Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #191
    Początkujący Osadnik Awatar Jadowitek
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    konsultujcie sie z jadowitkiem on twierdzi ze jemu dziala wiec nie ma problemu i wszystkim musi dzialac
    raczej konsultujecie się z pretorem on twierdzi że jemu nie działa więc jest problem i wszystkim musi nie działać ale na grze jest

  2. #192
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brawo, w końcu spier...liście totalnie. Trzeci dzień nie mogę wejść na Chromie W OGÓLE.

  3. #193
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jadowitek Zobacz posta
    raczej konsultujecie się z pretorem on twierdzi że jemu nie działa więc jest problem i wszystkim musi nie działać ale na grze jest
    chlopie jakis ty durny tematow i postow ze ludzie maja problem z logowaniem jest setki wiec skoncz pieprzyc ze mi nie dziala to znacyz ze jest problem , jak nie potrafisz czytac to zamilcz

    skoro jestes tak imadry to znajdz kazdemu rozwiazanie i niech wszysscy graja jak do tej pory
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 21.06.2019 o 22:04 Powód: zz

  4. #194
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    chlopie jakis ty durny tematow i postow ze ludzie maja problem z logowaniem jest setki wiec skoncz pieprzyc ze mi nie dziala to znacyz ze jest problem , jak nie potrafisz czytac to zamilcz

    skoro jestes tak imadry to znajdz kazdemu rozwiazanie i niech wszysscy graja jak do tej pory
    pretor29 nie wytłumaczysz. że niektórym nie działa i już . Niektórzy widzą tylko czubek własnego nosa. . Im działa to reszcie też działa i nie ma bata.. A że kilkadziesiąt albo nawet kilkaset postów takich bieduli co im nie działa? Fanaberie chyba- albo wina ich kompów,azotu wydzielanego przez krowy ewentualnie wina Tuska . A że kilka miesięcy temu hulało mi nawet na starym kompie z prehistorycznym xp- no cóz...Są rzeczy o których się nawet programistom z bb nie śniło.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 22.06.2019 o 08:29

  5. #195
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Zazwyczaj nie marudzę. Gra to gra, ma to być rozrywka, a nie realne życie.
    Ale problem z logowaniem zaczyna mnie irytować.
    To nie jest wina ani komputera, ani sieci, ani systemu operacyjnego. Sprawdziłam właśnie na trzech komputerach z różnymi przeglądarkami i trzech sieciach (uprzedzając kąśliwe uwagi - sieci sprawdzone pod kątem prędkości i wydajności, są ok, komputery wyczyszczone ze zbędnych śmieci, wydajne, szybkie). Więc jakiś problem istnieje.
    Irytuje, denerwuje, całkiem niepotrzebnie.
    Lubię dłubać w tę grę, lubię ten kontakt z ludźmi, ale w sytuacji gdy mam czekać nie wiadomo ile na logowanie, to jest to aspekt z którego rezygnuję. Kilka razy zrezygnuję z logowania, w konsekwencji zrezygnuję z gry. Tak działa ten mechanizm w głowie.
    Wiem, że nikt nie przejmie się tym, ale przynajmniej się wygadałam.

    PS. I tak, włączyłam premium, żeby sobie dzisiaj pograć, bo miałam wolne przedpołudnie

  6. #196
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podbijam. Pierwszy raz i u mnie nie działa gra - nie wczytuje się po zalogowaniu. Rodzaj przeglądarki nie ma znaczenia. Proszę Support o reakcję

  7. #197
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dudijack Zobacz posta
    Podbijam. Pierwszy raz i u mnie nie działa gra - nie wczytuje się po zalogowaniu. Rodzaj przeglądarki nie ma znaczenia. Proszę Support o reakcję
    Cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. To podstawowe cechy charakteru, które pozwolą Ci egzystować na tej grze Nikt tego problemu nie rozwiąże , Penelopa zawzięcie milczy i support też , pozdrawiam wytrwałych .

  8. #198
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    ponad godzinę czekania na zalogowanie i ciągle nic. Po aktualizacji jest masakra. Nie pomaga odświeżanie, zmiany zaproponowane z disk-cache. Gra coraz bardziej mnie wkurza. Chyba czas rozstać się z grą, bo jest coraz gorzej, Szkoda czasu na oczekiwanie. Nie zamierzają pozbyć się flasha to znaczy, że nie chcą rozwoju gry. Trzymają się kurczowo czegoś, co inni dawno wyrzucili. Po co nam nowe budynki, eventy, grubasy skoro nie można grać?

  9. #199
    Osadnik
    Dołączył
    01.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie tylko kolonia , ten sam problem od 2 dni

  10. #200
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam
    Niestety gra nie działa od 3 dni , problem jest z ładowaniem . Wszelkie rady i wskazówki u mnie nie działają . Ani zmiana kompa, ani przeglądarki , nic nie dają porady odnośnie obejść, Event , premium, premia dla znajomego , a na co mi to skoro wejść nie moge i na pusto leci??. Odpowiedzi jakiejkolwiek z supportu brak , na fb wciśnij F5 . Sami sobie wciskajcie poniewaz to nic nie daje!!!

Strona 20 z 27 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.