Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zostaw wiadomość

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    start : Wychodze i nie wiem kiedy wroce.
    powrot : Wrocilem i juz nigdzie nie ide,bo i tak lipe znalazlem.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Drodzy tworcy .... Skupcie sie na ulepszaniu elementow i potencjału takiej klasycnej gry jaka jest TSO .. Mysle ze wszyscy gracze bylybi szczesliwsi gdyby rozwijac scieszke dla robiacych przygody i dla tych gospodarcych (a nie jakies glupie wiadomosci)

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    fajnie by bylo jakby po skonczonej przygodzie nie trzeba wyrzucac przedmiotow ktore sie dostalo w kosz
    tak jak to jest z rplanami do kuzni czesc graczy juz ma takie plany ktore moga do kosza wyrzucic a czym blizek zakonczenia tym wiecej bedzie sie takich dostawa
    i zeby suport wymienil niepotrzebne plany na taki ktorych brakuje a nie odpissywal ze mozna w kosz wyrzucici

  4. #14
    awajac
    Po pierwsze i przede wszystkim nie wszyscy. Ja mam wyłączony dźwięk praktycznie od samego początku i nie mam zielonego pojęcia jakie dźwięki są w tej grze. Zapomniałem już zresztą, że w ogóle jakieś są :-)

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Jaką wiadomość możesz otrzymać od przeciwników po zakończonej przygodzie?
    - Tym razem daliśmy Ci wygrać. Kolejnym razem jak wrócisz, będziemy lepiej przygotowani!



    Kto zmusza Cię do gry? Jak się męczysz, wyłącz komputer, odpoczniesz.
    Glavo według mnie to mówi generał wracając albo idąc na kolejną bitwe text losowy

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Jako programista na pewno zostawił bym wiadomość dla graczy:
    "Drodzy gracze w związku z pilnym przeprowadzeniem prac konserwacyjnych, za dwa dni nastąpi kilku godzinna przerwa w dostępie do gry. Przepraszamy nałogowych graczy za wymuszoną przerwę al inaczej się nie da. Po pracach konserwacyjnych zapraszamy do dalszej gry. zespół BB"

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    • Kiedy wyjedziesz na wakacje, jakie przesłanie zostawisz dla potencjalnych napastników czyhających na Twoją wyspie?

    Drogi nieprzyjacielu, wiem, że gdzieś tam czyhasz!
    A twoje niecne myśli już hen, z daleka słychać.
    Nie rób tu nic głupiego i dajże sobie spokój,
    bo czasem od porażki jest lepszy chwilowy pokój

    • Jaką wiądomość zostawią Twoi generałowie kiedy wybiorą się na przygodę?

    Byłem, ale mnie nie ma!
    Poszedłem trochę pobiegać

    • Jaką wiadomość możesz otrzymać od przeciwników po zakończonej przygodzie?

    Sukces czy porażka, to nieistotne! Ważne, że nie samotnie

    • Jaką wiadomość zostawią Ci Twoi specjaliści kiedy wybiorą się na długie poszukiwania?

    Kto pyta, nie błądzi. Ja nigdy nie błądzę, choć nie pytam, a tylko za kilof chwytam

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez andrys13 Zobacz posta
    Jako programista na pewno zostawił bym wiadomość dla graczy:
    "Drodzy gracze w związku z pilnym przeprowadzeniem prac konserwacyjnych, za dwa dni nastąpi kilku godzinna przerwa w dostępie do gry. Przepraszamy nałogowych graczy za wymuszoną przerwę al inaczej się nie da. Po pracach konserwacyjnych zapraszamy do dalszej gry. zespół BB"
    Przecież wiesz o tym ze kiedyś tak było dlatego dobrze by powrócić do miłych praktyk

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Można by dodać rozgrywkę pod nazwą "Pojedynek Gildii" - W przygodach pojawiały by się przedmioty do znalezienia (np. flaga gildii) które by były dodawane po zakończeniu przygody, tak jak teraz m.in ruda andamantu. Warunki: 1)minimalna ilość graczy w gildii 51 osób 2)Celoznanie, która gildia jest najbardziej aktywna na danym serwerze 3) 3 gildie z najlepszym bilansem flag po zakończeniu akcji otrzymała by ciekawe nagrody 4)Powtarzanie akcji co pół roku.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.