Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27
Pokaż wyniki od 261 do 263 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #261
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Uczciwie trzeba przyznać, że aktualizacja "robi robotę", że aż się nie spodziewałem. Także dziekuję i gratuluję efektu. Zamiast grubo przeszło 200MB danych jednorazowo do pobrania (nierzadko pobranie takiej ilości danych się freezowało i trzeba było ponawiać refreshem przeglądarki nawet 5-6 razy) aplikacja pobiera jedynie 40MB a wielkość pojedynczych plików nie przekracza raptem kilku MB. Co prawda raz jeszcze mi się zawiesiło pobieranie ale podejrzewam że to przypadek bo później ani razu już tak się nie stało. Choć mam wrażenie że po ściągnięciu danych aplikacja się dłużej wczytuje, jakby konwertowała jakoś te zaciągnięte pliki ale realnie jest na akceptowalnym poziomie.
    Za dobrą robotę trzeba pochwalić także duży plus w końcu za realny wkład w poprawę grywalności.

  2. #262
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez slavcorman Zobacz posta
    Uczciwie trzeba przyznać, że aktualizacja "robi robotę", (...) Za dobrą robotę trzeba pochwalić także duży plus w końcu za realny wkład w poprawę grywalności.
    Późno, bo późno, ale w końcu

  3. #263
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    5 lipca do gry została wgrana poprawka, która wyeliminowała problemy z logowaniem.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.