Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    ... Zresztą szczęśliwi czasu nie liczą
    Bzdura!
    Szczęśliwi czasu nie muszą liczyć. Drobna różnica.

    Po wpisach widać że szczęście cię opuściło.

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No to nieźle, dzisiaj robią konserwę. Ale widać tu że stanęli dosłownie na baczność. kto to mógł zrobić że BB robi konserwę przed 8:00 ?
    Tak na serio to konserwę powinni zacząć o 02:00 wtedy, kiedy mało kto korzysta z gry. Jednak 8:00 a 6:00 no cóż, niezły postęp jeszcze z 10 lat i może dobiją do 2:00 w nocy ze startem konserwy

    żarty żartami, ale widać że ostre przycinki nieźle dały wszystkim w kość. Objawy u mnie? jest ok na wyspie głównej do momentu, kiedy wejdę na przygodę i wrócę. Wtedy ostro się przycina na stawianiu nowych budynków jak rozjaśnia obszary. Zresztą podobny objaw miałem dużo wcześniej, jak gienki wracały z przygody naraz, i zaczynali się budować.
    Na stawianie budynków jest obejście, jeśli chce się ich postawić dużo, trzeba zrobić maksymalne zbliżenie. Nadal tnie, ale już nie na tak długo.

    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Wielkie dzięki za linka, właśnie sobie pograłem tym latającym samolotem czy jak mu tam jest - nieważne.
    Ważne natomiast jest to, że wersja HTML5 podczas grania nie zacina, wersja we FLASHU tak.
    No więc nie wiem jak ma się to do waszych opinii.

    Polecam każdemu sprawdzić, bo u mnie na moim komputerze HTML5 wygrywa nad Flashem

    Tu macie link do gry bezpośrednio. Wystarczy wybrać jeden z guzików PLAY
    Sprawdziłem tę stronkę z demonstracją tej gry. Szkoda że nie ma tam licznika FPS, bo jak pograłem chwilę w wersję flash i html5, to nie odczułem dosłownie żadnej różnicy. to może mieć znaczenie na słabszych kompach, a mój jest dosyć dobry jeśli chodzi o CPU, jednak GPU jest bardzo przeciętne.

    Przy okazji gościu tam pokazał w formie wagi, wady i zalety flash vs html. przechył wagi jest tu mało istotny, ważne są argumenty. i tak, flash nie istnieje niemal od zawsze na komórkach, za to pod linuxem flash jest w dosyć starej wersji o wątpliwej zgodności. flash istnieje tak naprawdę jedynie na windowsie, a i to jego dni są policzone. już w tej chwili odpalanie aplikacji flash jest coraz bardziej problematyczne, i niestety Adobe nic nie robi w tej sprawie, aby flasha osadzić w jakimś innym interfejsie. także plany mozilli też zostały skreślone dawno temu, chcieli zrobić natywnego flasha w samym firefoxie. zrezygnowali z tego projektu, ale powodom tego się nie przyglądałem.

    podsumowując. flash jako taki jest szybszy, i ma tę ogromną zaletę że cała aplikacja przychodzi w jednym pliku. w HTML do tej pory nie poradzili sobie z czymś takim, aby cały zestaw plików które realizują aplikację, wpakować do jednego pliku ZIP, aby przeglądarka sobie to rozpakowała po pobraniu. to jest wada rozwiązania. Niestety W3C nie robi nic, aby to jakoś ogarnąć. Jednak co z tego że flash jest szybszy, skoro już wkrótce jego szybkość stanie się zerowa? po prostu nic już się nie uruchomi.

    załadowało się właśnie

    Niestety nadal jest jeden byczor. zaraz po załadowaniu gry, kliknięcie w kopertę nie daje żadnego efektu. dopiero drugie pokazuje skrzynkę.
    podobny efekt jest jak po załadowaniu gry chcemy komuś wysłać wiadomość. ekran się przyciemnia, a okno maila się nie pojawia. trzeba kliknąć w innego gracza aby sobie ekran odblokować.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.02.2019 o 12:33 Powód: połączenie postów - proszę nie pisać posta pod postem, tylko korzystać z edycji

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    coś chyba BB odlecieli znów z dosypkami na tym evencie walentynkowym
    tak sobie policzyłem, żeby nazbierać dosypek na jeden dzień, trzeba grać 8h non stop, we dwie osoby, robiąc przygody.....
    i tak przez 10 dni

  4. #84
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    tak sobie policzyłem, żeby nazbierać dosypek na jeden dzień, trzeba grać 8h non stop, we dwie osoby, robiąc przygody.....
    i tak przez 10 dni
    regula nr 1 w tej grze jesli chodzi o cokolwiek co jest zwiazane z liczbami - wszystko jest ustalane poprzez Koło Fortuny i z pominięciem jakiegokolwiek myslenia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #85
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I chyba dlatego po 5 latach grania ten oto wspaniały event będzie całkowicie przeze mnie olany.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    o 10.00 start eventu, o 10.38 padło- normalnie mistrzostwo świata

  7. #87
    Osadnik Awatar Elantra
    Dołączył
    06.03.2015
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Działa Wam gra?

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Penelopa , miło się grało przez moment , a później to już , wszedł znany pan młotkowy ))

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elantra Zobacz posta
    Działa Wam gra?
    Konserwa jest ,bo nie wszystkim odpalił event.

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie działa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.