Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wyjdzie jak z szalonym naukowcem -
    pofatygowałem się kupiłem wyszkoliłem na tyle ile potrafiłem, uruchomiłem kalkulator i teraz kurz zbiera w gwieździe bo wg mojej opinie jak mam raz czy dwa zamienić go aby zyskać kilka KZ to szkoda mi teraz wydanych surowców na niego.
    Jeżeli się mylę popraw gienek działa w momencie wstawienie Pu lub OB i teraz ile razy używamy w przygodach na tyle dużo OB aby go wysłać do ataku??
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  2. #42
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mi sie udało znaleźć pare ataków gdzie Szalony naukowiec miał starty identyczne jak major ofc wyszkolony, więc jedynie co zyskałem to odrobine szybszy atak bo nie musze czekać na majora. A straciłem czas na zdobycie zasobów na Naukowca i szkolenie

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez stasiu54 Zobacz posta
    ośmieszacie sie
    Dokładnie.
    Garść ludzi wykazuje się zrozumieniem: ok, trudno, a większość to biadoli, narzeka, hejtuje, aby pokazać, jak bardzo nienawidzi gry, świata, czekania, konieczności oddychania.
    Nie wiem skąd tyle w ludziach tej frustracji i jadu. I mądrości, bo wszystko wiedzą lepiej.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nawet czatu niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.02.2019 o 12:30 Powód: połączenie postów

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolego Glavo, ci ludzie co tak niby narzekają to w większości ludzie pracujący, którzy grają w tę grę dla relaksu. Ludzie którzy tworzą i obsługują tę grę (czyli ogólnie bb) robią to bo to ich praca. Kiedy normalny człowiek popełni w pracy błąd, to jeśli ma szczęście/ wyrozumiałego szefa, naprawi go i po sprawie. Ale jeśli będzie TEN SAM błąd popełniał notorycznie np. co miesiąc, to szef go w końcu wyrzuci bo szkodzi to interesom firmy, i znajdzie na jego miejsce kogoś kto będzie wiedział co robić i jak wykonywać swoją pracę. Nawet w szkole nauczyciel raz czy dwa może przymknąć oko na pomyłkę ucznia. Ale jeśli uczeń non stop kładzie lagę, to raczej długo tak nie pociągnie. A ludzie z BB kładą lagę non stop i z każdą nowością. Popełniają te same błędy i niczego się nie uczą. Jak to świadczy o nich jako pracownikach? Odpowiedz sobie, proszę, sam, nim napiszesz, że ludzie się czepiają.
    Zwłaszcza, że większość patrzy na ich "pracę" i jej wyniki raczej z politowaniem i ironią niż prawdziwą złością. Większość wyrobiła już sobie opinie i wie, ze po ekipie bb zajmującej się TSO każda krytyka czy nawet konstruktywna rada spływa jak woda po kaczce. Więc nawet nie ma się już co denerwować, a jedynie można patrzeć na nich i efekty ich pracy z przymrużeniem oka. Bo nawet ślepej kurze raz na jakiś czas trafi sie jakieś ziarenko (dobry pomysł), ale ogólnie to na nic sensownego liczyć nie moze.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Ludzie którzy tworzą i obsługują tę grę (czyli ogólnie bb) robią to bo to ich praca. Kiedy normalny człowiek popełni w pracy błąd, to jeśli ma szczęście/ wyrozumiałego szefa, naprawi go i po sprawie. Ale jeśli będzie TEN SAM błąd popełniał notorycznie np. co miesiąc, to szef go w końcu wyrzuci bo szkodzi to interesom firmy, i znajdzie na jego miejsce kogoś kto będzie wiedział co robić i jak wykonywać swoją pracę.
    Moim zdaniem problemem jest wynagrodzenie dla informatyka - specjalisty. Podejrzewam że nie jest adekwatne do wykonywanej funkcji i dlatego dobry informatyk - specjalista nie zgadza się na proponowane warunki. Możliwe że jest jeszcze inna kwestia, że kod gry jest tak ciężki do ogarnięcia że informatyk - specjalista widząc go w ogóle nie podejmuję się jego edycji, Efektem tego mamy pseudo informatyków - specjalistów co próbują coś robić i edytować, a nie zawsze im to wychodzi. Prezes widząc co się dzieję zwalnia go i szuka kolejnego, no i wiadomo, każdy coś dołoży, z edytuje i wychodzą właśnie takie problemy, że co chwilę jest coraz gorzej.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Moim zdaniem problemem jest wynagrodzenie dla informatyka - specjalisty. Podejrzewam że nie jest adekwatne do wykonywanej funkcji i dlatego dobry informatyk - specjalista nie zgadza się na proponowane warunki. Możliwe że jest jeszcze inna kwestia, że kod gry jest tak ciężki do ogarnięcia że informatyk - specjalista widząc go w ogóle nie podejmuję się jego edycji, Efektem tego mamy pseudo informatyków - specjalistów co próbują coś robić i edytować, a nie zawsze im to wychodzi. Prezes widząc co się dzieję zwalnia go i szuka kolejnego, no i wiadomo, każdy coś dołoży, z edytuje i wychodzą właśnie takie problemy, że co chwilę jest coraz gorzej.
    Moim zdaniem zespół który pracował nad grą został całkowicie oddalony, a cała gra przekazana w ręce jednego-dwóch może trzech młodych informatyków którzy za główne zadanie mają utrzymać grę online. To wyjaśnia wieloletnie problemy, dziwne puste aktualizacje z typowymi stylizacyjnymi zmianami czy poprawki błędów na poziomie literówek.

  8. #48
    Początkujący Osadnik Awatar stachu_stach13
    Dołączył
    14.05.2014
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    Aktualizacja: Wydarzenie walentynkowe nie rozpocznie się w tym tygodniu. Zgłoszone problemy od czasu ostatniej aktualizacji gry wymagają od nas dokładniejszego zapoznania się z nimi, zanim aktywujemy dodatkowe nowe treści. Dziękuję za cierpliwość.
    W przyszłym tygodniu opublikujemy aktualizację odnośnie tego wydarzenia i do tego czasu będziemy uważnie śledzić przebieg gry.
    Banda nieudaczników hahhaahahah

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    proponuje w ogole go nie wprowadzac , moze wtedy uda wam sie zajac tymi bledami ktore juz istnieja

  10. #50
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Wydarzenie walentynkowe nie rozpocznie się w tym tygodniu. Zgłoszone problemy od czasu ostatniej aktualizacji gry wymagają od nas dokładniejszego zapoznania się z nimi, zanim aktywujemy dodatkowe nowe treści. Dziękuję za cierpliwość.
    W przyszłym tygodniu opublikujemy aktualizację odnośnie tego wydarzenia i do tego czasu będziemy uważnie śledzić przebieg gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.