Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Konserwacja 14.02. i dalsze błędy

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    To problem ostatnich aktualizacji gry.
    Dokładnie.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Potwierdzam. Gra nie dość że się ładuje strasznie długo to się zacina, przy przechodzeniu między wyspami. Przed aktualizacją ładnie śmigało a teraz to nie da się grać. Jak event ma chodzić tak jak wyspa to ja dziękuje...

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Handel też ma błąd. Wystawiłam ofertę, komunikat o wystawieniu się pojawił, ale oferta nie wisi.
    Wczoraj było to samo, drugie wystawienie weszło, ale dzisiaj widzę, że oferta, która niby nie weszła, pokazuje się teraz w historii transakcji handlowych - wygasła...

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    ten blad juz jest u mnie conajmniej rok , aferty nie widzisz ale pewnie ona jest i inni moga ja zobaczyc

  5. #15
    konkur4
    Ten błąd to akurat z korzyścią dla gracza, bo można wystawić więcej ofert za monety.

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Aktualizacja

    Ostatni status to zawsze aktualny i stały status.

    Obecnie opóźnienia w grze są naszym priorytetem. Pracujemy nad poprawą.

    Najnowsza aktualizacja:
    Zanim udostępnimy nowe treści chcielibyśmy zbadać szczegółowo problemy zgłoszone nam od czasu ostatniej aktualizacji. W tym tygodniu będziemy dostarczać nowych informacji o wydarzeniu, a do tego czasu mamy w planach przyjrzeć się bliżej wydajności gry. Nadal nad tym pracujemy. Dziękujemy bardzo za cierpliwość.
    AKTUALIZACJA 18.02.2019
    Wdrożyliśmy nową wersję na serwerze testowym, która obejmuje usprawnienia, dzięki czemu możliwą poprawę opóźnień.
    Dołączcie do naszego serwera testowego na www.tsotesting.com i podzielcie się z nami swoją opinią.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 18.02.2019 o 19:05

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    417
    Serwer
    Kolonia
    niektorym, moze pomóc to:

    wystarczy wlaczyc , lub wylaczyc wspomaganie sprzetowe we Flashu, roznie to jest,
    u mnie owa funkcja jest odchaczona we Flash i nic nie tnie.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Margherita popieram bo parametry mam podobne i probowalem na roznych przegladarkach a problem jest i czym dluzej to jest jeszcze gorzej

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    mam podobnie, po dłuższym czasie sie ładuje...

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ostatni status to zawsze aktualny i stały status.

    Obecnie opóźnienia w grze są naszym priorytetem. Pracujemy nad poprawą.

    Najnowsza aktualizacja:


    AKTUALIZACJA 18.02.2019
    Wdrożyliśmy nową wersję na serwerze testowym, która obejmuje usprawnienia, dzięki czemu możliwą poprawę opóźnień.

    Poprawcie to by miało sens bo czuję jakby ktoś piaskiem sypnął w trybiki, nic nie rozumiem
    w temacie tego komunikatu (jesli dobrze rozumiem) mamy testować poprawki?
    a czy błędy jakie są TERAZ były WCZEŚNIEJ na testowym zanim wgraliście event (którego nie uruchomiliście nawet)
    Jeśli okaże się ze TAM gra działa (jak działała wcześniej), jakie to będzie miało przełożenie na grę TU?
    co planujecie po tych ważnych testach, to jakie macie plany - kiedy startuje walentynkowy event, jutro, za tydzień w przyszłym roku?

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.