Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 304

Wątek: Wydarzenie Walentynkowe 2019 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    BB, współczuję hejtu, jaki się na Was wylewa.
    Penelopo, kolejny dzień, gdy plucie staje się normalnością, współczuję.
    Trzymam kciuki, dacie radę.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Może złożę CV do BB, bo chyba mają problem z zarządzaniem zmianą

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    informatycy jak zchrzanili powinni grzebać w nocy od 2 do 8 rano , a nie jak księciunie w dzień

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez szymonXD150 Zobacz posta
    informatycy jak zchrzanili powinni grzebać w nocy od 2 do 8 rano , a nie jak księciunie w dzień
    informatycy to by sobie z tym dawno poradzili

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    BB, współczuję hejtu, jaki się na Was wylewa.
    Penelopo, kolejny dzień, gdy plucie staje się normalnością, współczuję.
    Trzymam kciuki, dacie radę.
    Ale to słusznie akurat.
    Z programowania to ja tak bardziej raz na ruski rok na własne potrzeby coś wystrugam, ale nie potrafię sobie wyobrazić jak można zrobić niektóre błędy, które pojawiają się w TSO. Uważam je za niewykonalne technicznie przy użyciu współczesnych narzędzi, a w BB są takie zdolniachy, że umieją ten błąd zrobić i wpuścić na produkcję.
    Przykładowo masz błąd, który pojawia się znikąd na jednej przygodzie, np. teleportacja generałów po dojściu w jakieś miejsce. Czy oni tam oprogramowują dreptanie generałów dla każdej przygody z osobna? Bo na to by wyglądało. I jeśli tak, to mnie nie dziwi, że nie są w stanie zapanować nad kodem.
    Albo jest sobie kolejka produkcji taka sama w kilku budynkach i akurat w jednym zachowuje się nieprzewidywalnie. Jak to zrobili? Nie mam pojęcia

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    żenada roku..

    a nie sorry do końca roku to jest daleko, jeszcze BB zdąży przebić samych siebie :P

  7. #17
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Z programowania to ja tak bardziej raz na ruski rok na własne potrzeby coś wystrugam, ale nie potrafię sobie wyobrazić jak można zrobić niektóre błędy, które pojawiają się w TSO. Uważam je za niewykonalne technicznie przy użyciu współczesnych narzędzi, a w BB są takie zdolniachy, że umieją ten błąd zrobić i wpuścić na produkcję.
    Ubawiles mnie tym kompletnie, bo sam na to zwrocilem uwage.

    Kolo 2014 mielismy nawet z paroma kolegami z pracy taka zabawe polegajaca na zgadnieciu w jaki sposob technicznie sie da dojsc do takich bledow jakie sie zdarzaja w BB, bo wbrew temu co laicy moga myslec to jest niezla zagadka.

    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Albo jest sobie kolejka produkcji taka sama w kilku budynkach i akurat w jednym zachowuje się nieprzewidywalnie. Jak to zrobili? Nie mam pojęcia
    .. albo nowo wprowadzony general zabiera patent budowlany jak sie go stawia na wyspie, problem jest naprawiony, kolejny general innego typu pojawiajacy sie event pozniej tez ten patent zabiera. I tak to poprawiaja 3-4 razy, az zdazy minac rok, mamy ten sam event co przy pierwszym generale i jego druga sztuka znow zabiera patent budowlany (dla tych ze slabsza pamiecia - takie cyrki dzialy sie od czasu przed wprowadzeniem pierwszego MO).

    Albo znikad sama wprowadzila sie zmiana z pozycjonowaniem okienek produkcji przy niektorych budynkach, ktore teraz maja anchoring na dole okna zamiast na gorze.

    I jak tu nie wierzyc w cuda ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 13.02.2019 o 23:29
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    ośmieszacie sie

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja już sie dziś zastanawiałem czy by dla jaj nie napisać posta w dziale technicznym, że jutrzejszy event zacznie się dopiero po konserwacji przedeventowej tak koło 14 lub 16, a tutaj taki psikus od BB... konserwa wprowadzająca event, który się nie zacznie w ogóle o czasie bo nie został wprowadzony... Kurde uprzedzili mnie No normalnie ))))))))))))))))))))))))))))

    Tak, tak stacja pogody wzmacnia również jednostki przeciwnika. To dla tych co chcą sobie ustawić taktykę pod bardziej nieobliczalne straty i robić jedną przygodę losowo na 4 sposoby, za każdym razem śląc w piach losowe jednostki. Taki kolejny psikus i element losowy, żeby nudno nie było )) Cały sztab ludzi myślał zapewne nad tym budynkiem od czasu powstania TSO. Normalnie, zdrowo myślący człowiek takiej premii/ pomocy/ kupy [śmiechu] dla gracza nie wymyśliłby chyba za nic. Ale jak widać można.

    Kocham tą grę za poczucie humoru ludzi, którzy ja tworzą DDDDDDDD
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 14.02.2019 o 00:43

  10. #20
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Tak, tak stacja pogody wzmacnia również jednostki przeciwnika. To dla tych co chcą sobie ustawić taktykę pod bardziej nieobliczalne straty i robić jedną przygodę losowo na 4 sposoby, za każdym razem śląc w piach losowe jednostki. Taki kolejny psikus i element losowy, żeby nudno nie było )) Cały sztab ludzi myślał zapewne nad tym budynkiem od czasu powstania TSO. Normalnie, zdrowo myślący człowiek takiej premii/ pomocy/ kupy [śmiechu] dla gracza nie wymyśliłby chyba za nic. Ale jak widać można.

    Kocham tą grę za poczucie humoru ludi, którzy ja tworzą DDDDDDDD
    Przeliczyłeś już wszystkie przygody z każdą premią, żeby twierdzić, że ten budynek i jego premie są śmieszne? Poprzyj to jakoś dowodami, że nie ma przygody, gdzie żadna z premii nie da żadnych korzyści dla graczy, to zacznę się śmiać razem z Tobą, bo póki co Twoje "hihihi", "hahaha" to tylko takie wyśmiewanie, żeby wyśmiać pomysł, niepoparte żadnymi dowodami.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 31 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.