Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Zmiany w grze - 12.02.2019 - Opinie

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    czekam tylko na event to bedzie dopiero pokaz
    to mnie zaskoczyli ,szybciej spieprzyli nic sie za to zabrali ...


    kolejny popis pseudo informatykow

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    przed aktualizacja gra ledwo chodzila teraz to mozna smialo powiedziec ze jest jeszcze gorzej ... po raz kolejny ekipa smiesznych pseudo informatykow nie potrafi sobie poradzic z tym ?, czekam tylko na event to bedzie dopiero pokaz
    Wypluj te słowa bo już nie mozna grać a co dopiero podczas wydarzenia

  3. #63
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dno i kupa mułu...

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.12.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Zniknął mi juz dwa razy sierżant skunks po wrzuceniu go do handlu. Za pierwszym razem myslałem że się pomyliłem, ale dziś sytuacja znów taka sama. Wrzucam 2x Sierżant w handel i nie pojawia sie w oknie sprzedaży moim. Później mam go w menu gwiazdy, ale jest już tylko jeden. Prosze o sprawdzenie tego i jeśli można chciałbym odzyskać dezerterów, ewentualnie po 1000 fasolek sztuka
    P.S.
    NIe wiem gdzie indziej zgłosić tą sprawę

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Smortchevsky Zobacz posta
    Zniknął mi juz dwa razy sierżant skunks po wrzuceniu go do handlu. Za pierwszym razem myslałem że się pomyliłem, ale dziś sytuacja znów taka sama. Wrzucam 2x Sierżant w handel i nie pojawia sie w oknie sprzedaży moim. Później mam go w menu gwiazdy, ale jest już tylko jeden. Prosze o sprawdzenie tego i jeśli można chciałbym odzyskać dezerterów, ewentualnie po 1000 fasolek sztuka
    P.S.
    NIe wiem gdzie indziej zgłosić tą sprawę
    Błędy zgłaszamy klikając POMOC/WSPARCIE na stronie głównej i wybierając "Pytanie do pomocy technicznej", jednak skunksy powinny juz wrócić do gwiazdy.

    Jest taki bug polegający na tym, że gdy księga zadań zamelduje wykonanie zadania lub utworzenie nowego, a my jesteśmy w tym czasie w kantorze, to najbliższe zlecenie handlu nie zostanie wysłane, a surowce pojawią się w menu gwiazdy dopiero za kilka minut lub też zostanie wysłane, lecz ukryte przed nami, oferta będzie wtedy aktywna, ale nie można jej wycofać.

  6. #66
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Smortchevsky, zdarza się że przy wystawianiu oferta po twojej stronie się nie pojawiła, wtedy zapytaj na handlu czy ludzie ją widzą, powinni widzieć ją bez problemu. Jeżeli wystawiłeś 2 a później w gwieździe masz 1szt. tzn. że SPRZEDAŁEŚ 1 szt. ot cała magaia. Kolejny wizualny błąd.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.