Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za wprowadzeniem dodatkowych 2 generalow majorow?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    54 73.97%
  • Nie

    14 19.18%
  • Nie wiem

    1 1.37%
  • Nie interesuje mnie to.

    4 5.48%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Wprowadzenie dodatkowych 2 generalow majorow.

  1. #11
    konkur4
    Post typowej ofiary poradników z wiki Napisali tak, więc inaczej na pewno się nie da! A co mi tam, dajmy 1001 majorów, czempionów, msw, żeby tylko zaoszczędzić te 100 ludzi. Kij z tym, że szkolenie pochłonie kolejne 100 lat, a i tak janusze przyszłości wołają o koniec gry wraz z końcem flasha.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale co ty gadasz konkur4? co prawda wolałbym drugiego Vargusa bo najbaczniejszej chyba go używam ale kolejny major tez by sie przydał. Na pewno bardziej niż trzecia mikołajowa czy te nowe wynalazki medyk czy naukowiec. W dodatkowych gienkach chodzi tylko o czas gry - by poszczać jeden za drugim, prawie równocześnie a nie raz za razem po powrocie dopiero. Co do szkolenia to mam prawie 200 manuskryptow i po kilkadziesiąt tomów i kodeksów w zapasie. Tak Ci to konkur4 tłumacze, jak krowie na granicy, bo zdaje sie ze nie ogarniasz do tej pory do czego mogą byc użyteczni kolejni tacy sami generałowie.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 08.02.2019 o 08:36
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #13
    konkur4
    Żeby z braku poradnika ludzik nie robił kwi kwi, szkoli się raz, a że każdego gienka można wyszkolić na n możliwych sposobów, to są 3 opcje:
    a) szukasz poradnika, który by uwzględniał Twoje szkolenie
    b) nie szukasz i samemu symulujesz
    c) robisz kwi kwi i szukasz dalej, lub płaczesz jak wyżej, że ilość nie odzwierciedla Twoich potrzeb, a przecież jest tylko możliwych opcji, co Bałtyk długi i szeroki.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Żeby z braku poradnika ludzik nie robił kwi kwi, szkoli się raz, a że każdego gienka można wyszkolić na n możliwych sposobów, to są 3 opcje:
    a) szukasz poradnika, który by uwzględniał Twoje szkolenie
    b) nie szukasz i samemu symulujesz
    c) robisz kwi kwi i szukasz dalej, lub płaczesz jak wyżej, że ilość nie odzwierciedla Twoich potrzeb, a przecież jest tylko możliwych opcji, co Bałtyk długi i szeroki.
    d) robisz kwi kwi na widok pomysłu którego nie ogarniasz albo odrzucasz, bo w świecie nosaczy jesteś najmądrzejszym z nich

    ludzie mają ponad 10 msw albo prawie niepotrzebnych doświadczonych lub weteranów, to następny major by się nie przydał?
    2 może wystarczy ale znalazłoby się zastosowanie dla kolejnych z tą uwagą, że major jako kiedyś ''elitarny'' generał powinien być dostępny np. po 65 levelu. Łodygi są zbyt łatwo dostępne i możliwość wykupienia następnych majorów powinni mieć ci którzy grają faktycznie, a nie słupy by dekorować namiotami wyspę

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    d) robisz kwi kwi na widok pomysłu którego nie ogarniasz albo odrzucasz, bo w świecie nosaczy jesteś najmądrzejszym z nich

    ludzie mają ponad 10 msw albo prawie niepotrzebnych doświadczonych lub weteranów, to następny major by się nie przydał?
    2 może wystarczy ale znalazłoby się zastosowanie dla kolejnych z tą uwagą, że major jako kiedyś ''elitarny'' generał powinien być dostępny np. po 65 levelu. Łodygi są zbyt łatwo dostępne i możliwość wykupienia następnych majorów powinni mieć ci którzy grają faktycznie, a nie słupy by dekorować namiotami wyspę
    W sumie nie w temacie, ale może mnie uświadomisz, skąd wziąć ponad 10 MSW? Bo ja dziesiątego w tym roku się dochrapię na evencie wielkanocnym (mam nadzieję).

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    W sumie nie w temacie ale ja tam widzę 10 różnych generałów, a nie po 10 ,,prawie niepotrzebnych generałów''
    A na temat - sam mam więcej niż 10 generałów w których szkoda inwestować coś ponad symboliczne manuskrypty na Kłus i Pierwszą Pomoc, a kolejnych Majorów bym wyszkolił całkowicie, tego jestem pewny. Wniosek: przyda się kolejny Major, inna sprawa że go nie dostaniemy

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    > "nie zrobimy"
    XD

    W jaki to niby sposób ulepszenie generała pod jedną przygodę uniemożliwia zrobienie innej?

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    można spytać dlaczego chcesz dwóch dodatkowych majorów, a nie jednego, a może lepiej wprowadzić pięciu? I dlaczego akurat dodać majorów a nie np. Vargusów, a może dodać zwykłego (albo dwóch), bo są przygody na których więcej gienków pozwoli nam zrobić więcej bloków... Ogólnie to dział dla pomysłów na nowości i sugestie, tymczasem dodatkowi generałowie to żadna nowość

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar gejsza69
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy ktoś z twórców gry pomyślałby o ulepszeniu polegającym na szybszym wystawianiu odkrywców do danego zadania , ja mam ich około 30 szt i strasznie dużo czasu marudzę przy ich wystawianiu
    proszę pomyśleć o jakiś usprawnieniu

  10. #20
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez gejsza69 Zobacz posta
    czy ktoś z twórców gry pomyślałby o ulepszeniu polegającym na szybszym wystawianiu odkrywców do danego zadania , ja mam ich około 30 szt i strasznie dużo czasu marudzę przy ich wystawianiu
    proszę pomyśleć o jakiś usprawnieniu
    Wiele razy to było poruszane, grając w tę grę masz się naklikać, a wszelkie zautomatyzowanie czegokolwiek nie wchodzi w rachubę.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.