Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 263

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #161
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Po co robić ten EVENT jak duża częśc graczy z niego nie skorzysta, bo nie może się zalogować do gry. Ja od dwuch dni próbuję i nie mogę pograć.

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niestety u nas w gildii jest osoba, której zablokowali konto bez podania przyczyny a support wypisuje brednie w odpowiedziach. Nie da się wejść na grę, inni gracze nie wejdą na jej wyspę. Technicy nic nie ogarniają. Myślę, że gra odchodzi do muzeum i nie zamierzają nic naprawiać. Wolą inwestować w nowości, którymi chwalą się na swoich stronach. Tym co inwestują w grę realną kasę radzę ostrożność by , któregoś pięknego dnia się nie zdziwić.

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Ciągłe problemy z logowaniem, jedni nie mają problemu, a u innych ciągle ten sam problem. Skończyły mi się już pomysły, co zrobić, żeby gra zadziałała. Zmiana przeglądarek, dodanie wpisu, który polecili, skorzystanie z ich aplikacji, próba zalogowania się z drugiego kompa... ale żeby nie było, że to wina internetu, to po podłączeniu komórki do kompa jako routera usb, też leży, nic nie wchodzi. A z komórki z przeglądarki puffin od razu gra się ładuje, ale nie mam zamiaru grać na komórce. Niech w końcu ktoś tam ruszy dupę i podejmie akcję przepisania gry na inną technologię, a nie gra stoi na "zdechłej" platformie. Jutro spróbuje emulacji na kompie apk - puffin, jak to nie pomoże, to chyba czas dać sobie spokój, bo już mnie krew zalewa...

  4. #164
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    palians - a próbowałeś śledzić przesył danych i robić reload? U mnie się prawie zawsze zatrzymuje po pierwszej paczce czyli ok. 60MB i jakbym nic nie robił to by stało kilka godzin pewnie... A tak jak widzę ze trasfer spadł z 1000KB/s do 0 to robię reload i za drugim razem wchodzi wszystko.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #165
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Reload, to raczej podstawa. Robiłam to za każdym razem, zresztą cały czas tak próbuje, kiedyś to jeszcze po 8 razie załapało, ale teraz już można sobie darować

  6. #166
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to mam farta, że mi akurat to działa ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #167
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    mi jakiś tydzień temu też tak działało

  8. #168
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    czy ktoś ma wiedzę kiedy settlersi będą chodzić na operze......może zamiast wprowadzamy zmiany.....nowy budynek ktoś napisze -nowy settlers na operę......czy nasi modelatorzy robią i interweniują w tej sprawie.....czy też mają za krótkie nogi....???

  9. #169
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie no spoko po aktualizacji wogóle nie mogę się zalogować a niby miało być lepiej, a coś jest bardziej spie.... , przed 5 min teraz walczę od prawie godziny , wielkie brawa !!!
    Ostatnio edytowane przez vlad1997 ; 18.06.2019 o 12:19

  10. #170
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jedyna różnica to, ze nie po 60 a po 50 MB sie zatrzymało... ale rld i pozostałe 250 MB weszło w 3 minuty
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.