Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #211
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przed tą poprawką gra mi się ładowała w zasadzie normalnie, rzadko był problem.
    Po wgraniu "poprawki" i odpaleniu eventu - rano udało się raz zalogować, a teraz od 16:10 próbuję i może do nocy da się wejść do gry.

    ps: oczywiście problem występuje na wszystkich przeglądarkach na różnych komputerach, na różnych łączach, więc proszę nie sugerować, że problem jest po stronie użytkowników.

  2. #212
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Tymczasowe rozwiązania zaproponowane przez graczy? To się dowiedziałem ze gracze prowadzą te grę
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Zrozum chłopie że to oni umyślnie robią. Kasy na ten projekt już nie ma, koniec flash coraz bliżej, ludzi gra mniej....Od pół roku problem z logowaniem i zamiast cokolwiek poprawić to z dnia na dzień gorzej.
    Ogólnie z ciekawosci sprawdziłem dziś tą aplikację dedykowaną co jest pod TSO - bez efektu, na officialnej przegląarce też problemy z logowaniem trzxeba sie męczyc dalej i tyle

  3. #213
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    penelopa czy wy udajecie ze jestescie slepi albvo naprawde jestescie slepi ... tysiac postow o tym ze wasz epoprawki nic nie daja i dalej problemy sa a wy jedno i to samo ... na cholere te nevent ? zajmijcie sie gra aby kazdy mogl grac jak wczesniej a nie na sile wprowadzacie jakies eventy tam gdzie gra ledw ozipie

  4. #214
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ee dopiero 213 postów... jak będzie 1000 to może naprawia ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #215
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    jeszcze jest drugi podobny temat i jeszcze wiecej postow

  6. #216
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród


    Gość się zawiesił i tak od 10 stoi, 1,5h (w między czasie ok. 5x waliłem F5 bo ile mozna na bezruch patrzeć)

    Walnąłem F5 bo z przygody sie wyjsc nie dało a co dopiero wojsko wysłać.

    Kaleka...

  7. #217
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2015
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    logowanie dzisiaj 8-15,brak rezultatu!!!!! porazka!!!!

  8. #218
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Nadal ten sam problem - LOGOWANIE- a póżniej dacie po parę monet za ciężko zdobyte eventowe pisanki czy footbolówki i myslicie że jest OK - to się nazywa DRAMAT- z waszej strony- siedzę i klikam 2 godziny ponad żeby otworzyć te j.... okienko - że tak nazwe po imieniu - to po co robicie te eventy jak nie dajecie rady z logowaniem ????
    Ostatnio edytowane przez milimetr1970 ; 25.06.2019 o 16:13

  9. #219
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Czy to jakiś żart od 14nastej do prawie 17nasej nie mogę się zalogowć !!! Dramat po prostu

  10. #220
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    To norma. Ja wchodzę na 1-2 godziny po czym muszę zrobić relog i 3h czasem 4h potrzeba aby się zalogować. Pasek stoi w miejscu i albo masz farta że Ci ruszy albo robisz relogi bez końca. I jeszcze twierdzą że zmniejszyli rozmiary plików jak od ostatniej konserwy mam większe. Kpina i żarty, tak samo jak event.

Strona 22 z 27 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.