem, teraz zajmuje o wiele więcej czasu i nie zawsze się udaje.

    W przygodzie - to samo, generałowie zachowują się jak kopalnie. Nie mogę ich sprawnie, płynnie i precyzyjnie poprzestawiać, szczególnie na dużych mapach i dużych odległościach. Ikonki zatrzymują się gdzieś na mapie, zawieszają, nie pokazują się w miejscu, na które wskazuję kursorem. W ogóle nie mogę nad nimi zapanować. W efekcie generałowie czasem przestawiają się w inne miejsce, niż wskazane. Wszystko to zabiera cenny czas.

    Do tego przejście z wioski/przygody trwa wyjątkowo długo, czasem wymaga zamknięcia przeglądarki i ponownego otwarcia. To samo z wchodzeniem na wioski znajomych i powrotem.
    Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy wgrywanie eventu bez naprawienia tych problemów. Robienie przygód to masakra, a ja właśnie mam do zrobienia 3 Skarby Mądrości.
    Dodam jeszcze, że cookies wyczyszczone i czyszczone regularnie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam! Podczepiam się do problemu. Od poprzedniej aktualizacji przy każdym stawianiu budynków, otrzymywaniu nowych zadań, wejściu w gwiazdę gra się zacina.
    Niestety przez to jest niegrywalna...Nie pomaga nawet zmiana przeglądarki czy przejście na aplikację dedykowaną do TSO.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam do tego co powyzej ,jeszcze zadanie gildyjne chyba sie mocno wstydzi :P schowalo się pod inne zadania i jest bardzo duzy problem z zaliczeniem zg

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , masz szczęście , bo logowanie się na grę graniczy z cudem , czas zmienić zainteresowania ,ta gra spada po równi pochyłej w dól .

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,

    czy dziś istnieje możliwość wejścia do gry? Zalogowałam się na konto i od godziny próbuję wejść do gry, jednak pasek pobierania utknął w połowie i ani drgnie. Sytuacja taka ma miejsce w chromie i edge. jakaś masakra jest. Czy istnieje szansa że da się zagrać w gre?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez mmonika123 Zobacz posta
    Witam,

    czy dziś istnieje możliwość wejścia do gry? Zalogowałam się na konto i od godziny próbuję wejść do gry, jednak pasek pobierania utknął w połowie i ani drgnie. Sytuacja taka ma miejsce w chromie i edge. jakaś masakra jest. Czy istnieje szansa że da się zagrać w gre?
    Raczej każy tak ma... sam mam tak od startu eventu w grudniu - pasek stoi bo gra pobiera na nowo pliki gry. Wystarczy za każdym razem poczekać z 10-20 minut zależnie od szybkości łącza, a wejdzie...
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Od rana piąty raz próbuję się dostać do gry i porażka. Co jest?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    szkoda gadac do supportu nawet nie pisze bo ich rady sa nic nie warte, wroccie do wersji z przed aktualki grudniowej nie bylo takich cyrkow z ladowaniem gry

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ładownie się czy problem z wejściem, znikające budynki, to nie problem gry, głównie słabego sprzętu i kiepskiego neta. U mnie po konserwie ładuje się szybciej i działa lepiej.
    Procesor:Pentium 4 2.4, 2.4GHz
    Karta graficzna:GeForce 6600
    Pamięć RAM:1GB
    System operacyjny:Windows XP
    To jest minimum by w miarę gra chodziła, oczywiście jeżeli chcemy mieć kosmiczną rozdzielczość, by nic się nie cięło, to wymagania rosną. Do tego dobry internet.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez piasek87 Zobacz posta
    Ładownie się czy problem z wejściem, znikające budynki, to nie problem gry, głównie słabego sprzętu i kiepskiego neta. U mnie po konserwie ładuje się szybciej i działa lepiej.
    Procesor:Pentium 4 2.4, 2.4GHz
    Karta graficzna:GeForce 6600
    Pamięć RAM:1GB
    System operacyjny:Windows XP
    To jest minimum by w miarę gra chodziła, oczywiście jeżeli chcemy mieć kosmiczną rozdzielczość, by nic się nie cięło, to wymagania rosną. Do tego dobry internet.
    Polemizowałabym.
    U mnie: Intel(R) Core i7-4710MQ 2.50GHz
    RAM 32 GB, Windows 8.1 64 bit
    GeForce GTX 970M
    i do tego internet tak pomiędzy 580-780 Mb/s (teoretycznie do 1GB, ale taki szybki na WiFi nigdy nie jest).

    Wydaje mi się, że to niezłe parametry, a i tak mam problemy z zacinaniem się gry, zmrażaniem ekranu, ładowaniem. Na szczęście do gry wchodzę bez problemu ale już przechodzenie pomiędzy wyspą, przygodą, wyspą znajomych trwa masakrycznie długo. A nie było tak. To problem ostatnich aktualizacji gry.

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.