Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    nadal nie widać premi na władyce

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie mogę się zalogować. Znowu stracę premię za logowanie?

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Mi pomogło znacząco odinstalowanie flasha za pomocą Adobe Flash Player Uninstaller i ponowne jego zainstalowanie. Wcześniej postawienie pola pszenicy do budowy trwało kilkanaście sekund po tym zabiegu prawie wróciło do normy

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez DrwalDemolka Zobacz posta
    Mi pomogło znacząco odinstalowanie flasha za pomocą Adobe Flash Player Uninstaller i ponowne jego zainstalowanie. Wcześniej postawienie pola pszenicy do budowy trwało kilkanaście sekund po tym zabiegu prawie wróciło do normy
    Dokładnie, problemem nie jest gra a środowisko w jakim działa, zmiana niewspieranego flasha na nowsze technologie (np: HTML5) i wprowadzenie tso na urządzenia mobilne ożywiło by servery. Ale co my gracze możemy o tym wiedzieć.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    kłopoty z grą

    Zróbcie coś bo nie można grać cały czas się tnie jedna wielka porażka !!! albo już nic nie róbcie bo będzie tylko gorzej

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Yarek55wch Zobacz posta
    Zróbcie coś bo nie można grać cały czas się tnie jedna wielka porażka !!! albo już nic nie róbcie bo będzie tylko gorzej
    Hahahahaha.

    No to mają robić , czy nie robić? Zdecyduj się

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak byście nie "ciągli" tyle niepotrzebnych bajtów to gra by śmigała jak złoto. Ale każde logowanie połyka mi od 200 do nawet 400 MB. W międzyczasie jak się loguję robię kawę, siadam na tronie i jak wszystko porobię to i tak nie jestem zalogowany ale już tylko czekam 2-5 min Pozdrawiam Waszych bystrych techników

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez DrwalDemolka Zobacz posta
    Mi pomogło znacząco odinstalowanie flasha za pomocą Adobe Flash Player Uninstaller i ponowne jego zainstalowanie. Wcześniej postawienie pola pszenicy do budowy trwało kilkanaście sekund po tym zabiegu prawie wróciło do normy
    To odinstalowanie w niczym nie pomaga, to tylko na chwilę daje efekt poprawy. Po kilku razach przejść - wyspa, przygoda, znajomy, wyspa, problem się pojawia. A na testowym o dziwo nie ma tego zacinania i teraz moje pytanie, skoro na testowym nie występuję, to jaki to ma związek z Flashem?

  9. #29
    Osadnik Awatar Niklas
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    89
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedyś za tow. Wiesława... lub Edwarda w wielu PGR-ach były problemy z wydajnością- ciągle było za mało kwintali z hektara.
    Myślałem, że to już se ne wrati, a tu proszę - znowu problemy z wydajnością

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Teraz się niewiele w tej kwestii zmieniło. Dążenie po jak najniższych kosztach i szybkość, sprawiają że mamy istną plagę pseudo fachowców, bo to nie ich wina, ale systemu samo naprowadzającego się biznesu. Pracodawca szuka szybkości i jakości, a wiadomo to nigdy nie może iść w parze, do tego dochodzą warunki wynagrodzenia i jakość sama się objawia w postaci chciwości i oszczędności. Niekiedy warto jednak powiedzieć sobie STOP i odejść od tego na rzecz zadowolenia klienta, co zaowocuje samoistny sukces na przyszłość
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 19.02.2019 o 00:46

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.