Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #291
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak w sumie to za ostatnią dobę to ten ewent pokochałam 1000 kwiatków się kupowało za 200k rudy platyny, 800kwiatków sprzedawali za 1000 zaprawy. 20 zaciagów czy myersów opylałam za 200 kwiatków... W końcowej fazie można było spokojnie uzupełnić zapas przygód. I nastawiać ozdóbek na wyspach. Nie pamiętam, żeby w którymś ewencie można było aż tak poszaleć
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #292
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak zwykle mogłoby być lepiej. no cóż, ten event był ok. to co mnie niepokoi, to że BB idzie w kierunku wielokrotnych budynków, i znowu będzie za mało placu na wyspie. a poza tym w miarę ok.

    jest jeszcze jeden ciągle nierozwiązany problem, który gruchnie z siłą tak samo jak przy tym evencie, i sprawa dotyczy graczy którzy mają dużo budynków. otóż przejdzie się przez kilka przygód tam i z powrotem, po kilku wyspach wypasionych znajomych, i gra po prostu tnie. i nie pomaga dobra grafika, bardzo szybki intel z 8 rdzeniami i 32GB ramu. gra po prostu niemiłosiernie tnie i trzeba zrobić reloga. czkawką to się odbiło przy ostatnim evencie, gdzie nawet wejście w jedną przygodę i powrocie na swoją skutkowało kompletną ściną. czy BB przetestuje ten wariant? bo to się może odbić czkawką przy wydarzeniu wielkanocnym (skończmy z tymi eWętami bo my polacy są)

  3. #293
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dolnina Zobacz posta
    Witam.
    Mam tylko jeno pytanie: Czy myślicie, że ktoś czyta to z BB. chyba nie to tylko my czytamy i mamy satysfakcję, że wylaliśmy wiadro pomyj na cos lub na kogoś.
    Event - bzdura. Domków ani ozdób nie kupiłem bo po co jedynie Odkrywcy przydatna żecz przyda się za miesiąc. a co z kwiatkami? Szybko wpadłem na to że można za nie uzupełnić zapasy w magazynie bo ZT wymagają sporo deficytowych towarów.
    Życzę powodzenia graczom, bo tylko oni to czytają.
    Witam serdecznie!

    Czytam i przekazuję wyżej!

    Dziękuję raz jeszcze za wszystkie opinie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #294
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Event:
    Geolog, który znajduje mi teraz podwojone złoża saletry i tytanu.
    Odkrywca, który robić będzie swoje na prawie każdym evencie.
    Obserwatorium, o tak to pomyłka, nie warty uwagi.
    Stacja Pogody, huragan może się przydać, testujemy.
    Uroczy ogród - 15 budynków na premii i szkółki produkują x2 da kopa dla tych, którzy masowo robią przygody.
    Prezent za błędy, rekompensujące nam błędy.
    Miłość, którego brakuje w tym wątku.

    Trochę jest mimo woli plusów

  5. #295
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Czytam i przekazuję wyżej!

    BB_Penelopa
    i jaki z tego efekt ? najgorzej dopracowany event jaki byl , z najwieksza iloscia bledow ...

  6. #296
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Witam.
    Jak dla mnie w evencie muzyka jest męcząca, zbyt powtarzalna może powinna być nieco zróżnicowana. Może puścić 2- 3 kombinacje.
    Rzeczy do zakupienia są dosyć dziwaczne (ten ostatni budynek jest zbyt kosztowny w utrzymaniu (premie są za drogie).
    Kolejny geolog, odkrywca to już przesada, za dużo tego.
    Opóźnienie w uruchomieniu popsuło cały klimat z eventu, ale rozumiem że to wypadek przy pracy.
    Osobiście uważam, że tych eventów jest już wystarczająco dużo i aby się nie powtarzały są zbyt udziwnione.
    Podoba mi się wygląd nowych budynków.
    Pozdrawiam.
    Ktoś jeszcze ma muzykę w grze włączoną? Czy wy zdrowi jesteście?

    Odkrywców nigdy nie jest za dużo (chyba że już się nie nadąży klikać, no to może), geolog jest przydatny.

    Opóźnienie to porażka, ale ciężko to nazwać wypadkiem, przy tak niskiej jakości kodu/programistów w końcu musiało się to zdarzyć. Od paru dobrych lat katastrofy są praktycznie przy każdej nowości, różnią się tylko rozmiarami.

    Eventy w grze to coś między 1/3 a 1/2 czasu gry, więc zdecydowanie sporo, z tym się zgadzam akurat.

  7. #297
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wczoraj testowałem Obserwatorium na przygodzie Łupieżcy Grobów z trzema innymi partnerami. Po uruchomieniu obserwatorium Szczegółową Mapą Gwiezdną (75%) przyspieszenia - przez jednego z partnerów - wysyłałem Szalonego Naukowca (jako test - idzie na przygodę 15 minut). Na przygodzie pojawił się po 3 minutach i 45 sekundach - co z tego - nie można go było odesłać na wyspę (zwijał się i wracał ponownie), jak również mnie można było przesunąć (również się zwijał i wracał na miejsce początkowe). Pozostałych gienków premia nie przyspieszyła. Chcę dodać że Obserwatorium uruchomione zostało przed uruchomieniem przygody. Dlatego mam pytania - czy obserwatorium premią obejmuję tylko tego kto uruchomi mapę, czy wszystkich graczy przygody ? I prośba dlaczego nie (a koszty uruchomienia są duże) przyspieszenie nie obejmie wszystkich przygód uruchomionych w ciągu tych dwóch godzin - i gienków przemieszczających się na i z przygody ?

  8. #298
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aktualnie Obserwatorium nie działa poprawnie, więc silenie sie na odpowiedz nie ma sensu.

    CHyba że ktoś z BB wie jak powinno być i może się wypowiedzieć.

  9. #299
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opinia o evencie? Może być tylko negatywna.
    Event wciśnięty na siłę, mimo wiedzy, że są z jego wprowadzeniem problemy.
    Po pojawieniu się ogłoszenia o ostatecznej dacie uruchomienia napisałem na g1, że skończy się to konserwą bo błędy będą się wylewały z ekranu - zostałem "postraszony" banem za rzekome złamanie regulaminu. Każdy wie co się stało - kilkugodzinna konserwa. Nawet graczy z miesięcznym doświadczeniem to nie zdziwiło. Smród za BB rozlewa się z każdego komputera.
    Część grubasów wysłanych przed eventem nie przyniosła surowca eventowego. Oficjalna odpowiedź na zgłoszenie błędu? "Bywa". Cóż, dowiedziałem się, że wybitni programiści Ubisoftu wprowadzili do programowania pojęcie bywa.
    BB nie byłoby sobą, gdyby tylko taki mały błąd się pojawił. Trzeba było nowe budynki przerobić w buble, które po dziś dzień nie działają poprawnie. Gdy premie na zwiększone łupy przestały działać u niektórych osób, oficjalny komunikat brzmiał - znamy i pracujemy nad tym. Tak intensywnie pracowali, że event się skończył. Zapewnienie dosypek na jednodniową konsumpcje farm kwiatów przy niedziałającej premce zwiększającej łupy z przygód to kilkunastogodzinny maraton z przygodami. BB umyło ręce, bo i po co pomóc graczom. Ręcznie dodać? Niemożliwe - przecież nikt nigdy nie ingerował w taki sposób w konta graczy (: Jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Parafrazując wieszcza - nam myśleć nie kazano.
    Rozwścieczona społeczność TSO dostała łapówkę na koniec eventu. Niemniej nikomu myślącemu takie prezenty nie zamażą oceny tego eventu - najkrócej ujmując JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.

  10. #300
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zbliża się kolejny event, Wielkanocny - w związku z tym mam prośbę do BB. Zdecydujcie do tego czasu i poinformujcie graczy z wyprzedzeniem, czy odkrywcy wysłani przed fazą zakończenia (usuwania, czy jak to nazwiecie) przyniosą pisanki, czy ich nie przyniosą.

    Mnie nie satysfakcjonuje taka informacja:
    "Poszukiwania Skarbów (Odkrywcy)
    Wszystkie poszukiwania skarbów rozpoczęte przed fazą usuwania mają szansę na nagrodę w postaci zasobów eventowych. Każde poszukiwanie skarbów rozpoczęte podczas lub po tym jak rozpoczęła się faza usuwania nie zostanie nagrodzone walutą eventową."


    Nie chcę żeby moi odkrywcy mieli szansę. Chcę wiedzieć konkretnie - albo tak, albo nie, przyniosą albo nie przyniosą. Tertium non datur. I uściślijcie co uważacie za fazę usuwania (zakończenia). Czy jeśli jest to np. godzina 10 (bo tak z reguły startuje event) to o 10 konkretnego dnia już kończycie (usuwacie).
    Wtedy będę mogła dopasować czas ich wysłania/powrotu i będę wiedziała na 100% jaki będzie wynik.
    Odpowiedź w stylu - mieli szansę, ale nie przynieśli to kpina z graczy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.