Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #251
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    bylo wielokrotnie, jesli pasek wisi 5min, to klikajcie ODŚWIEŻ,. czemu tego nie robita??
    A kto Ci nagadal, ze tego nie robim ?

  2. #252
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja muszę napisać ze gra mi JUZ działa - tzn używałem chroma ale na 3 dzień eventu grę szlag trafił i odświeżanie po 1 paczce przestało pomagać. Zmuszony do kombinowania użyłem dawno nie tykanego firefoxa ale wprowadziłem poprawki:

    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Jeśli ktoś używana Firefoxa, oprócz parametrów podanych przez BB tutaj, polecam ustawić parametry dla RAM:

    browser.cache.memory.enable: ustawiamy true
    browser.cache.memory.max_entry_size: ustawiamy -1

    -1 spowoduje, że przeglądarka zajmie tyle pamięci RAM ile będzie aktualnie potrzebowała, mi to pomogło w przypadku, gdy wyskakiwało w grze "file loading failed" i nie ładowało wszystkich grafik w grze. Teraz ładuje wszystko, a pliki pobiera z cache, logowanie trwa 2 minuty.
    i gra sie nie tylko wczytuje, ale wchodzi w 15 sek cała z casha , a transfer danych to 1,5MB a nie 280MB jak do tej pory na chromie za kazdym razem..
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 03.07.2019 o 14:03
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    To jest chore, wczoraj nie było problemu, dziś znowu nie idzie się dobić przez cały dzień, Zee4c cieszę się Twoim szczęściem, u mnie niestety nie działają żadne sztuki, cache, przeglądarki, odświeżania nie mają znaczenia, jednego dnia gra wpuszcza a drugiego mówi w.. s..!!

  4. #254
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    Po aktualizacji nadal są problemy z ładowaniem się gry czyli Ci co ją zepsuli nie potrafią ją poprawić i pisanie kłamliwych komunikatów że ciężko pracują tylko denerwują graczy.

  5. #255
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    mi wskoczyło od razu, ale zobaczymy co będzie wieczorem, bo to chyba wtedy najgorzej się loguje (przynajmniej u mnie)

  6. #256
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poprawka działa - specjalnie robiłem reloady w chromie (który mi nie działał w ogóle do tej pory) i wczytuje wszystko w 100% z cesha... Nie wierze w to ale BB dało w końcu rade ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #257
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Mam problem z załadowaniem gry , przed poprawką było Ok , po przerwie technicznej znowu nie można załadować gry.

  8. #258
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie wskoczyło szybko, aż oczy ze zdumienia otworzyłam

  9. #259
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja mam inny problem przygode cwiercfinaly zakonczulem a gra mnie informujr zr nie moge rozpoczac przygodypolfinaly o co tu chodzi ???

  10. #260
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Ja na ff miałem problem, po konserwie się nie ładowało, dopiero wyczyszczenie danych pomogło i śmiga.

Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.