Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dobry zart zeus, support ciagle mi wysyla info zeby ywczyscic ciastka mimo ze w zgloszeniu pisze ze to wykonalem ze usunolem historie zrezetowalem flasha etc. a rada wyczysc ciastka. a tryb ingocnito laduje gre zawsze od nowa zycze powodzenia ludzia ze slabym laczem a tez nie zawsze sie uda.

    moze pora pomyslec nad usunieciem niekatywnych kont? czesciowo poprawilo by to zapewne obciazenie serwerow, tylko jak zaczniecie uswac konta to pewnie niezle bledy sie zaczna i polowe kont aktywnych skasujecie

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2013
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    dobry zart zeus, support ciagle mi wysyla info zeby ywczyscic ciastka mimo ze w zgloszeniu pisze ze to wykonalem ze usunolem historie zrezetowalem flasha etc. a rada wyczysc ciastka. a tryb ingocnito laduje gre zawsze od nowa zycze powodzenia ludzia ze slabym laczem a tez nie zawsze sie uda.

    moze pora pomyslec nad usunieciem niekatywnych kont? czesciowo poprawilo by to zapewne obciazenie serwerow, tylko jak zaczniecie uswac konta to pewnie niezle bledy sie zaczna i polowe kont aktywnych skasujecie
    Hmm ale co mają nieaktywne konta do wydajności serwerów? problem z przerwami w grze, spowolnieniem czy zrywaniem to w 99% wina błędu przez który gra ciągle pobiera od nowa pliki - wyobraźmy sobie że na jeden serwer nonstop jednocześnie loguje się 100 osób, dla każdego z nich gra wysyła 300 mb. Oznacza to że serwer musi w ciągu tego czasu wysłać do nich jednorazowo aż 30 GB danych i to nie jest górna granica (zwłaszcza przy godzinach szczytu). Co więcej serwer musi obsłużyć szereg innych połączeń już nawet po załadowaniu gry, wszystkie czynności które wykonuje gracz itd.

    W takich warunkach jakie mamy od dwóch? trzech? miesięcy żaden serwer tego nie wytrzyma... chyba że by dysponował kwantowym łączem 1000 Gbps albo na jeden serwer przypadało by góra kilku graczy...

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez nokia3510i Zobacz posta
    99% wina błędu przez który gra ciągle pobiera od nowa pliki
    wina lezy po naszej stronie czy po ich ? skoro jest blad niech go naprawia to ich robota...

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jak Zeus , gra jest ok, a my gracze niepotrzebnie sie do niej logujemy i próbujemy grać, czy gra jest walnięta a wy nie macie nawet krzty uczciwości żeby się do tego przyznać?

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stivi9 Zobacz posta
    to jak Zeus , gra jest ok, a my gracze niepotrzebnie sie do niej logujemy i próbujemy grać, czy gra jest walnięta a wy nie macie nawet krzty uczciwości żeby się do tego przyznać?
    Witaj

    Bardzo mi przykro ale nie jestem pracownikiem firmy Blue Byte
    Zachęcam do podzielenia się swoimi uwagami z suportem gry

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    W takich przypadkach sugerujemy zmienić hasło do konta za pomocą funkcji "Nie pamiętasz hasła" (która znajduje się poniżej pola do logowania) lub/oraz ewentualnie użyć innej przeglądarki przy pierwszym logowaniu po zmianie hasła (użycie tej samej może bowiem wymagać odczekania aż 20 minut przed ponownym zalogowaniem). Mam nadzieję, że to rozwiązanie umożliwi już normalne granie.

    W razie dalszych pytań nie wahaj się napisać do naszej pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    pewno zaproponuja ci czyszczenie ciasteczek itp na poczatek mi kiedys napisali zeby komputer zmienic jak pisalem o problemie z czatem dzisiaj pisalem tez o bledzie w grze stwierdzili ze jest to 1 razowe wyslalem im wiadomosc z poczty to co pisali 3 miesiace temu ze tez to jest 1 razowe
    rozwiazanie problemu jakie zaproponowali to wyrzucic dana rzecz do kosza
    cikawi mnie czy odpisza cos czy po 48 godzinach zamkna temat i przy powtornym bledzie zas beda pisac ze jest to 1 razowe chociaz juz 2 raz sie powtorzylo
    widac ze niepanuja nad gra
    Ostatnio edytowane przez arko19752012 ; 18.03.2019 o 17:54

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    W takich przypadkach sugerujemy zmienić hasło do konta za pomocą funkcji "Nie pamiętasz hasła" (która znajduje się poniżej pola do logowania) lub/oraz ewentualnie użyć innej przeglądarki przy pierwszym logowaniu po zmianie hasła (użycie tej samej może bowiem wymagać odczekania aż 20 minut przed ponownym zalogowaniem). Mam nadzieję, że to rozwiązanie umożliwi już normalne granie.

    W razie dalszych pytań nie wahaj się napisać do naszej pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    juz to czytalem w innym temacie, pytanie padlo co ma haslo do konta z ladowaniem gry?

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez mwhiteman Zobacz posta
    juz to czytalem w innym temacie, pytanie padlo co ma haslo do konta z ladowaniem gry?
    Jak to co? NIC...

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    penelope zeby ni bylo dla zasady sprbowalem, ba nawet 2 raz zmienilem dla pewnosci, promcio mial racje

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.