Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 216

Wątek: Problemy z logowaniem 27 stycznia 2019

  1. #191
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia

  2. #192
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a na przyszłość polecam rozróżniać informacje o "konserwacji" lub o pracach wykonywanych w trybie awarii; jedne i drugie niosą za sobą konkretny konsekwencje dla użytkowników ...

    btw. nie otrzymałam odpowiedzi na swoje pytanie...

    Zatem uprzejmie proszę o informację :
    1. Czego dotyczyły prace, skoro były prowadzone w trybie niezaplanowanym?
    2. Czy mają one wpływ na dane (w tym dane osobowe) użytkowników gry?
    3. Najważniejsze - w jaki sposób użytkownik gry może otrzymać informacje odnośnie zmian w grze w takich przypadkach?

  3. #193
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest mi smutno. Znalazłam w końcu trochę czasu na grę i chciałam zrobić wyzwanie, do 13 godziny wczoraj miałam zrobione dwa skarby mądrości i nie zdążyłam zrobić trzeciego - liczyłam, że czas poświęcony na konserwy zostanie wstrzymany w grze i zrobię dzisiaj- nie został, wyzwanie poszło się paść. Gdybym wiedziała, że tak będzie, nie zaczynałabym tego wyzwania, skarb mądrości ciężko mi wpada i teraz z kolejnym będę miała problem. Smutne

  4. #194
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Gra jest już online.
    Proszę jednak o informację, jeżeli ktokolwiek w dalszym ciągu nie może się zalogować.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #195
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja kolejny raz straciłam bonus za codzienne logowanie. Tyle to chyba można zrobić, żeby kolejka nagród się nie kasowała. Niezapowiedziane przerwy zdarzają się często. 100 klejnotów na tydzień to dla mnie dużo. Proszę o zaliczenie wczorajszego dnia, gdyż nie z mojej winy nie zalogowałam się. Pozdrawiam.

  6. #196
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    A ja kolejny raz straciłam bonus za codzienne logowanie. Tyle to chyba można zrobić, żeby kolejka nagród się nie kasowała. Niezapowiedziane przerwy zdarzają się często. 100 klejnotów na tydzień to dla mnie dużo. Proszę o zaliczenie wczorajszego dnia, gdyż nie z mojej winy nie zalogowałam się. Pozdrawiam.
    Miałem dokładnie to samo, ale nawet nie liczę, że ktoś z BB pochyli się nad tą sprawą....

  7. #197
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dokładnie , premia tygodniowa poszła w ....siną dal .
    Może któryś z mod-ow sie wypowie ...........

  8. #198
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    nadal wywala na przygodach

  9. #199
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Zapomnijcie o odzyskaniu 100 kleju za tygodniowe logowanie czy czegokolwiek innego, BB ma to w nosie.

    Poniżej link do naszej walki z BB z zeszłego roku za podobną ich wtopę tylko że trwającą 2 dni:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...za-18-19-marca

  10. #200
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odpowiedź od BB jest mniej więcej tak: no przykro mi bardzo, że straciłeś premię za logowanie, monitoruj stronę, może będzie jakiś bonus, a jak nie to sorry nic zrobimy z tym nic.

    pozdro

Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20 21 22 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.