Strona 19 z 27 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #181
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po aktualizacji jest gorzej niż przed , czy naprawdę za każdym razem ma być gorzej czy wy chcecie uśmiercić tą grę poprzez zniechęcenie graczy ?

  2. #182
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak czytam to nie tylko ja mam problem z wejściem na grę ,

  3. #183
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2016
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niestety chrome nie daje rady.. puffin 2-3 minuty i jest załadowane.. ale graj na puffin to jakby zupę jadł łyżeczką od herbaty.. no ile można mieć cierpliwości..
    i nie pomagacie bo wklejanie https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46382 i zastosowanie do chrome wskazówek z cache nie pomaga nic.. pierwsze 24h jak podaliście te info działało wyśmienicie.. a potem losowo, aż po ok tygodniu powrót do tego co było
    ad1. jaki morał?.. na dzienne logowanie pozostał puffin.. na robienie czegokolwiek, spokojne zarządzanie wyspą i robienie przygód- nie ma takiej opcjii.. wnerw murowany
    ad2. wiem że bb ma to gdzieś ale nie zdziwcie się jak ta kura znosząca złote jajka padnie..
    ad3. dziś po kilku f5 czas ładowania +/- 45 minut.. bez wstawki cache size , na chrome 67.0.3396.99.. o.O
    Ostatnio edytowane przez muminekheh ; 20.06.2019 o 14:16

  4. #184
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj mi zrywało łącze z serwerem settlersów, tak skutecznie że w końcu wywaliło i przez parę godzin nie udało się zalogować- w końcu przestałam próbować. Teraz już pól godziny loguję - niezależnie od przeglądarki. Bardzo proszę BB o pochylenie się nad tym problem. Z naszej gildii już odeszło parę osób z gry, bo miało dosyć tych problemów. Jeśli chodzi o powyższy post - zastosowałam wskazówki do cache od razu jak się pojawiły i lepiej było przez dwa dni, potem standard.

  5. #185
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Miało być naprawione nadal nici z poprawnego (szybkiego) logowania, dziś czas od 7.00-8.22 i nic,ludzie ogarnijcie to w końcu!!!!

  6. #186
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od ostatniej aktualizacji pojawiły się u mnie problemy z logowaniem - nie miałem ich wcześniej. Stosowałem różne przeglądarki i nic. Jest coraz gorzej. Zamiast sprawiać przyjemność zaczyna mnie to irytować coraz bardziej. Smutne to .......Proszę to naprawić

  7. #187
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Próbowałem wszystkiego i nic. Ładowanie staje w połowie i stoi. Czasami się załaduje czasami nie. Ale zawsze trwa to jakąś absurdalną ilość czasu. -_-'

  8. #188
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    K...jakies nieporozumienie, zeby jakies myczki stosowac aby probowac sie logowac!!...Jezeli jest problem nie po stronie graczy to niech fachurki sie tym zajma a nie ludzie co o tym nie maja pojecia podpowiadaja cwancyki na ominiecie problemu!!! Wielki mi tez support...hehe

  9. #189
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    konsultujcie sie z jadowitkiem on twierdzi ze jemu dziala wiec nie ma problemu i wszystkim musi dzialac

  10. #190
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    po wtorkowej aktualizacji mam ogromne problemy z wejsciem do gry. zeby sie zalogowac zajmuje mi to kilka godzin. do tej pory nie miałam takich problemów z tym tematem... masakra normalnie

Strona 19 z 27 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.