Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 31 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #261
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam, odniosę się może do stacji pogody. Robiłem Gorski Labirynt z opcja huragan, dawno nie stracilem tyle wojska ,nie wspomnę o pakietach medycznych, aczkolwiek fajna sprawa ze można pobawić się opcjami ataku , może dopracują ta/te stacje , poczekamy zobaczymy

  2. #262
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2016
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Plusem wg mnie był pomysł z podwojonym całościowo dropem łącznie z exp. z przygód rożnych kategorii trudności, każdy mógł wybrać coś pod siebie, polecam wprowadzić ten pomysł w pozostałych eventach.
    minus niestety za wyłączająca się walentynkę w losowym momencie,nie dająca wykorzystać premii w 100% czasu jej działania,
    budynki to przerost formy nad treścią, mało wnoszą do gry bo to kolejne premie do premii, premiowane premią, sami się zakręciliście w tych premiach stąd same błędy.

  3. #263
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2017
    Posty
    27
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    [...]zacznijcie się lepiej zastanawiać nad wartością tego prezentu, bo jest podejrzanie wysoka...[...]
    Wartość prezentu, jak i liczba specjalnych promocji na klejnoty to znak nadchodzącego końca. Wartość wysoka bo przestało im zależeć na jakimkolwiek balansie czy utrzymaniu wartości przedmiotów/budynków kiedyś unikalnych - dając je, częściowo zacierają zły wydźwięk ostatnich porażek, więc wstrzymują podwyższoną migrację z gry potencjalnych nabywców klejnotów. Natomiast liczba dni promocji to zwykły skok na kasę w perspektywie rychłego upadku.
    Jedno z drugim ładnie się zgrywa.
    Ostatnio edytowane przez marcelina9 ; 09.03.2019 o 02:03 Powód: interpunkcja

  4. #264
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Ten event pobił wszystkie eventy na głowe tyle niedociągniec totalna klapa.Start eventu i server się wysypał po niecałych trzech godzinach i powiało konserwą.Budynki które nie działają,premie w stacji pogodowej które wysypują bloki,i śmieszne ozdoby które nic nie dają a słabo wyglądają.mówicie o kolejnym evencie jak wydajnośc gry leży ciągłe lagi zamuła i problemy z logowaniem.Dużo was czeka naprawy by grę wyprostować.Powodzenia i zatrudnijcie lepszych informatyków bo obecni to pomyłka
    Ps jak chcecie zrobić coś konstruktywnego dla gry zwiekszcie limit kopalni klejotów o 5 do 10 szt albo niech będą nielimitowane.Myśle że wszyscy będa zadowoleni...pozdrawiam

  5. #265
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Co by tu jeszcze dodać .................................................. ...............................no i weźcie się do roboty . niech konserwa da Wam moc.

  6. #266
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Fantazja, z 8 min obiecujecie 2min a podróżuje na przygodę 10min. to jakby z pendolino przesiąść się na drezynę ) giną podkowy i wojsko w podróżach
    sama radość z gry

  7. #267
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2018
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poproszę poprawić płynność gry, żeby zawsze działała w 60 klatkach. To numer 1 w każdej grze.

  8. #268
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Niestety przez cały okres walentynek nie mogłem dodać żadnej "dopałki" do jakiegokolwiek złoża bo mi to nie działa ani z kwiatami ani z żadnymi innymi złożami, ani jeśli komuś chciałem dać jakiś zasób. Nie wiem czy mi to teraz działa bo zrezygnowałem z tej opcji gry. Poza tym kilkakrotnie zawieszała mi się produkcja premii w domu władyki. Faktem jest że gdy pisałem do suportu to mi to po jakimś czasie uruchamiali ale działo się to kilkakrotnie (ostatnio przez kilka dni miałem zawieszone). Akurat takie rzeczy nie powinny się dziać bo gra funkcjonuje już kilka lat i powinna być dopracowana "w takich stałych fragmentach gry". Ale w tych sprawach (jak to mówił trener Kazimierz Górski) niech wypowiadają się fachowcy.

  9. #269
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No cóż pomysł na event całkiem fajny. I to wszystko. Doładowanie farm kwiatowych to jakieś nieporozumienie. Nawóz za 75 - wartość nawozu 10 szt. No bez jaj. Dokładacie nowe budynki produkujące kolejne premie. A po cholerę? Nie można rozszerzać opcji w tych budynkach co są? Dlaczego laboratorium nie może produkować kolejnych specjalistycznych premii? Niedługo pół wyspy będą zajmować "budynki specjalnej troski". O konserwach i błędach w działaniu to nie będę pisać - bo przez 28 stron tego tematu ludziska się nad nimi pastwią. Było duże pompowanie oczekiwań a wyszło .... coś jak nasza reprezentacja piłki nożnej na MS = mieli być mistrzowie świata a wyszło <jakzwykle>. Może zamiast nowych eventów rozszerzać te które są. Propozycje na poprawę "stałych" eventów podawałam w podsumowaniu świątecznego (bożonarodzeniowego). A tak wogóle - to z anturażem nasze gry to bardziej mi się kojarzy święto Kupały niż Walentynki. To tak na koniec.

  10. #270
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Żenada, chaos i kompromitacja :
    - opóźnienie rozpoczęcia "tylko" o tydzień.
    - doładowania i utrzymanie produkcji wymagały spędzenia zbyt dużo czasu np. na LG
    - ci, którym się nie chciało i tak dostali "prezencik" - trzy uprawy ekstra umożliwiające praktycznie zakup geologa i poszukiwacza
    czyli : Ci którzy siedzieli godzinami i ci, którzy mieli cały ewent kompletnie gdzieś - wszyscy wyszli mogli sobie kupić u kupca "wymarzone" przedmioty.
    - nieoczekiwane przedłużenie ewentu : a zapewne niektórzy już się "rozliczyli"
    - "nieco" problematyczne opisy zadań idziałania przedmiotów
    - "nieco" problematyczne działanie premii..

    ... czyli : w normie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 27 z 31 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.