Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 31 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 30 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #191
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    generalnie relog trzeba by robić po każdy wylądowaniu generała, co oznacza, że zamiast przyspieszyć robienie przygody (szybsze poruszanie się generałów), robi się ją dużo dłużej bo trzeba się wciąż od nowa logować do przygody. Normalnie na stanicy wywiadowców można zrobić dwóch drwali i na koniec odpalić sobie jakąś trzecią przygodę. Z premią do szybkości z obserwatorium zrobiłem dwóch, ale już nie zdążyłem odpalić trzeciej przygody (kilkukrotne przestawianie kwatermistrza, który nie chciał się przestawić, wyładowywanie wojska, które nie chciało się wyładować i uparcie wracało do kwatermistrza i generałów, a w końcu relog po tym jak cała armia mi ugrzęzłą i nie chciała się przestawić)... i brakło czasu. Zaj...te ułatwienie i premia dla graczy, naprawdę jestem pod wrażeniem - wydłużenie czasu robienie przygody poprzez "przyspieszenie czasu podróży generałów"... noż kurde nigdy bym na to nie wpadł. Pomysł stacji pogody jest mistrzostwem sabotowania samego siebie, ale obserwatorium... nie ogarniam. I jeszcze przedstawiciel BB pisze, że wszystko jest OK, bo w zasadzie to wina graczy, że nie wiedzą jak korzystać z tak fenomenalnych budynków, które działają jak chcą (czyli idiotycznie - stacja, lub źle i wieszają grę - obserwatorium) lub premii, które działając - nie działają, bo mają ukryte właściwości/ uwarunkowania, o których nikt nie wie.

    Pisałem już, że jeśli BB chce aby ludzie przestali czerpać przyjemność (jakąkolwiek) z gry w TSO i zaprzestali grać, to wystarczyłoby to po prostu napisać, a nie grzebać w grze i psuć coraz to nowe rzeczy, nazywając to ułatwieniem czy rozwojem gry, które to działania wywołują frustrację graczy. Bubel bublem pogania, psucie tego co działało poprzez wprowadzanie nowych NIE DZIAŁAJĄCYCH JAK NALEŻY treści. Nie wiem jak trzeba być, łagodnie mówiąc ślepym, żeby nie dostrzegać bezsensu takich działań. No chyba, że są celowe, a wtedy wszystko jest jasne. Bo sądzę, że niektórzy licealiści czy informatycy amatorzy byliby w stanie ogarnąć sprawne funkcjonowanie tej gry, w przeciwieństwie do ludzi, którzy obecnie są za to (nie)odpowiedzialni.

    Na koniec proste pytanie do BB (duża czcionka aby było wyraźnie widoczne): CZY OBSERWATORIUM ZOSTANIE NAPRAWIONE ABY DZIAŁAŁO JAK NALEŻY, CZY TEŻ LEPIEJ USUNĄĆ TEN BUBEL Z WYSPY, ŻEBY NIE ZAJMOWAŁ MIEJSCA SKORO PO UŻYCIU WPROWADZA ZAMIESZANIE I UTRUDNIA GRĘ POPRZEZ WIESZANIE PRZYGÓD I WYMUSZANIE RELOGÓW?
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 01.03.2019 o 14:45 Powód: literówki

  2. #192
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jeżeli chodzi o Obserwatorium - nasz zespól techniczny pracuje nad tym, aby działało zgodnie z zamierzeniem.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #193
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    medaliony w ksztalcie serca i dzien rodziny beda dzialaly po zakonczeniu eventu?

  4. #194
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co jest grane od 30 min nie idzie załadowac gry wywaliło mnie i od tej pory trwa wczytywanie?

  5. #195
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moja gra wgrywa się już ponad godz , żenada .

  6. #196
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez danol148 Zobacz posta
    co jest grane od 30 min nie idzie załadowac gry wywaliło mnie i od tej pory trwa wczytywanie?
    Dzisiaj też długo się logowałem

  7. #197
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    jestem już trzy lata z tą grą
    takiego poziomu jaki przynosi ostatnie wydarzenie jeszcze nie było
    najwyraźniej mamy do czynienia z nową jakością
    pozdrawiam i życzę powodzenia
    Stk

  8. #198
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Już w drugim wątku Cię pytałem, ale tam może nie każdy przeczyta. Czy którekolwiek ze złóż odkryte przez czarującego u Ciebie lub innych graczy miało normalną prędkość? U mnie wszystkie są szybkie.
    Wczytaj się dokładnie w wątek, to będziesz miał odpowiedź.
    Ja zanim postawię kopalnie przemysłowe chcę mieć 100% pewności na jakim złożu je stawiam. Czy to jest jakieś szczególnie niepojęte? Skoro jest napisane, że mamy 50% szans na to, że złoże jest szybkie, to ja to rozumiem dosłownie. Nie mam pewności, że jest, nawet jeśli jest. Nawet jeśli wszystkie odkryte złoża są w rzeczywistości szybkie.
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 02.03.2019 o 06:34

  9. #199
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Wczytaj się dokładnie w wątek, to będziesz miał odpowiedź.
    Ja zanim postawię kopalnie przemysłowe chcę mieć 100% pewności na jakim złożu je stawiam. Czy to jest jakieś szczególnie niepojęte? Skoro jest napisane, że mamy 50% szans na to, że złoże jest szybkie, to ja to rozumiem dosłownie. Nie mam pewności, że jest, nawet jeśli jest. Nawet jeśli wszystkie odkryte złoża są w rzeczywistości szybkie.
    Czyli bijesz pianę.

  10. #200
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż nie wiem dokładnie jak to jest z geologiem jako takim, ale kiedy geolog z umiejętnością (wykupioną z ksiąg) znajduje złoże, to wraz z wianuszkiem nad złożem jest opis, że złoże np. jest eksploatowane szybciej (jeśli takie znalazł). Jeśli przy opisie złoża informacji nie ma, wtedy złoże jest eksploatowane normalnie.

    Właśnie sprawdziłem na złożach żelaza i czarujący kiedy znajduje złoże, również daje opis z wianuszkiem, że złoże jest o 100% większe i ma 50% szans na szybszą eksploatację. Znalazłem dwa złoża (żelaza) i generalnie kiedy jest to info to oba złoża są większe i mają o połowę krótszy czas eksploatacji. Więc wydaje mi się, że kiedy jest takie info to można kopalnię stawiać, a jeśli infa nie ma to kopalni jakiejś lepszej lepiej nie stawiać.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 02.03.2019 o 13:39 Powód: literówki

Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 31 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 30 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.