Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #201
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziś tez kaszana ....

  2. #202
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DEREKDC10 Zobacz posta
    czy ktoś ma wiedzę kiedy settlersi będą chodzić na operze......może zamiast wprowadzamy zmiany.....nowy budynek ktoś napisze -nowy settlers na operę......czy nasi modelatorzy robią i interweniują w tej sprawie.....czy też mają za krótkie nogi....???
    juz od dawna gram na operze\\\\
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #203
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    po aktualizacji jest gorzej niz było
    zamiast niepotrezbnych eventów, budynków i innych pier... niech tylko naprawią błędy które informatycy? z BB sami robią
    coraz częściej szkoda mi czasu na logowanie i na grę

  4. #204
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Tak jak miałem problem tak znów mam. Wczytuje się znów ponad godzine i nic. Czuje że to będzie niezapomniany event, a raczej za wiele go nie zobacze. Jak mam tracić tyle czasu na logowanie to się odechciewa grać.

  5. #205
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    6 godzin próbuje się zalogować, zmiana przeglądarki nic nie daje, nie żebym się skarżyła, raczej czas i pora zmienić grę, dziękuje BB )

  6. #206
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy ktoś również dziś ma problem z logowaniem? niestety chyba czas zakończyć tę grę. 7 lat zabawy trzeba zakończyć przez problemy techniczne? przy obecnej technologii to na prawdę wygląda komicznie...

  7. #207
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    cały czas jest problem

  8. #208
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że wraz z ostatnią aktualizacją została wdrożona poprawka mająca na celu poprawę szybkości ładowania gry. Wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli problem nadal będzie występował sprawdź proszę, czy pojawia się także na innych przeglądarkach i w trybie incognito.
    Spróbuj także zastosować się do wytycznych opisanych na naszym forum: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46382

    Niestety nie możemy zagwarantować na 100%, że wykonanie tej procedury skutecznie skróci czas logowania, gdyż są to tymczasowe rozwiązania zaproponowane przez naszych graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia

  10. #210
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Tymczasowe rozwiązania zaproponowane przez graczy? To się dowiedziałem ze gracze prowadzą te grę

Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.