Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: temat zamknięty, jeśli chodzi o problemy z grą

  1. #1
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj

    temat zamknięty, jeśli chodzi o problemy z grą

    Moderator Victoria zamknęła temat z problemami wejścia na grę i z samą grą, mimo to problemy dalej istnieją i się pogłębiają, nie wiem czy tłumaczenie, że inni moderatorzy a nawet sami BB mają problemy z wejściem na grę, jest wystarczającym wytłumaczeniem, że gra leży i należy rozwiązać związany z tym wątek?
    Mod_Victoria! nie rozwiązuj wątków, z którymi nie dajesz sobie rady, niech zostaną póki problemy nie zostaną rozwiązane

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale napisane było że więcej w dedykowanym wątku, a tam już 10 stron zapisane
    Więc po co dublować posty i tematy ??

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Ale napisane było że więcej w dedykowanym wątku, a tam już 10 stron zapisane
    Więc po co dublować posty i tematy ??
    Ja też tego nie rozumiem. Po to zmieniłam tytuł wątku tak, by zawierał dzisiejszą datę, byście nie podbijali starych, bo pisanie w kilku wątkach naprawdę niczego nie zmienia.

    Do autora tematu:
    I właśnie dlatego zamknęłam tamten, tak jak teraz zamykam ten, bo niczego nie wnosi, poza odpowiedzią na Twoje pytanie.

    Otóż to, że strona nie działała, tłumaczy na przykład, dlaczego nie napisałam w dzisiejszym temacie wcześniej, mimo iż wiedziałam o problemach. Zwyczajnie nie mogłam wejść. A temat który zamknęłam, zamknęłam celowo, by nie było bałaganu.
    Odnośnie dzisiejszych problemów proszę wypowiadać się >TUTAJ< .

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2019 o 21:24

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.