Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #281
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2015
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kupilem tylko stację ,bp myślałem, że mi sie przyda w przygodach, ale po kiego mi, premie, które daja siłe przeciwnikowi. Pewnie do gwiazdy pójdzie jak wiele innych.
    Ogólnie żenada. Może jakby nie te błędy i wpadki byłoby ok. Drugi najgorszy event po Czarnych Rycerzach...

  2. #282
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie ten event był zbyt zagmatwany, jakiś taki nieprzyjazny. Za dużo błędów, oby w pryszłym roku było lepiej.

  3. #283
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam.
    Jak dla mnie w evencie muzyka jest męcząca, zbyt powtarzalna może powinna być nieco zróżnicowana. Może puścić 2- 3 kombinacje.
    Rzeczy do zakupienia są dosyć dziwaczne (ten ostatni budynek jest zbyt kosztowny w utrzymaniu (premie są za drogie).
    Kolejny geolog, odkrywca to już przesada, za dużo tego.
    Opóźnienie w uruchomieniu popsuło cały klimat z eventu, ale rozumiem że to wypadek przy pracy.
    Osobiście uważam, że tych eventów jest już wystarczająco dużo i aby się nie powtarzały są zbyt udziwnione.
    Podoba mi się wygląd nowych budynków.
    Pozdrawiam.

  4. #284
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam.
    Mam tylko jeno pytanie: Czy myślicie, że ktoś czyta to z BB. chyba nie to tylko my czytamy i mamy satysfakcję, że wylaliśmy wiadro pomyj na cos lub na kogoś.
    Event - bzdura. Domków ani ozdób nie kupiłem bo po co jedynie Odkrywcy przydatna żecz przyda się za miesiąc. a co z kwiatkami? Szybko wpadłem na to że można za nie uzupełnić zapasy w magazynie bo ZT wymagają sporo deficytowych towarów.
    Życzę powodzenia graczom, bo tylko oni to czytają.

  5. #285
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    tak czytaja potem pisza ze nasze opinie sa bardzo wazne dla nich a potem wgrywaja kolejny event z jeszcze wieksza iloscia bledow , tak ze mozna smialo powiedziec ze nic nie robia ...

  6. #286
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W szkolnej skali oceniam na 4-.
    Z obiektywnych minusów oczywiście kolejna wtopa z implementacją a także z niedziałającymi premiami (nie doświadczyłem, ale krążyły pogłoski).
    Na drugi minus wtopa z fazą zakończenia. Żaden z moich 36 odkrywców nie przyniósł kwiatków mimo, że byli wysłani jeszcze w czasie, kiedy widżet pokazywał, że trwa pierwsza faza. Próby tłumaczenia, że "mają szansę" nie równa się "przynoszą" przemawia do mnie tak samo, jak to, że w przepisach/regulaminach "powinien" nie równa się "musi".

    Z subiektywnych minusów niespecjalnie podoba mi się działanie stacji pogody. Wydaje mi się (ale nie testowałem w ogóle, więc może tylko mi się wydaje), że jedynie bonus obrażeń obszarowych ma jakiś sens. Chodzi o to, że jedynie z tym bonusem na Klanach nie muszę sobie zawracać głowy kombinowaniem. Może na innych przygodach sprawdzają się inne efekty, nie wiem. Poczekam na wnioski kogoś mądrzejszego.
    Nie podoba mi się osobiście Ogród (działanie). Konieczność ustawiania budynków mieszkalnych w grupach dla naprawdę mizernego efektu jest niedorzeczna.

    Podoba mi się odkrywczyni, bo tych nigdy za wiele do eventów. Podobają mi się premie, zwłaszcza miłosne uniesienie. Podoba mi się działanie Obserwatorium.
    Podobała mi się rekompensata, tym razem naprawdę dostaliśmy coś wartościowego a nie jakąś ucztę irmy.

    Na horyzoncie kolejny event z Czarnymi Rycerzami, zobaczymy czy szanowne BB wyciąga jakieś wnioski.

  7. #287
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    do wcześniejszej mojej wypowiedzi dodałbym to, że warto byłoby rozważyć możliwość usuwania zadania z uroczego ogrodu.

  8. #288
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.11.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dramat. Naprawdę, dramat.

  9. #289
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    A może na przyszłość zamiast np wymiany pozostałych kwiatów na monety - można było wymienić to na prezenty (albo dać możliwość rozwoju rynku bożonarodzeniowego za kwiatki) ...

  10. #290
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie ten event wciągnął jak pudełko tego tam z orzeszkiem w środku, kocham takie eventy, mniam mniam, Pozdrawiam gildę BB i Bulka

Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.