Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 31 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #51
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wydarzenie walentynkowe jak sama nazwa wskazuje rozpocznie sie w marcu. Z racji koniecznosci przesuniecia czesci zasobow do naprawienia bledow w tym evencie, event wielkanocny rowniez ulegnie przesunieciu na czerwiec.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Każdemu możne sie zdarzyc wpadka, nawet najlepszym ale .... jezeli wpadki zdarzaja sie notorycznie i za KAZDYM razem to juz nie sa wpadki tylko nieudacznictwo i brak umiejetnosci wyciagania wnioskow itd.
    Chyba, ze jest to celowe dzialanie zeby zniechecic graczy i zamknac gre?

  3. #53
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W evencie wielkanocnym nawet jakby zrobili kopiuj / wklej to by ludzie byli zadowoleni, bo patrząc na niektóre nowości dodawane do gry to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

  4. #54
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wkleic tez trzeba umiec bez bledow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #55
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Wkleic tez trzeba umiec bez bledow.
    Padłem

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB pozostaje jeszcze...

    "Odwołać Boże Narodzenie"
    - szeryf z Nothingham


  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie, czy za każdym razem trzeba dodawać do eventu 10 nowych funkcjonalności, może wystarczyłoby stworzyć ekstra opcje do zdobycia np klejnotów. Dodawanie za każdym razem 10 budynków kończy się zazwyczaj chaosem, a po czasie wprowadzaniem urozmaiceń na siłę.

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam pomysł - nie wgrywać tego pseudo eventu na kilka dni bo to jest bez sensu.
    Lepiej skupić się nad eventem wielkanocnym i ZROBIĆ GO RAZ A PORZĄDNIE - a nie znowu z błędami i niezapowiedzianymi konserwami.

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zdaje się że twórcy zapomnieli że flash player ma limit ilości obiektów które się do niego wpakuje. efekt jest taki że się zamraża, bo ostro mu działa odśmiecarka pamięci, która nie jest zbyt dobra. to co załatają na teraz, to zadziała na chwilę. tę grę trzeba przeprojektować.

    teraz efekt ja mam taki, że jak wejdę na grę, to niby jest ok. ale jak wejdę na przygodę i wrócę na główną na której jest dużo obiektów (gracz lvl 50+) i cała plansza obstawiona budynkami, to dostawienie budynku powoduje zamrożenie na jakieś 5s na początku, a potem ten czas rośnie. tak samo jak wracają z przygody gienki, to w pewnym momencie jak zaczynają się budować to też jest jeden wielki freeeeeezzzzz.....

    ja ten problem z flash playerem zauważyłem w innych grach, które wyświetlają lub utrzymują dużą ilość obiektów. tyle że to było na gorszym komputerze.

    jedyny ratunek dla tej gry jaki widzę, to przepisanie do html5 i wspomaganie tego przez js.

  10. #60
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    zdaje się że twórcy zapomnieli że flash player ma limit ilości obiektów które się do niego wpakuje. efekt jest taki że się zamraża, bo ostro mu działa odśmiecarka pamięci, która nie jest zbyt dobra. to co załatają na teraz, to zadziała na chwilę. tę grę trzeba przeprojektować.

    teraz efekt ja mam taki, że jak wejdę na grę, to niby jest ok. ale jak wejdę na przygodę i wrócę na główną na której jest dużo obiektów (gracz lvl 50+) i cała plansza obstawiona budynkami, to dostawienie budynku powoduje zamrożenie na jakieś 5s na początku, a potem ten czas rośnie. tak samo jak wracają z przygody gienki, to w pewnym momencie jak zaczynają się budować to też jest jeden wielki freeeeeezzzzz.....

    ja ten problem z flash playerem zauważyłem w innych grach, które wyświetlają lub utrzymują dużą ilość obiektów. tyle że to było na gorszym komputerze.

    jedyny ratunek dla tej gry jaki widzę, to przepisanie do html5 i wspomaganie tego przez js.
    Jak taki z Ciebie spec od gier i programowania to wskaż proszę grę o podobnym stopniu skomplikowania działającą w oparciu o HTML5?

    Obawiam się, że jedyna droga to adobeAIR i przekształcenie gry w aplikację win32. A ponieważ wiąże się to z nieuchronnym odpływem graczy, to przypuszczam że jednocześnie BB chce wejść do MS Store, aby dotrzeć do nowych graczy (być może również z x-boxa), stąd zbędne z naszego punktu widzenia zmiany interfejsu wprowadzane do gry od jakiegoś czasu.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 31 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.