Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dorzucę się tutaj, bo dali "fajna" solucję na "nie wczytywanie się gry" - zwiększyć limit cache, tylko nie wiem czemu proponują wartość 1000000000 to trochę poniżej gigabajta, w necie jest masa poradników które zalecają ustawić sobie gigabajt by wszystko lepiej chodziło,,, ja od dawna mam wpis -disk-cache-size-2147483648 czyli 2 gigabajty i problem istniał i istnieje nadal,,,

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też nie mogę się zalogować do gry i żadne propozycje ulepszeń od BB nie działają. Mam jednak też inny problem...W zeszłym miesiącu gra wyczerpała mi cały limit internetu w parę dni....Czy teraz logowanie do gry ściąga 1GB danych ???

  3. #83
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    cache jest wspólny dla TSO i innych stron, więc przy intensywnym korzystaniu z netu mały cache może rotować, więc można:
    1) zwiększyć wielkość cache w zależności od tego jaki mamy dysk, ewentualnie przenieść na inną partycję za pomocą opcji --disk-cache-dir
    2) używać osobnej przeglądarki do TSO, ja do TSO mam operę, do reszty chrome
    wiem dlatego w 99% przypadkach tso jest tylko uruchomione na moim kompie, a i tak po jakimś czasie, logowanie czy wchodzenie na przygodę/wyspę inną trwa całe wieki
    "Everybody lies"

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie to samo nawet problem się pogłębia. Czy ktoś wie ile za każdym logowaniem gra ściąga danych? W zeszłym miesiącu gra wyczerpała mi limit internetu w parę dni.
    Nie chcę by to się powtórzyło więc chyba pozostaje zrezygnować z gry...

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Pablorek Zobacz posta
    Też nie mogę się zalogować do gry i żadne propozycje ulepszeń od BB nie działają. Mam jednak też inny problem...W zeszłym miesiącu gra wyczerpała mi cały limit internetu w parę dni....Czy teraz logowanie do gry ściąga 1GB danych ???
    Niestety coś koło tego, na limicie nie pograsz

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Pablorek Zobacz posta
    Czy teraz logowanie do gry ściąga 1GB danych ???
    Tyle coś wazy cały klient gry, NIE POWINIEN być pobierany przy każdym logowaniu,,, po to jest cache przeglądarki, ino programiści musza umieć z niego korzystać,,,

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To co podaliście NIE ROZWIĄZUJE SPRAWY! jest nawet gorzej. Pomimo tego, że gra zamiast po 1,5h ładuje się po 30 min (łał co za osiągnięcie - wyższa informatyka wg BB), wywala komunikat -> file loading failed... i tyle z grania.
    Problem oczywiście nie zostanie rozwiązany aż do następnego czwartku bo przecież jest majówka. Gimbusy z BB mają wolne.

  8. #88
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam. Penelopa wasi informatycy są beznadziejni i twoja propozycja szybszego logowania to niewypał totalny!!!naprawcie grę aby chodziła na wszystkich dostępnych przeglądarkach a nie zwalajcie na graczy wymyślanie "cudów" w postaci wpisywania czegoś tam do przeglądarek. jak nie potraficie naprawić problemu zastopujcie grę do odwołania aż będzie poprawnie można się logować w kilka sekund a nie kilkanaście minut...

  9. #89
    dzisiejszy
    Od rana nie mogę zalogować się na serwer nawet po tych śmiesznych zmianach. Kto odda mi dzień logowania? Dodam że sprawdzałem 3 przeglądarki

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakaś parodia. Po konserwie do teraz nie mogę wejść do gry. Wielkie brawa programiści z BB

Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.