Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 31 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #231
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    No trudno zeby nie stekal skoro jako kontrargument podajesz przygode ktora :

    - jest niszowa, rzadko dostepna i jej wykonywnaie ma sens tylko w kontekscie nagrod za cala kampanie
    - jest jedna z najbardziej niemiarodajnych jakie mozna sobie wyobrazic (bo elitarne jednostki vs jednostki wikingow ktore zabija sie zanim moga cokolwiek zrobic to mokry sen kazdego milosnika imbalansu)

    Podaję ją, bo ją zrobiłem akurat. Powszechnie dostępni wikingowie również z huraganu skorzystają, inne przygody być może na innych premiach. Bawi mnie tylko marudzenie osób, które wkoło trzaskają drwala jakby nic innego do dyspozycji nie było. Ta przygoda akurat jest tak zoptymalizowana pod względem strat, że trudno cokolwiek z niej uszczknąć poza czasem.

  2. #232
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Czy Was ludzie pogielo, czy o co chodzi, bo nie rozumiem?
    4. Obserwatorium nie działa!!!
    Owszem, nie działa. Na razie tylko ładnie wygląda. Ale co z tego? W czerwcu może naprawią, bo wątpię by zdążyli przed Wielkanocą. I ponownie: co z tego? :> Było gdzieś napisane, że musi działać natychmiast? Trzeba od razu robić jazdę? Tyle czasu radziliście sobie bez tego, nie możecie trochę poczekać?
    w części to racja ale w tym punkcie lekko straciłaś kontakt z ziemią
    Widać masz trochę inne oczekiwania w relacjach na linii petent-urzędnik, klient-firma niż duża cześć ludzi którzy tu spędzają czas

    ale jak następnym razem przyjdzie mi znowu zjeść na mieście i zamiast gorącego schabowego w chrupiącej panierce dostanę lekko letnią podeszwę z gumy to postaram się za twoim przykładem ich lepiej zrozumieć Przecież nie było napisane że kotlet ma wyglądać jak ten na zdjęciu - a o smaku w ogóle nic tam nie pisało a więc są ok, nie ma co się burzyć - to ''tylko'' obiad na mieście?
    chyba że na 10 zamówionych porcji połowa będzie niejadalna, to mam się zacząć martwić o swoją kieszeń, żołądek czy o kucharza?

    Walentynki ogólnie były ok. było wiadomo z testowego i opisów że budynki są większości niepotrzebne i nie trzeba było się nastawiać na kopanie po kilkanaście godzin dziennie, prezent-moralniak od BB na koniec bardzo przyjemny, ogólnie było fajnie
    zabrakło tylko napisania w komunikacie o zmianie daty końca WIELKIMI literami, że przedłużona jest tylko cześć sklepowa to by się ciśnienie nie podnosiło z powodu odkrywców, dropów bez dosypek, działania premii itd.
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.03.2019 o 18:54

  3. #233
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    "Uprawy Kwiatowe zostaną usunięte podczas fazy dezaktywacji."
    Dotyczy to zarówno wyspy jak i gwiazdy czy tylko wyspy?

  4. #234
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie osobiście event zasługuje na duży plus pod względem pomysłu.Dzięki temu,że event był nastawiony na współpracę to czaty ożyły,ludzie wyszli z gildii na kanał handlowy i miałem okazję poznać ciekawe,wirtualne osoby z którymi szybko i sprawnie się współpracowało.Oczywiście event też obnażył drugie oblicze ludzi-dwulicowych,piszących stek bzdur (na temat drugiego człowieka którego nie znają) frustratów. Dobrze że ta zabawa się pojawiła bo dzięki temu można inaczej spojrzeć na "grę" i oddzielić ziarno od plew.
    Teraz pora na minusy które już chyba każdy tu napisał:błędy,bugi,złe tłumaczenia,brak porządnego przetestowania czegoś co pojawiło się pierwszy raz,a nawet powiem więcej-konserwacja przed eventem zniszczyła grę i nie rozumiem czemu nie została wprowadzona "cofka",backup czy jak to zwie (nie jestem informatykiem ale zdarzało mi się robić przywracanie systemu z przed wprowadzonych zmian).
    Z nagród które wysłaliście (choć ja tego jednak nagrodą bym nie nazwał lecz przeprosinami) uciszyliście większość graczy,jednym Waszym gestem ludzie zapomnieli o wszystkim.Tak trzymać.
    Róbcie więcej tego typu wydarzeń w grze ale przetestujcie to najpierw sami od "A" do "Z" i dopiero potem wrzućcie na serwer testowy aby już naprawione błędy przetestowali w dalszej części gracze i ewentualnie wyłapali już jakieś drobiazgi które szybko dacie radę załatać i potem to wszystko ładnie przenosicie na serwery faktycznej gry,pojawiajcie się częściej,rozmawiajcie na czacie i róbcie tak aby gracz czuł,że słuchacie i pomagacie.
    Z mojej strony to tyle,event mimo błędów ma u mnie plusa.

  5. #235
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    jako kontrargument podajesz przygode ktora :
    - jest niszowa, rzadko dostepna i jej wykonywnaie ma sens tylko w kontekscie nagrod za cala kampanie
    - jest jedna z najbardziej niemiarodajnych jakie mozna sobie wyobrazic (bo elitarne jednostki vs jednostki wikingow ktore zabija sie zanim moga cokolwiek zrobic to mokry sen kazdego milosnika imbalansu)
    myślę, że na wszystkich wyprawach z serii górskiego klanu powinniśmy skorzystać na huraganie, jeśli gramy strategią czyszczenia obozów z mroźnych lisków i orłów zwykłymi konnymi, zyskujemy wtedy na inicjatywie, bo konni arkebuzerzy na większości obozów jako jedyni będą strzelać pierwsi

  6. #236
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcemy wyjaśnić co stanie się z budynkami po wydarzeniu i konwersji waluty eventowej:

    • Obserwatorium i Stacja kontroli pogody zostaną udostępnione w sklepie za klejnoty po jednej z przyszłych aktualizacji.
    • Konwersja waluty z wydarzenia odbędzie się w podczas nadchodzącej konserwacji.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #237
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @baqslaw: dobrze wiedzieć

    @Zee4c, @Aruzus: porównanie z restauracją nietrafione chyba że macie na myśli jadłodajnie dla bezdomnych czy coś, gdzie posiłki są za free i wtedy owszem nie ma co narzekać Czyli wychodzi na moje: restauracji płacisz, TSO jest darmowe. Jeśli kupujesz klejki to to jest Twój dobrowolny datek.

    @Zee4c: Nie, nie mam syndromu sztokholmskiego. Może to sobie porównajmy... NIe jestem w obozie koncentracyjnym, z którego nie mogę się wydostać, i nie dziękuję w duchu, że zamiast kulki w łeb tylko ucięto mi nogę... Albo nie jestem porwana i resztę sobie dopisz sam ... Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, nie muszę grać w grę, której nie lubię, wbijać na siłę lvli w określonym czasie, bo inaczej coś tam, i cieszyć się, że w ogóle jakoś mogę je wbijać. Rozumiesz o czym mówię?
    Przecież nikt mnie tu na siłę nie trzyma. A BB nie jest oprawcą, do którego musiałabym być przywiązana, by mieć ów syndrom Mogę w każdej chwili zrobić sobie przerwę od gry, albo rzucić ją w cholerę, i każdy z Was tak samo. Zatem syndrom również jest nietrafiony.
    Odniosłam się tylko do części narzekań, nie do wszystkich jak zauważyłeś zapewne - bo uznaję za nieuzasadnione Tym bardziej, że narzekają osoby z długim stażem w TSO, wiedzą jak tu jest. I... był czas przywyknąć do mniejszych i większych bugów.

    @pretor29: owszem, bugów było sporo, ale co z tego? To tylko gra. I jak wyżej: był czas przywyknąć I nie, nie oszalałam z radości, a prezent wcale nie był mały, był przeciwnie podejrzanie duży.. W zupełności wystarczyłby prezent z gatunku takich, do których przywykliśmy, czyli:
    dzień premium, około +50 doładowań kwiatów i jakieś pierdoły...
    Przy większych eventach z większymi awariami, gdzie event jest powtarzany co roku... to wystarczało, więc przy małym evencie, którego wcześniej nie było, BB miało prawo liczyć na wyrozumiałość graczy i wysłać prezent o 2/3 mniejszy niż zwykle przy eventach tymczasem wartość wysłanego przez nich prezentu starczyłaby na 10 takich małych eventów lub ze 3 duże, jeśli w ogóle rozumiesz o czym mówię...

    Zamiast mi wmawiać jakieś dziwne rzeczy, zacznijcie się lepiej zastanawiać nad wartością tego prezentu, bo jest podejrzanie wysoka... I wyluzujcie
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 08.03.2019 o 14:17

  8. #238
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta

    @Zee4c, @Aruzus: porównanie z restauracją nietrafione chyba że macie na myśli jadłodajnie dla bezdomnych czy coś, gdzie posiłki są za free i wtedy owszem nie ma co narzekać Czyli wychodzi na moje: restauracji płacisz, TSO jest darmowe. Jeśli kupujesz klejki to to jest Twój dobrowolny datek.
    jak to taku napisal kupujac klej i placac, wspierasz rozwoj gry ... wg ciebie ta gra sie rozwija tak ? i to nie jest zaden dobrowolny datek

    po drugie ... skoro prezent zaaltwil wszystko to po co w ogole event , niech od razu podrzuca prezenty i tyle .

    .....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.03.2019 o 11:15 Powód: połączenie postów

  9. #239
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie ok brakowało tylko jakiegoś gienka do kupienia za kwiaty.

    Jak dla mnie ok brakowało tylko jakiegoś gienka do kupienia za kwiaty jako początkujący gracz dorobiłem się na kwiatach no i darmowy geolog i odkrywca pod koniec, poza problemami na początku to ja bynajmniej nie narzekałem .
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.03.2019 o 11:16 Powód: proszę korzystać z edycji i nie pisać posta pod postem

  10. #240
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety jak dla mnie to chyba był "najsłabszy" event .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 31 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.