Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 216

Wątek: Problemy z logowaniem 27 stycznia 2019

  1. #171
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Wszyscy wiedzą, że nikogo z BB z działu technicznego nie ma przez weekend w pracy i pewnie zostaje tylko cieć, który ma rozpiskę co ma robić. Dostaje telefon z poleceniem zrestartuj serwery, nie pomogło, to je wyłączył. W poniedziałek rano przyjdą technicy to się okaże,że jakiś atak hakerski był znowu...

    Kto gra dłużej w tso to chyba wie o co chodzi

  2. #172
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez hzonszcz Zobacz posta
    Do komunikacji potrzebna jest znajomość języka. Resztę sam sobie możesz dopowiedzieć.
    Na każdym zagranicznym forum szczątkowe informacje pojawiały się od momentu wystąpienia awarii. Na każdym poza polskim.

    Wystarczyło na stronie logowania umieścić stosowną informację.
    Już to pisałam, ale powtórzę - strona nie działała, więc nie mogliśmy się zalogować, by cokolwiek napisać. Poza tym przypominam, że jesteśmy wolontariuszami, czyli poświęcamy swój wolny czas na moderowanie. Moderatorzy nie mogą zamieszczać komunikatów na stronie głównej gry, a nawet gdyby mogli, to ciężko zamieścić cokolwiek na stronie, która nie działa. Dlatego pisałam zarówno tutaj, jak i na czacie jak tylko byłam w stanie się zalogować i uzyskałam jakieś informacje.

    Cytat Zamieszczone przez jermoc5091 Zobacz posta
    jakie będą bonusy za niezapowiedzianą przerwe miałem kończyć przygodę
    O tym czy, i jakie będą decydują BB.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2019 o 23:57

  3. #173
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Wszyscy wiedzą, że nikogo z BB z działu technicznego nie ma przez weekend w pracy i pewnie zostaje tylko cieć, który ma rozpiskę co ma robić. Dostaje telefon z poleceniem zrestartuj serwery, nie pomogło, to je wyłączył. W poniedziałek rano przyjdą technicy to się okaże,że jakiś atak hakerski był znowu...

    Kto gra dłużej w tso to chyba wie o co chodzi
    łotototoot chodzi Ten sam problem występuje jak BB napisze, że włączą serwery o 10 rano, a o 10:05 sto tematów na forum, że gra nie działa, a BB robi piskusa włączając grę o 11

  4. #174
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja tez sporo czasu poświęcam tej grze kiedyś konserwacja była zawsze w czwartek wszyscy o tym wiedzieli i mogli się zorganizować i gra szła lepiej musieli to zmienić i gra zaczyna się sypać dużo razy tak popsuli te grę .Powinni się zastanowić i czy nie warto przywrócić dobre rozwiązania Tylko jest jedno pytanie czy ich stać na to i czy chcą aby ta gra dobrze funkcjonowała

  5. #175
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Dance69 Zobacz posta
    Może po prostu zabrakło czasu? Strona główna nie działała.... Czasem warto zerknąć na g1,pomyśleć, patrząc na to, że gra wcześniej się wysypała.... widać właśnie po waszych wpisać co nieco...
    Właśnie.
    POMYŚLEĆ
    Albo przeczytać jeszcze raz ze zrozumieniem.
    Skoro przez 20 min mieli czas wypisywać po czatach info o konserwie to rzeczywiście zabrakło tego czasu, żeby na stronie głównej albo na forum taką informację zamieścić.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    (...) Poza tym przypominam, że jesteśmy wolontariuszami, czyli poświęcamy swój wolny czas na moderowanie.
    Bez żadnych korzyści w tej, czy innej grze BB. yhym
    Kasę bierze za to CM - jakoś go nie widać nigdy jak coś się dzieje.

  6. #176
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Konserwacja to zaplanowane działanie. Jeśli przeprowadzacie konserwację podajcie przewidywany czas zakończenia tych prac. Natomiast jeśli macie awarię, to napiszcie to wprost. Wtedy będzie wiadomo, że chodzi o nieplanowane prace i prawdą będzie, że możecie nie znać terminu ich zakończenia. Chociaż na pewno macie jakieś SLA i w dobrym tonie byłoby wskazać choćby ramy usunięcia awarii, nawet jeśli mają się zmienić.

  7. #177
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jakbyś pomyslal to bys wiedział i przeczytal ze zrozumieniem ze moderatorzy nie moga zamieszczać informacji na stronie głównej. Po 2 jest niedziela i zauwaz ze w niedzirle 90% ludzi ma WOLNE od pracy, a co za tym idzie nie wymagaj zeby stali na baczność, bo jaśnie hrabiemu chce sie grać. Żenada

  8. #178
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciągłe powtarzanie "nie powiem, bo nie wiem" jest mało profesjonalne... nawet ze strony moda wolontariusza

  9. #179
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a czy przypadkiem jutro na stronie głównej nie pojawi się napis: Dzięki, że byliście z nami to był fantastyczny czas, ale zwinęliśmy zabawki.

  10. #180
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Dance69 Zobacz posta
    Jakbyś pomyslal to bys wiedział i przeczytal ze zrozumieniem ze moderatorzy nie moga zamieszczać informacji na stronie głównej. Po 2 jest niedziela i zauwaz ze w niedzirle 90% ludzi ma WOLNE od pracy, a co za tym idzie nie wymagaj zeby stali na baczność, bo jaśnie hrabiemu chce sie grać. Żenada
    Jakbyś pomyślał, to byś zobaczył, że pojawił się komunikat na głównej o awarii - widać jednak ktoś ma dostęp.
    Poza tym na forum MOD może stworzyć temat o konserwie - tego też nie ogarniasz?
    W którym poście pisałem cokolwiek o graniu? Gdybyś nabył podstawowe umiejętności czytania ze zrozumieniem, to doszłoby do ciebie, że jedyne o czym piszę to brak komunikacji.
    A teraz zanim zaszczycisz mnie swoją odpowiedzią przeczytaj powyższy tekst 20 razy. A jak już skleisz z literek odpowiedź to przeczytaj post i odpowiedź kolejne 50 razy, żebyś wiedział o czym piszesz.

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.