Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 31 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #211
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po polsku kolega nie ogarnął ze są dosypki z przygód i stawiał od nowa uprawy cały czas... Taaaak. Tez tak można było. O rany...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #212
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydarzenie bardzo ciekawe i myślę, ze tygodniowy event raz w miesiącu byłby ciekawym pomysłem ^^ (niekoniecznie z takimi "dobrymi" nagrodami) np. z jakimiś dodatkowymi premiami (premia na koszary czy 50% drop była mega interesująca)
    Problemem było jednak masa (jak dotąd na niespotykana skalę) liczba bugów ;( mało co działało poprawnie niestety.
    Reasumując, brać się do pracy aby eventy były dopracowane i wcale nie musza trwać 3 tygodnie (z interwalem 3/rok).

  3. #213
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jakby eventy były raz w miesiącu to wszyscy by znienawidzili te grę po kwartale. Ja po każdym evencie muszę odpocząć od tej gry
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #214
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poszukiwania Skarbów (Odkrywcy)
    Wszystkie poszukiwania skarbów rozpoczęte przed fazą usuwania mają szansę na nagrodę w postaci zasobów eventowych. Każde poszukiwanie skarbów rozpoczęte podczas lub po tym jak rozpoczęła się faza usuwania nie zostanie nagrodzone walutą eventową.


    Otóż nie mają szansy. Wysłałem wczoraj przed fazą usuwania i przyszli dziś bez jakiejkolwiek postaci zasobów eventowych. Porażka.

  5. #215
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez KenyP Zobacz posta
    przyszli dziś bez jakiejkolwiek postaci zasobów eventowych. Porażka.
    Dokładnie, moi też bez kwiatków wrócili.

  6. #216
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie to samo , wczoraj wysłani odkrywcy wracają dziś bez kwiatków . Tragedia

  7. #217
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Gdyby nie błędy, to event byłby naprawdę fajny, co prawda budynki do bani, ale premia walentynkowa mimo, że działała na opak, skłoniła wielu graczy do wyczyszczenia gwiazdy z drugich złodziei

  8. #218
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    potwierdzam z geologami, ogólnie cały event - żenująca porażka !!!

  9. #219
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    1). Z odkrywcami znowu oszukali. Wysłani na przedłużone w niedzielę wieczorem. Wrócili w nocy z poniedziałku na wtorek. Dzisiaj rano sprawdziłam i żaden z 18 nie przyniósł ani jednego kwiatka!. Wczoraj ok. 6 rano wysłałam też 9 szczęśliwych na przedłużone - ani jednego kwiatka nie przynieśli.

    2). Dzisiaj uruchomiłam pierwszy raz obserwatorium. Za całe 810 sztuk najlepszego papieru! Włączyłam też dobry wywiad i miałam nadzieję, że na szybko zdążę zrobić 3 Drwale i odpalić coś większego na koniec. Niestety, ani jeden generał nie przyszedł na przygodę wcześniej. Wrócili też w takim samym tempie. Po mapie przygody nie fruwali (na szczęście, bo nie mieli). Normalnie idą ok. 8 minut, wolni z 15. Mieli się przemieszczać o 75% szybciej, ale nic z tego. W ogóle efektu premii nie było, chciaż się wyświetlało, że jest i działa "szczegółowa mapa gwiezdna".

    3). O geologu w sumie już napisałam wszystko, szkoda słów. Postawiłam dzisiaj 2 kopalnie - tytanu i saletry w miejscu, w którym i tak bym nie postawiła przemysłowych. Jedno złoże jest szybkie (tytan), drugie wolne (saletra). Więc u mnie wyszło 50-50.

    Po co robić event i wrzucać taki nie sprawdzony content? Poprawnie działa chyba tylko odkrywczyni.

  10. #220
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    u mnie to samo tylko paru przyniosło z dziewięciu oszułce nie wspomnę bo to porażka dwie mi padły jedną uratowałam jeden wielki nie wypał z tego eventu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 31 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.