Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Zmiany w grze - 12.02.2019 - Opinie

  1. #51
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    'Scenariusze można teraz kupować za Fragmenty mapy w kategorii Przygoda u Kupca w grze.'

    ta zmiana jest bardzo fajna- a jak swietnie namieszala w handlu, zwlaszcza tym co od innych skupowali za bezcen scenariusze ze niby im potrzeba do czegos tam - a pozniej sami dosc drogo sprzedawali; wyjatkowo udana zmiana
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Nie rozpocznie się jutro Wydarzenie Walentynkowe????? Odkrywcy wysłani, żeby przynieść kwiatki a Oni sobie termin przesuną? Żenada do kwadratu.

  3. #53
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    ooo - popsuło się zanim zaczęło a nie jak zawsze konserwa konserwy w trakcie eventu . Jest moc :P

  4. #54
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Nie rozpocznie się jutro Wydarzenie Walentynkowe????? Odkrywcy wysłani, żeby przynieść kwiatki a Oni sobie termin przesuną? Żenada do kwadratu.
    Mam jeszcze jedną nowość



    Więc skoro już nie noszą wysłani w pierwszej fazie przed zakończeniem jej, to kto wie czy przyniosą przed rozpoczęciem eventu.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 13.02.2019 o 20:53

  5. #55
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Mam jeszcze jedną nowość



    Więc skoro już nie noszą wysłani w pierwszej fazie przed zakończeniem jej, to kto wie czy przyniosą przed rozpoczęciem eventu.
    Zobacz sobie na nagłówek, w którym to jest napisane, oraz doczytaj też inne wpisy na tej stronie.

  6. #56
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Zobacz sobie na nagłówek, w którym to jest napisane, oraz doczytaj też inne wpisy na tej stronie.
    Chodziło mi o to, że nie przyniosą w drugiej fazie, wysłani jeszcze przed końcem pierwszej.

  7. #57
    konkur4
    Ale tam wyraźnie jest napisane, że jak wrócą po evencie, po dezaktywacji. Faza zakończenia będzie bardzo krótka, więc tawerniaki mają możliwość nie zdążyć z powrotem w czasie fazy zakończenia.

  8. #58
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Ale tam wyraźnie jest napisane, że jak wrócą po evencie, po dezaktywacji. Faza zakończenia będzie bardzo krótka, więc tawerniaki mają możliwość nie zdążyć z powrotem w czasie fazy zakończenia.
    Ok rozumiem
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 13.02.2019 o 20:48

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    BEAST. Mnie chodzi o to, że dotychczas wysłani przed rozpoczęciem eventu, którzy zakończyli choćby w pierwszych minutach po rozpoczęciu, przynosili nagrody jak w evencie. A teraz jak się przesunie godzina (dzień?) rozpoczęcia to cały urobek będzie jak normalnie.

  10. #60
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    BEAST. Mnie chodzi o to, że dotychczas wysłani przed rozpoczęciem eventu, którzy zakończyli choćby w pierwszych minutach po rozpoczęciu, przynosili nagrody jak w evencie. A teraz jak się przesunie godzina (dzień?) rozpoczęcia to cały urobek będzie jak normalnie.
    Już mi to konku4 wyjaśnił, mi się pomyliły fazy i dlatego coś innego myślałem.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.