Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #231
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i mi się trafiła ta atrakcja, dostałam zaproszenie do kooperacyjnej i wywaliło już na stałe, dobrze że chociaż dodali możliwość anulowania zaproszeń i przygód, przynajmniej się innych nie zablokuje na 2 dni

  2. #232
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Po co Event jak zalogowac sie nie mozna!!!! A do tego promo na klejki, powinno byc 300%.... BB osiagnelo poziom master bezradnosci !!!!!

  3. #233
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    też nie mogę wejść ech....pasek staje w połowie i nic nie pomaga

  4. #234
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    zamiast logowania jest promo na klej ... polityka bb

  5. #235
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2019
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra powinna działać na standardowych ustawieniach przeglądarek ale nie działa

    Jak wam nic nie działa możecie spróbować jeszcze mojej przeglądarki która mi działa ja ją trochę przerobiłem żeby działała
    Jest to przeglądarka Chromium bez instalowania zawiera swój własny flash player nie upomni się o aktualizowanie czy instalacje flash playera
    dodatkowo zawiera już cache z plikami gry po aktualizacji 18-06-2019 (cache nie zawiera plików serwera testowego)
    Żeby działała poprawnie wymaga wypakowania bezpośrednio tylko na dysk C a na dysku C utworzy się folder Settlersy
    Nie zadziała wypakowana do innego folderu czy lokalizacji ustawiona na dysk C
    C:\Settlersy\Settlersy.exe
    i w nim jest mój starter przeglądarki który uruchamia ją razem z tym cache z plikami gry we właściwy sposób
    wyczyszczenie cache lub zmiana lokalizacji folderu Settlersy sprawi że nie zadziała gra
    a i nie używajcie tej przeglądarki do przeglądania internetu do gry w settlersy tylko przeznaczona
    każda większa zmiana tego cache co zawiera może się skończyć tym że gra się nie załaduje
    Będzie pewnie działała do czasu aż nowa aktualizacja gry będzie
    a żeby ją usunąć wystarczy skasować folder Settlersy z dysku C bo ona się nie instaluje


    Pobierany plik to samorozpakowujące się archiwum WinRAR
    Link: Pobierz Zmodyfikowana przeglądarka + Flash + Cache z plikami gry

    Pojawiła się nowa poprawka gry 5 lipca 2019
    a ta przeglądarka była zaktualizowana do poprawki 18-06-2019
    i ta przeglądarka jest już nieaktualna i nie będzie działać
    jak ktoś będzie chciał zaktualizowaną wersje tej przeglądarki niech mnie powiadomi w grze lub wiadomość przez forum
    Ostatnio edytowane przez SpecFachowiec ; 05.07.2019 o 13:59 Powód: Nieaktualne z powodu poprawki 5-07-2019

  6. #236
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    też mam problem z wejściem do gry

  7. #237
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    mi też gra nie działa, w połowie ładowania staje i ani drgnie. Wyłączcie ten g.... warty event, przed jego włączeniem przynajmniej gra działała. Rok w rok to samo, zaczyna się event a w zamian za gra przestaje działać. Wielkie brawa dla pseudo programistów BB, tak spier... grę to chyba tylko oni potrafią Zwiększenie cache przeglądarki, reinstalacja, zmiana przeglądarki itp. nic nie daje. Dzień w dzień czekam ponad godzinę na uruchomienie gry

  8. #238
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakaś masakra, od 17.00 próbuje wejsc do gry i nic. Skorzystałam z tych porad opisanych kiedys na stronie, wyczyściłam pamiec, ciasteczka i dalej nic. Jak to jest że w konkurencyjne gry można grac i bez problemu sie zalogować a do tej sie nie da.

  9. #239
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    odechciewa sie grac. godzine ladowania i nic. od 24h nie moge sie zalogowac

  10. #240
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    przez jakis czas po tych ich przegladarkowych poprawkach sie ladowalo 2 min ale ostatnio to paranoja. od wczorajszego popoludnia az do teraz nie jestem w stanie sie zalogowac. Zbierajcie za mnie pilki :P

Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.