Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: [22746] Nadmiar planów do kuźni

  1. #21
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to chyba niewiedza samego supportu odnośnie gry, nie słyszałem aby komuś odpalało się jakieś zadanie po zdobyciu kolejnego planu

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    troche wyzej napisalem ze niema sektretnych zadan
    odpowiedz udzielona zostala na wyrost przez suport
    chyba sami nie wiedza co w grze sie dzieje skoro pozniej pisza ze odpowiedz dali na wyrost
    informacja o zadaniach dotyczyła cyklu zadań "Gdy Trzęsie Się Ziemia"
    takie cos mi odpisali na poczte napisalem to wlasnymi slowami orginaly kasuja z forum
    tylko szkoda ze bb tez pisz o sekretnych zadaniach na forum to samo co na poczte dostalem(chyba ze zostalo to skopiowane dokladnie to samo na poczte przyslali) a na pytanie o zadania nieumie odpowiedziec
    Ostatnio edytowane przez arko19752012 ; 07.01.2019 o 20:45

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Dam znać jakby coś sensownego odpisali, ale pewnie będzie tak jak wyżej pisaliście.. jakoś smutno sie robi, bo człowiek czuje sie oszukany.

    edith: odpisali szybko, znaja problem i pracują, ciekawe ile potrwa i czy sens jest sie bawić, chyba tylko dla budynkow i ekspa
    Ostatnio edytowane przez Fleotria ; 12.01.2019 o 10:55

  4. #24
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie kolejne nadprogramowe plany,
    moze to do tej 2 kuzni?????

  5. #25
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra

    Epicka kuźnia - pytanie dot. planów & frustracja

    Hej,

    piszę, bo sytuacja ma już miejsce 3 raz i zastanawiam się czy to nie jest jakiś bug. Mianowicie - mam pełen cykl, a wpadają mi zduplikowane plany. Czy nie jest tak, że powinienem dostawać te, których jeszcze nie mam? Jak w takiej sytuacji mam "wymaksować" kuźnie? Screeny poniżej.



    Z góry dzięki za wyjaśnienie, pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez THEBADDEST ; 23.01.2019 o 14:08

  6. #26
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niektórzy mają dwie kuźnie może do plany dla nich

    Nie jesteś jedyny z tym problemem, a support nie widzi problemu. Więc po co drążyć temat, skoro wg supportu żadnego problemu nie mam.

  7. #27
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Masz rację, sory kurde w robocie jestem i nie zauważyłem, że były takie tematy a wiec BB ma to gdzieś, plany mogę sobie pozbierać w gwiazdce :C Dzięki za odpowiedź, temat można zamknąć, bo w sumie nie ma sensu strzępić języka na taki brak ogaru :P

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    Tez mam ten problem , ze dostała plan juz zmaksowany. Suport nic o specjalnych zadaniach mi nie pisał m pewnie to pic na wode
    Jeśli zdobędziesz plany ponad normę, możesz przechowywać je w Menu Gwiazdy. - takie wyjasnienie

    mnie nawet tak odpisali , zeby trzymac w gwiazdce:P, za łatwo idzie maxowanie wiec utrudnili
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.04.2019 o 15:00 Powód: połączenie postów

  9. #29
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Też trzymam w gwieździe - podejrzewam, że przy jakiejś aktualizacji moga pokusić się o wymianę podwójnych planów na te brakujące :P

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Nie jest żadnym problemem dla programisty, żeby wpadały tylko premie dla jeszcze niepodniesionych poziomów rozwoju kuźni dla danego gracza. Można tego nie zrobić bo być może szkoda czasu BB. Sam mam w gwieździe kilka niepotrzebnych ulepszeń, bo już mam maksa w tych poziomach. Niby nic a może zamienić niepotrzebne ulepszenia na te, których brakuje? A temat jakiś dodatkowych sekretnych zadań to chyba jakiś żart.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.