Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kochani ja mam te same problemy od lutego po nie udanych konserwach i czyszczenie lub zmiana przeglądarek nie pomaga a po wczorajszej konserwie jest jeszcze gorzej,gra sie wgrała na edge po 45 minutach chyba próbują grę zlikwidować i dlatego tak utrudniają

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    penelope zeby ni bylo dla zasady sprbowalem, ba nawet 2 raz zmienilem dla pewnosci, promcio mial racje
    Nie trzeba tu być wróżbitą Maciejem by wiedzieć że nie pomoże tu żadne czyszczenie danych, ciastek, zmiana przeglądarek, ładowanie gry z incognito, wymiana sprzętów czy łączenie się z innego dostępu internetowego...
    Cytat Zamieszczone przez Exec_ Zobacz posta
    Mylisz się, jesteśmy testerami.
    Gra jakiś czas temu wyszła z fazy Beta. Znaczy to nic innego tylko tyle, że dedykowany zespół testerów został usunięty z projektu, a testowanie przeniesiono na klientów. Efekty tego posunięcia obserwujemy od kilku miesięcy, z tygodnia na tydzień wyraźniej
    I wszystko na ten temat, polać mu!

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    sugeruje zaktualizowac mozilie do najnowszej wersji, mimo ze nadal dlugo sie laduje, ale sie laduje za kazdym razem oczywisicie nie rozwiazuje to problemu jai jest czyli ciagle pobieranie gry i dlugie ladowanie, ale tym ktorym wogole sie nie ladowalo przynajmniej pozwoli to teraz chyba na wbijanie na wyspe, zapewne do kolejnej aktualizacji przed wielkanoca bo juz cos czuje ze znow sie posypie wszystko

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Problem z logowaniem

    [COLOR="rgb(0, 0, 0)"][/COLOR]

    Witam , pisałam wcześniej o problemach z logowaniem na grę . Wątek znikł ,wydaje mi się że problem jest szeroki , odpowiedzi nie ma dlaczego tak się dzieje ? , Dlaczego nie ma wyjaśnienia , co powoduje taki problem ,a może zaczyna to być normalnością w grze , przyzwyczajenie graczy , do niedociągnięć i stwierdzenie "do wszystkiego można przyzwyczaić "

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Watek znikł bo jest w co najmniej kilku innych watkach temat poruszany. Nie ma potrzeby zakładać kolejnego na ten sam temat. Zanim cos na forum napiszesz cokolwiek przeczytaj.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #26
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie też zaczęły się hece:



    Może będzie ktoś w stanie to wyjaśnić lub ma podobnie, dodam ,że internet mi działa

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Loguje sie od 21.20 i nic...

    dalej nie mogę się zalogować...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.04.2019 o 13:02 Powód: połączenie postów

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    ja takze

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Od dwoch dni nie mozna sie zalogowac... Pasek zatrzymuje sie w polowie i koniec...

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    naprawcie w koncu to wczytywani sie gry...

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.