Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 216

Wątek: Problemy z logowaniem 27 stycznia 2019

  1. #151
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Marcelina wyobraź sobie, że ja dzisiaj byłem w kościele z rodziną, w galerii, ze starszym dzieckiem w kinie i sam na basenie, wyszorowałem też psa w szamponie. Wieczorkiem dla odprężenia postanowiłem sobie zagrać, mogę?

  2. #152
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Obecnie trwa konserwacja. Będziemy Was informować.
    Taaaa na czacie napisz, że już można się logować i grać - najlepiej 20 min. wcześniej. A tak serio to wyślijcie maila, smsa, telegram, gołębia jak już coś zacznie działać żeby było wiadomo że można próbować.

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    U części osób duma z własnych poczynań jest odwrotnie proporcjonalna do godności osobistej. Duma wzrosła ?

  4. #154
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego nie można się zalogować

  5. #155
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Obecnie trwa konserwacja. Będziemy Was informować.
    hahahahahhahahahahahahahhahahahahahahah tak jak o zbliżającej się konserwie hahahahahahhahahahha

    Napisalibyście mniej więcej w jakim przedziale czasowym gra będzie możliwa to człowiek zorganizuje sobie prace.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.01.2019 o 23:21 Powód: korekta treści

  6. #156
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i znowu przepadnie kolejka w nagrodzie za codzienne logowanie. mam nadzieję, że jutro nie zobaczę czerwonych krzyżyków

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cieżko informować wcześniej o nieplanowanej awarii i konserwie... Ale widzę że nie wszyscy potrafią to zrozumieć że w świecie IT występują nieoczekiwane awarie...

  8. #158
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a kiedy zostana naprawione bledy ktore sa aktualnie w grze zeby nie trzeba bylo co chwile pisac do suportu i otrzymywac odpowiedzi o wyrzuceniu do kosza lub zmianie komputera takie cos suport odpisuje
    odpowiedz o zmianie komputera nawet na czat kiedys wkleilem jak taka dostalem

  9. #159
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Renifer85 Zobacz posta
    Cieżko informować wcześniej o nieplanowanej awarii i konserwie... Ale widzę że nie wszyscy potrafią to zrozumieć że w świecie IT występują nieoczekiwane awarie...
    Powiem tak - jak struktura i kod programu jest dobrze napisany przez ludzi, którzy znają się na robocie i bez błędów - to gra będzie działać.

  10. #160
    Osadnik Awatar jermoc5091
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    do 16 gralem po 20 już nie moge sie zalogowac

Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.