Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: błąd w grze

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Czy raz na zawsze możecie rozwiązać problem niepodświetlających się budynków bez premii ??
    Co jest powodem tego problemu, to trwa już kilka miesięcy, czy możecie to wreszcie naprawić??!!
    a mi sie ten stan podoba , z tego wzgledu, ze jak robie mini zadania z excelsiora z wrzucaniem roznego rodzaju premii na Władykę , nie musze czekac az sie budynek podświetli, dzieki temu szybko idzie wrzucanie premii, pozdro

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    kupiłem odpalacza zastosowałem na rumowisku i po przejściu procedury rumowisko zamieniło się w stałą dekorację skał. Już kiedyś też tak miałem. To nie jest codziennie ale jest.
    Dziękuję za pomoc

  3. #13
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie,

    prosiłabym o sprawdzanie czy wątek opisujący dany problem istnieje na forum i dopisywanie się tam.
    Jeżeli problem, którego doświadczacie nie był jeszcze opisywany, proszę o utworzenie nowego wątku. Temat powinien być w miarę mozliwości precyzyjny i określać, czego dotyczy błąd. Screeny też są pomocne.

    Kiedy piszecie posta w innym temacie, niezwiązanym z błędem, który Was dotyczy, utrudnia to szybkie zebranie wymaganych informacji, a co za tym idzie, opóźnia opracowanie i wdrożenie poprawki. Ponieważ wydaje się, że wszystkie problemy poruszone w tym wątku zostały rozwiązane, zamknę temat i przeniosę go do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.