Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 31 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Niestety, Ci co twierdzą iż nie da się zrobić skomplikowanej gry działającej pod HTML5, niestety są w błędzie. Nie mogę podać nazwy gry, mocno konkurencyjnej, ale dla ułatwienia dodam iż gra polega na poprowadzeniu królestwa od wczesnych epok po te najbardziej zaawansowane. I raczej skrypt gry to nie tetris, czy pong.
    Wysłałem Ci PW z pytaniem o tytuł, ale sam też poszperałem i jeśli chodzi o FoE (nie wiem dlaczego się wstydzisz pisać tytułu), to pod względem technicznego skomplikowania bliżej jej jednak do tetrisa niż do TSO (nie wnikam przy tym w skomplikowanie rozrywki, bo to trudno ocenić po kilku minutach gry i paru filmikach).
    Jeśli nie wiesz o co mi chodzi, to policz liczbę obiektów, interakcje między nimi, płynność animacji, sposób prowadzenia walki.

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Wielkie dzięki za linka, właśnie sobie pograłem tym latającym samolotem czy jak mu tam jest - nieważne.
    Ważne natomiast jest to, że wersja HTML5 podczas grania nie zacina, wersja we FLASHU tak.
    No więc nie wiem jak ma się to do waszych opinii.

    Polecam każdemu sprawdzić, bo u mnie na moim komputerze HTML5 wygrywa nad Flashem

    Tu macie link do gry bezpośrednio. Wystarczy wybrać jeden z guzików PLAY
    Potwierdzam, mam dość mocy sprzęt pod najnowsze gry na ultra detale fullhd i jeśli chodzi o tą prezentacyjną grę z tego linku flash działa jak niegdyś gry na konsoli w dwudziestu iluś klatkach... ewentualnie na biednego w trzydziestu pecetowych. Natomiast wersja HTML5 od początku chodzi płynnie, powiedziałbym pecetowe 60 klatek albo nawet i porządne 120 ale bez 144hz
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Proponuję zrezygnowanie Eventu Walentynkowego. Wszystkie nagrody do zdobycia dodać do Eventu Świątecznego i ułatwić wszystkim zdobycie surowców do ich wykupienia. Będzie sprawiedliwie i więcej czasu na uporanie się z problemami.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    HTML5 vs Flash
    U mnie na kilkuletnim komputerze, który ma w zanadrzu 4 rdzenie, 8Gb RAM'u oraz grafikę średniej półki z 2Gb pamięci wynik prezentuje się następująco:
    Flash przycina co jakiś czas, a sama ilość fps'ów wynosi od 20 do 30 :O I nieważne, czy Setki odpalone w karcie obok czy też wyłączone.
    HTML5 o dziwo chodzi bardzo płynnie, czy to z odpalonymi Settlersami czy nie. Zero jakiegokolwiek zacięcia. Fps'y szalały spokojnie w przedziale 50-60.
    Czasami specjalnie robiłem tymi samolocikami rozróbę, by była jak największa ilość efektów na ekranie. Tyle ode mnie.

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    chyba na tyle dlugo grasz w ta gre zeby wiedziec, ze wiekszosc rzeczy, spartolonych czy nie, nie ma wersji 2.0 ?
    Ale niektóre mają. Budynki mieszkalne mają poprawioną pojemność, zdarzały się korekcje parametrów generałów, zmieniana była wydajność szkółek wiejskich, powstają nowe buffy, dodawane były nowe funkcje do budynków. Nie można powiedzieć, że coś jest bezużyteczne na zawsze.

    [edit]
    A widzę, że na stronie głównej napisane, że wydarzenie nie zacznie się w tym tygodniu, nie zdziwię się jak to się okaże prawdą.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 18.02.2019 o 13:12

  6. #76
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta

    [edit]
    A widzę, że na stronie głównej napisane, że wydarzenie nie zacznie się w tym tygodniu, nie zdziwię się jak to się okaże prawdą.
    Ten wpis jest już od czwartku 14.02.2019r. Wygląda na to, że jest napisany uniwersalnie, bo każdy tydzień może być brany pod uwagę

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    ten wpis bedzie teraz doczytyl kazdego kolejnego tygodnia ? czy w koncu ktos sie z nich wezmie do roboty i poda konkretne info..

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    czy dadzą jakąś informacje na temat eventu?

  9. #79
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    ten wpis bedzie teraz doczytyl kazdego kolejnego tygodnia ? czy w koncu ktos sie z nich wezmie do roboty i poda konkretne info..
    Podadzą, ale pewnie nie w tym tygodniu

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Zresztą szczęśliwi czasu nie liczą
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.02.2019 o 12:33

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 31 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.