Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmmm... A CO Z TYM PARCHATYM OBSERWATORIUM do ciężkiej cholery???!!! Miało niby skracać ogólny czas podróży, i jak słałem genków to mieli dojść na przygodę za 4 minuty, a jak wszedłem na wyspę przygody to lezą dalej jak ślimaki i jak mieli 12 i pół minuty, tak dalej idą 12 i pół minuty? Działa to g...o czy nie? całe uskrobane kwiatki na to wydałem, a ten szajs nie działa :///

    Zaraz mnie ch... strzeli )) 10 razy wypakowuję wojsko a kwatermistrza i nic. Jak siew końcu udało, to 7 razy przestawiałem pajaca, żeby przeszedł, a on sie od nowa budował w tym samym miejscu. CO ZA D...E GRZEBAŁY W TEJ GRZE? Palce do d... niech sobie wsadzą zamiast do kodu gry.
    raz na miesiąc robię przygodę i jeszcze sie nie da nic na niej zrobić :]
    15 minut przygody, a kwatermistrz jak stał w miejscu tak stoi i żadna kura siłą go nie rusza :]
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.03.2019 o 11:13 Powód: proszę korzystać z edycji i nie pisać posta pod postem

  2. #162
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Hmmm... A CO Z TYM PARCHATYM OBSERWATORIUM do ciężkiej cholery???!!! Miało niby skracać ogólny czas podróży, i jak słałem genków to mieli dojść na przygodę za 4 minuty, a jak wszedłem na wyspę przygody to lezą dalej jak ślimaki i jak mieli 12 i pół minuty, tak dalej idą 12 i pół minuty? Działa to g...o czy nie? całe uskrobane kwiatki na to wydałem, a ten szajs nie działa :///
    Mierz czas, a nie patrz na cyferki

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Powinno byc masz aktywna premie = masz bonus, i inni gracze nie mają znaczenia (tak jak działa premium) a tu są jakieś różne kombinacje, a najlepsze jest to że nieraz mimo aktywnej Walentynki u siebie na wyspie bonusu nie ma.
    Obserwatorium jeszcze lepsze. Miało przyśpieszać czas podróży generałów na przygodę. Przyśpiesza ich ruch po przygodzie, z podkowami robi się kozak na skarbie wiedzy

  4. #164
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    patrzę na czas i nie widzę różnicy. Było 12 minut na przygodę i jest 12 minut dalej. No chyba, że zegarek w kompie zaczął mi chodzić wolniej o 75%.

  5. #165
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    a z tym OBSERWATORIUM to jakieś zmiany były?, miał ponoć gienek szybciej iść na przygodę i z powrotem, a tu się okazuje ze szybciej, łażą,. po przygodzie... wręcz fruwają od tej szybkości.
    Dokładnie, przyśpiesza ich ruch po przygodzie.

  6. #166
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co biorąc pod uwagę, że jest w cholerę różnych podków do przyspieszania ich ruchu jest potrzebne jak świni niebo. Mieli szybciej podróżować na przygody. 3k kwiatków plus mapa i kolejny bubel, który nie wiadomo co daje, bo po zakupie okazuje się, że działa inaczej niż miał działać. Czyli jawne lecenie w bambuko.

    A za kilka dni bot zwany penelopą, poprosi o podzielenie sie opiniami o evencie, po czym mimo iż nikt już nie pozostawił na tym bublu suchej nitki, po czym pojawi sie kolejny tłumaczony translatorem post bota, że bardzo nam dziękuje za wszystkie opinie i przekaże je twórcą gry, żeby kolejny event mógł być... jeszcze większą kupą [wstaw dowolne].

  7. #167
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sumie to ostatnio to co event to coraz gorzej, równia pochyła do upadku tej gry

  8. #168
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze,

    Premie nie działają u wszystkich w przygodzie tylko dlatego, że właściciel ma ją aktywną na swojej wyspie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Z tego zdania wyczytałem, że jeśli właściciel ma premię aktywną na swojej wyspie, to jest to jedyny powód, dla którego premie nie działają u wszystkich na przygodzie.
    Może to jest wyjaśnienie zagadkowego działania

  9. #169
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A jeżeli właściciel nie ma aktywnej a kto inny ma aktywny to działa czy nie??
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    to jest najgorszy ewent jaki mogli zrobić mało surowca kombinacja z premiami kolejny event . jeszcze większą kupa, żeby zrobić osiągnięcia musisz wydać więcej kwiatków niż to wart. EVENT WALENTYNKOWY NAJGORSZY Z WSZYSTKICH EVENTÓW JAKI MOŻE BYĆ A GARAM JUŻ 7 LAT PRAWIE OD POCZĄTKU.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 31 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.