Strona 10 z 27 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam. Mnie również gra nie ładuje się szybciej.
    Ba, nawet używanie dedykowanej przeglądarki wcale problemu nie rozwiązuje...
    Za to na Puffinie na komórce ładowanie trwa 30 sekund.

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to znaczy ze TSO rozwiązało problem? hurra logujemy sie na komórkach

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam
    Wejście na grę było utrudnione , ale po jakimś czasie była "oczekiwana pełnia szczęścia" , teraz to czekanie w nieskończoność ... czas dać sobie spokój z tym badziewiem

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Nie żebym się czepiała, ale od wczoraj nie mogę wejść do gry poprzez logowanie na Chrome, pomimo wykonania poprawek z pierwszej strony (co zresztą, IMHO, niewiele zmieniło). Nie ma żadnego pobierania danych przez stronę, od jakiegoś czasu kontroluję w ten sposób czy uda się zalogować czy nie (jeśli transfer internetowy jest stały bez wahań to warto chwilę poczekać, jeśli transfer się rwie to trzeba od nowa startować). Obecnie nie ma transferu w ogóle, restartowanie strony, usuwanie ciasteczek nic nie pomogło, od dezaktywacji wydarzenia wielkanocnego zalogować się normalnie nie mogę, w grę wchodzi wyłącznie dedykowana przeglądarka TSO.

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem z logowaniem do theSettlersOnline to nie Titanic, który w tej chwili zderzył się z górą lodową.

    Temu Titanicowi już ledwo kominy wystają ponad powierzchnię wody.

    Już za moment będzie tylko historią.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie chcę zapeszyć, ale nie mam żadnych kłopotów ani na chromie ani w firefoksie. awpisanie poprawek rzeczywiście pomogło, różnica nawet do 5 min.

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy to są kpiny aby zalogować sie do gry to chyba najlepiej w nocy to w miarę szybko a tak to lipa mój dzisiejszy wynik to 8 GODZIN I JEST SUPER NIE PENELOPA.

  8. #98
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Macie tu wycinek tego co oferuje nam UBISOFT cytat
    OGRANICZENIE i WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

    "UŻYTKOWNIK WYRAŹNIE PRZYZNAJE, ŻE KORZYSTA Z USŁUG I GIER NA WŁASNE RYZYKO.

    USŁUGI SĄ ŚWIADCZONE "W TAKIM STANIE W JAKIM SĄ". UBISOFT NIE CZYNI ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH SKUTKÓW KORZYSTANIA Z USŁUG W ZAKRESIE ZGODNOŚCI, DOKŁADNOŚCI, KOMPLETNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ. UBISOFT NIE GWARANTUJE, ŻE USŁUGI I GRY, W TYM SERWERY I OPROGRAMOWANIA KONIECZNE DO ICH FUNKCJONOWANIA, BĘDZIE WOLNE OD PRZERW LUB BŁĘDÓW, WIRUSÓW LUB INNYCH SZKODLIWYCH ELEMENTÓW LUB, ŻE BŁĘDY, WIRUSY LUB INNE SZKODLIWE ELEMENTY BĘDĄ POPRAWIONE. WRESZCIE, UBISOFT NIE GWARANTUJE, ŻE INFORMACJE, TREŚCI LUB ELEMENTY DOSTĘPNE ZA POŚREDNICTWEM USŁUG I GIER SĄ DOKŁADNE, KOMPLETNE I AKTUALNE." - koniec cytatu.
    Jednym słowem masz prawo grać a jak się nie podoba to nie graj i nie biadol

  9. #99
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Niestety wciąż staramy się znaleźć przyczynę tego problemu. Mamy kilka pomysłów na poprawę ogólnej sytuacji, ale jest za wcześnie, aby cokolwiek obiecać. Od dłuższego czasu temat ten jest naszym głównym celem, jednak nie opracowaliśmy jeszcze jednoznacznego rozwiązania. Obiecujemy, że będziemy Was informować na bieżąco.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #100
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziennie tracę kilka godzin premium na zalogowanie sie do gry...kiedy dostane rekompensate za to? dzis 1,5h logowania i nie udało sie jeszcze...

Strona 10 z 27 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.