Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się na zamianie ikon?

Głosujących
112. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK - ikony Rankingi mało używam, bądź wcale

    110 98.21%
  • NIE - potrzebuję tej ikony w tym miejscu gdzie jest

    2 1.79%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Zmiana ikony rankingi na ikonę forum.

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zmiana ikony rankingi na ikonę forum.

    Witajcie drodzy gracze!

    Wpadł mi dziś do głowy taki dość powiedziałbym ciekawy pomysł
    Od kilku dni zastanawiałem się jak poprawić relację gracza z forum. No i wpadłem na to, aby zamienić ikonę Rankingi na ikonę Forum.

    Wyglądałoby to mniej więcej tak:


    Obecnie wygląda to tak:



    Jak sami widzicie przycisk Forum jest ukryty pod ikonką trybiku i nie jest widoczny na pierwszy rzut oka. Ponadto klikanie w ten trybik jest mało intuicyjne i nie każdy gracz musi o nim pamiętać. Szczerze mówiąc to sam czasami zapominam że znajduje się tam ten przycisk.
    Poza tym uważam że ikona Forum byłaby bardziej przydatna niż ikona jaka jest w tej chwili obecna Rankingi

    Powodem dlaczego warto się zainteresować tematem, jest mała liczba graczy odwiedzająca forum. Myślę że ta drobna zmiana spowodowałaby łatwiejsze i szybsze dostanie się na forum, celem np. sprawdzenia co się aktualnie na nim znajduje.

    EDIT: Kolejny powód i pomysły graczy podsunęli Mloda_dama, Dance69, annarosz

    Cytat Zamieszczone przez Mloda_dama Zobacz posta
    Dosc istotnym elementem byloby zeby podobnie jak Rankingi ta ikonka byla aktywna na przygodach, wtedy mozna bedzie bezposrednio z przygody poszukac poradnikow
    Cytat Zamieszczone przez Dance69 Zobacz posta
    Przycisk "Forum" powinien posiadać menu kontekstowe, które zawierało by skróty np. nowe posty, poradniki, pomysły i sugestie. Możliwość wyboru i otwieranie się w 2 karcie przeglądarki.
    Cytat Zamieszczone przez annarosz Zobacz posta
    Ja do tego menu kontekstowego co Dance69 wymyślił to bym dodała jeszcze kilka pozycji w formie własnego wklejania linków. Coś jak już mamy u generałów z nazywaniem ich. Każdy by mógł wpisać własny link, np. do poradnika na wiki, poradnika do forum, itp...

    Jeśli macie państwo inne pomysły, to proszę chętnie podzielcie się nimi pod tym wątkiem w swoich komentarzach.
    No i najważniejsze, nie zapomnijcie oddać w ankiecie zamieszczonej powyżej swojego GŁOSU.

    Dziękuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 21.01.2019 o 14:44 Powód: Pomysły graczy

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.04.2013
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo ciekawy pomysł :-) popieram - na pewno zwiększylo by liczbę osób odwiedzających forum

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powinien tam raczej być przycisk "zwolnij moda" :P Jeżeli jednak to nie przejdzie to niech będzie forum

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Super pomysł

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Chomik85 Zobacz posta
    Powinien tam raczej być przycisk "zwolnij moda" :P Jeżeli jednak to nie przejdzie to niech będzie forum
    Hahaha ale mi poprawiłeś humor.
    Pozdrawiam.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fajny pomysl Beast!

    Dosc istotnym elementem byloby zeby podobnie jak Rankingi ta ikonka byla aktywna na przygodach, wtedy mozna bedzie bezposrednio z przygody poszukac poradnikow
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2019 o 18:32 Powód: połączenie postów

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobry pomysł popieram

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobry pomysł

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2015
    Posty
    64
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar gnusław
    Dołączył
    12.08.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wdrożyć dobry pomysł

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.