Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wywaliło mnie z gry przed 10. Od tej pory nie mogę wejść. Forum się załadowało po wielu próbach. Nie ma żadnej informacji o konserwie. Nie wiem co się dzieje. Wygląda na to, że cała gra się posypała.

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak znam życie nikt się nie wypowie ani nie odniesie do wpisu ale logowanie się 2,5 godziny to lekka przesada, może powinniście tak raz w tygodniu hepi ałer robić to może by była kasa na jakiś informatyków którzy ogarniają o co chodzi, a nie ciągłe zapewnienia że coś tam jest robione i "proszę się skontaktować z supportem"

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,dzis 1,5h i nadal nic,ale oczywiscie w mailu wszystko co potraficie napisac to regulka ktora kopiujecie i wysylacie do wszystkich graczy bo nic innego nie potraficie zrobic....zenada!!!

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Grałem w swoim życiu w mnóstwo gier internetowych, ale w żadnej nie było nigdy takich kłopotów z logowaniem. Z tego powodu zrobiłem sobie chyba 4 letnią przerwę od settlersów, wróciłem po przerwie i jest k,,wa jeszcze gorzej. 30 lat temu miałem Atari 65 XE i tam gry z kasety magnetofonowej wgrywały się szybciej. Podpowiem wam za darmo, co można z tym zrobić: zatrudnijcie prawdziwych informatyków, bo ci wasi darmowi stażyści z gimnazjum nie ogarniają problemu. Tylko, że informatykom trzeba zapłacić i tu was boli.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Czy ta gra się ładuje? Od godziny stoi i nic. Odświeżam po 20 razy i nic, nie ładuje dalej. Problem występuje od kilku miesięcy. Zamierzacie coś zrobić z tym, czy jest to celowe działanie mające zniechęcić graczy do gry bo koniec flasha się zbliża?

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wczoraj wieczorem 3 godziny próbowałem się zalogować i nic.
    Dzisiaj rano od 2 godzin próbuję i nie mogę wejść do gry...
    Coś jest nie tak i to nie z mojej winy o_O. Czyżby takie przeciążenia :O

  7. #67

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    chrisoset, wczoraj mi to pomogło, ale dzisiaj od 4 godzin nie mogę się zalogować.

  9. #69
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Logowanie i wejscie to nowy sport... Bije ciagle nowe rekordy czasu logowania, moze kiedys bedzie jak dawniej... Klik i jestem w grze... Mozna kiedys bylo ....

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy to nie tylko mnie dopadlo ze nie moge sie zalogowac juz od paru godzin.????/czy tak caly event minie?????

Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.