Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #271
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Naprawdę możemy wyrazić swoją opinię na temat eventu??? Wzruszyłam się do łez :') Bez komentarza.

  2. #272
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    to moze troszke inaczej , poprosze bb niech wypowie sie co sami mysla o tym evencie , jak go przygotowali jak im wyszeld i jak wygladala ich ze sie tak wyraże "praca" zeby wszystko wyszlo "bezblednie"

  3. #273
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    plusem tego eventu było to że trwał 10 dni i nie dłużył się jak te 20-dniowe

  4. #274
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Minusy:
    - Wiadomo błęd na błędzie błęda poganiał Ale chyba już przywykłam
    - Ceny surowców ewentowych w sklepie chyba z ewentu na ewent rosną...
    -Bukiety na rezydkach wyglądają jakby ktoś pawia puścił...
    - Nie dopowiedzenie z bukietami. Niektórzy po 15k kwiatków w nic nie warte bukiety włożyli, nie ma się co dziwić frustracji. Im geolog z odkrywczynią tego nie zrekompensują. W ogóle informację dotyczące nowości ciągle kuleją. Gracze muszą wszystko rozgryzać sami i sami się informować, tak być nie powinno.
    Plusy:
    - Nowy, krótszy ewent. Zdecydowanie wolałabym, żeby były krótsze, a częstsze (nie musi być aż tyle nowości). Bo klepanie tych samych przygód przez 3 tygodnie to katorga Dla mnie ideał to 3dniowy ewent co miesiąc z jednym dobrym budynkiem do kupienia Ale pewnie mogę pomarzyć...
    -Nowe premie na koszary i do produkcji. Miłosne uniesienie pomaga przerobić nadmiar zadań za łodygi Innym pewnie w wielu innych przypadkach się przyda.
    - Nowe ozdóbki. Sercokrzewy trochę koloru wniosą. Bo od kiedy na 6tym lvl budynków kolorystyka budynków z czerwonego przeszła w zielony to wyspy jakby posmutniały Reszta w sumie nic ciekawego.
    - Ogrody. Koniec z blokowaniem prowiantu ludzikami z chleba. Klik rano, klik popołudniu i ludzie sami przybędą
    - Po konserwie wyspa śmiga jak chyba nigdy. Dawno tak płynnie mi się mapy nie przesuwały. Zaczyna troszkę zamulać dopiero po kilku godzinkach intensywniejszej gry i po relogu znów pięknie śmiga
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #275
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wydarzenie walentynkowe porazka a budynki do kupienia to kupa smiechu smiecie na wyspe po o komu to?

  6. #276
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż ja się wypowiem króciutko na podsumowanie. W przeciwieństwie do niektórych entuzjastów "częstszych a krótszych" eventów ja ZDECYDOWANIE wolę te dłuższe, a rzadsze, i sprawdzone, i mam nadzieję, że bb nie będzie mnie raczyło częściej taką kupą k...y. Jak co miesiąc ma mi się cała gra wieszać z powodu jakiegoś kolejnego 10-dniowego (s)hitu to bardzo dziękuję. Obsługa tej gry ogarnia jedynie 3 eventy w roku (halloween, Boże Narodzenie i Wielkanoc), plus raz na kilka lat event piłkarski. Wszystko inne ją przerasta. A i te nie zawsze obchodzą się od konserw. I to nie podlega dyskusji absolutnie. To nie sztuka napchać pod karoserię jakichś przypadkowych części, złomu i nazywać to samochodem. Samochód ma jeszcze spełniać swoją funkcję, czyli jeździć i służyć użytkownikowi. A te pseudoeventy nikomu nie służą i nie działają jak powinny. To kupa szmelcu (bzdurne premie, bezużyteczne lub mało użyteczne budynki czy specjaliści) wrzucone do jednego kotła z jakimiś ozdobnikami i nie zrozumiałymi dla nikogo zasadami, zamieszanymi i wylanymi z wielką pompą. Są po prostu żenadą i porażką (biorąc pod uwagę, że są niby testowane na serwerze testowym). Oczywiście można z nich coś tam wyciągnąć, ale "coś tam" to troszkę mało. Sama idea to także za mało, bo "dobrymi chęciami droga do piekła jest wybrukowana". I chwalić za chęci to ja mogę małe dziecko, które robi coś co je przerasta, ale mimo to próbuje, a nie ludzi, którzy powinni wykonywać swoją pracę. A jeśli sobie nie radzą czy ich to przerasta, to niech zmienią zawód/ pracę.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 09.03.2019 o 22:34 Powód: literówki

  7. #277
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Zaczęłam grać 2 dni po rozpoczęciu eventu. Super bo dzięki sprzedaży kwiatków mogłam kupować produkty potrzebne do gry. Błyskawicznie nabijałam poziomy. Jeden problem to zadania eventowe. Zupełnie nie zrozumiałe dla początkującego gracza. Odpuściłam zadania, bo nie wiedziałam jak je ugryźć. No i opisy budynków dla mnie prawie niezrozumiałe. I jeszcze produkcja pudełek w magazynie prowiantu na 1 poziomie to 3 dni.
    Ostatnio edytowane przez Lulkabulka ; 10.03.2019 o 13:03

  8. #278
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tragedia. Lepiej nie wykonywać zadań tylko zbierać walentynkowe kwiaty i wykorzystać je na premie

  9. #279
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mocno slaby event, zeby nie obrazac nikogo nic wiecej nie napisze

  10. #280
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    moim skromnym zdaniem ....ŻENADA....specjaliści OK ale budynki przedobrzone i mało potrzebne..... reszt szmelc.......

Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.