Odpowiedz w tym wątku
Strona 25 z 31 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #241
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do gry nie da się normalnie zalogować - pobiera się za każdym razem ze 150mb i bardzo często się po prostu zawiesza...
    wyczyszczenie historii powoduje jednokrotne uruchomienie gry, po wyjściu już nic nie zasysa ale sie nie odpala - wisi na pasku w 1/3 mniej więcej.
    pytacie co zmienić? może zróbcie aby działało poprostu...

  2. #242
    Osadnik Awatar monallisa1
    Dołączył
    31.05.2014
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    (niestety) coraz więcej graczy odchodzi z gry, nowych jak na lekarstwo - a jeśli pojawią się to raczej mało który zostaje w grze.
    A kolejne eventy tylko pozornie i na chwilę ożywiają grę.
    Co do samego eventu pomysł ciekawy - wart dopracowania jeśli ma się pojawić raz jeszcze. W sklepiku kolejny geolog? no ilu można

  3. #243
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mnie najbardziej spodobał się ban 24h od Mod Sowiduch. Bez ostrzeżenia, bez informacji o popełnionym przestępstwie i od razu z grubej rury na 24h zamiast powiedzmy np. na 3h. Wyeliminowało mnie to z dzisiejszego konkursu na czacie głównym. Oby tak dalej, trzymacie norme !! ……. dziennych doładowań na G1

  4. #244
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pomysł ok, trochę cukierkowo, ale co tam . Wiele błędów (budynki, brak walentynek po relogach itd. itp.) ale ja chyba mam ten sztokholmski syndrom ,o którym tu wyżej pisano i już się do tego przyzwyczaiłem. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu nie zaglądam już tak często jak kiedyś, ale nie ukrywam ,że ten event mimo błędów trochę mnie ruszył do gry kupiło się wszystko i kwiatów jeszcze zostało kilkanaście tysięcy do oddania w gildii. Budynki dla jednych przydatne dla innych mniej kwestia tego jak kto gra.

    Jedyny ogromny minus to czerwone grzędy 1 x 1 bo myślałem ,że będą takie jak standardowe niebieskie, żółte itd. a okazały się większe i nie mogłem nimi zabrukować wyspy Stacja pogody - dla mnie osobiście nieprzydatna bo przy tylu premkach i budynkach przeznaczonych do premii szkolenia woja oraz moim systemie grania oszczędność kilkudziesięciu a nawet kilkuset elitarnych jest niezauważalna. Aczkolwiek nie skreślałbym jeszcze tego budynku, jest to forma jakiegoś wyzwania w przeliczaniu składów i szukaniu nowych rozwiązań.

    Generalnie in plus, ale marzy mi się żeby choć jeden event wyszedł z testowego bez szwanku

  5. #245
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam, ja powiem tak. Na plus na pewno zasługuje akcja z prezentami za problemy, związana z przedłużeniem wydarzenia - chodzi tutaj o dodatkowego odkrywce i geologa. Co do nowych budynków, to jeżeli zostaną naprawione i zaczną przynosić pozytywne skutki - to wtedy to też będzie plusem. Z nowych rzeczy słabo się prezentują ogrody - ich działanie ma wiele do życzenia i w sumie po co to komuś.
    Na in minus zasługują problemy z logowaniem, lagi w grze podczas eventu, niedopracowane nowe premie, które traciły właściwości po relogu. Niestety co mnie niepokoi to to, że z każdym eventem gra działa coraz gorzej. Kiedyś tak nie było, pewno z kolejnym eventem będzie jeszcze gorzej, a to źle wróży. Pozdrawiam

  6. #246
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Błędy i niedopracowania żenujące. I tyle.

  7. #247
    motylek2jo
    Mi osobiście nie udało się ukończyć wszystkich zadań, uprawa kwiatów szybko się skończyła nawozić ją się nie opłacało, geolog bez książek szału nie robi, cóż ale zawsze jest to jakieś wyzwanie i wydarzenie. Można też zdobyć trochę rzeczy u kupca lecz jak dla mnie wszystko jest bardzo drogie. Pozdrawiam.

  8. #248
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez devilek36 Zobacz posta
    Na plus na pewno zasługuje akcja z prezentami za problemy
    Problem w tym, ze o wiele lepszym od rekompensaty za problemy jest brak problemow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #249
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez devilek36 Zobacz posta
    Witam, ja powiem tak. Na plus na pewno zasługuje akcja z prezentami za problemy,
    Rozmiar tego prezentu dobitnie pokazuje skalę bugów w jakie wyposażony był ten event, fala frustracji nawet takim prezentem moim zdaniem nie zostanie tak szybko ugaszona

  10. #250
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Uważam, że zadanie tego pytania jest po prostu szczytem arogancji. To jak narobić komuś na wycieraczkę i poprosić o papier.

    Rekompensatę uważam za jeszcze większe nieporozumienie. Kupowałem kwiaty za klej po to, żeby na koniec dostać ich tyle, że nie wiadomo co z nimi robić.
    Ostatnio edytowane przez AssasinEzio ; 08.03.2019 o 19:03

Odpowiedz w tym wątku
Strona 25 z 31 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.