Zobacz wyniki ankiety: Czy masz już dosyć kolejnych budynków??

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 77.42%
  • Nie

    7 22.58%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ulepszanie budynków specjalnych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ulepszanie budynków specjalnych

    Witam. Chciałem ponowić temat ulepszania budynków typu laboratorium, boisko, stoisko z przekąskami, poligonów i innych tego radzaju. Budynków z każdym eventem przybywa... niektórzy mają po kilka sztuk, mowa tutaj o stanicy i poligonach kupionych u kupca , a i reszty ma każdy po 2 sztuki lub więcej. Zajmowane jest tylko miejsce na wyspie... co z tego że mamy kilka budynków, czas jest skrócony to fakt ale tak naprawdę działający jest tylko jeden budynek.... Można wprowadzić jakieś ulepszenia budynku zamiast stawiać kolejny .... Np w poligonie lub stanicy zamiast kupować kolejnego żeby skrócić czas rekrutacji w koszarach zrobić ulepszenie go za klejnoty na wyższy lvl i efekt będzie tan sam a zyskamy miejsce na wyspie. No chyba że chcecie zasypać nas tymi budynkami...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sotek_92 Zobacz posta
    No chyba że chcecie zasypać nas tymi budynkami...
    Witam,
    Też mi się tak właśnie wydaję że chcą nas tymi budynkami zasypać, po to abyśmy byli zmuszeni do zakupu dodatkowych wysp za klejki

    Co do ankiety jestem na tak, ponieważ też nie widzę jakiegokolwiek sensu dokładania tego samego budynku (powielania) skoro tylko jeden z nich będzie funkcjonował dokładnie tak samo jak reszta jemu podobnych. To sztuczna i nie mająca żadnego logicznego sensu mechanika, oprócz podanego powodu wyżej. BB to nie tędy droga aby nas zasypywać kolejnymi budynkami. Proszę zatrzymać ten niecny plan i wprowadzić receptury, które zamiast stawiania kolejnych budynków rzucałoby się na już istniejący i tym samym uaktualniało go.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    ja jestem na nie, miejsca na wyspie jest wystarczająco dużo aby wszystko pomieścić

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Również uważam, że ta mechanika kopii budynków jest bez sensu. Lepiej jakby to rozwiązali za pomocą receptur, które po zburzeniu budynku by nie przepadały.
    Miejsca jest sporo, ale po co zastawiać go budynkami-kopiami, i to zazwyczaj większymi niż standardowe 2x2. W sumie wyspy można rozszerzać w nieskończoność za klejnoty, ale nie tędy droga!

  5. #5
    konkur4
    Dlatego te budynki trzeba bojkotować :P Zainteresowanie spadnie, to może jeśli nie słowa graczy, to niskie statystyki zmuszą ich do refleksji.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie jestem na tak, i jakiekolwiek sensowne rozwiązanie, zamiast stawianie po 10 kopii tego samego domku. Ale pamiętajmy, że mamy do czynienia z ludźmi w BB. Oni niestety mają własny świat, który nie jest zbyt mądrze poukładany co widać po coraz to nowszych pomysłach, czy może raczej ich realizacji. I pewnie ludzie grający w TSO na całym świecie byliby/ są za tym, ale przecież BB wie lepiej jak "uatrakcyjnić" grę i co jest "najlepsze" dla graczy.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    ja jestem na nie, miejsca na wyspie jest wystarczająco dużo aby wszystko pomieścić

    Stawiam że na twojej jest miejsce u mnie brakuje go D nawet nie ma gdzie stawiać generałów

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Dziękuję Autorowi za propozycję i zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Sotek_92 Zobacz posta
    Witam. Chciałem ponowić temat ulepszania budynków typu laboratorium, boisko, stoisko z przekąskami, poligonów i innych tego radzaju. Budynków z każdym eventem przybywa... niektórzy mają po kilka sztuk, mowa tutaj o stanicy i poligonach kupionych u kupca , a i reszty ma każdy po 2 sztuki lub więcej. Zajmowane jest tylko miejsce na wyspie... co z tego że mamy kilka budynków, czas jest skrócony to fakt ale tak naprawdę działający jest tylko jeden budynek.... Można wprowadzić jakieś ulepszenia budynku zamiast stawiać kolejny .... Np w poligonie lub stanicy zamiast kupować kolejnego żeby skrócić czas rekrutacji w koszarach zrobić ulepszenie go za klejnoty na wyższy lvl i efekt będzie tan sam a zyskamy miejsce na wyspie. No chyba że chcecie zasypać nas tymi budynkami...
    Nie. Ja chcę poligony za monety, a nie za klejnoty. A Ty chcesz mi popsuć zakupy Tak kto ma nadmiar kleju a potrzebuje monety sprzedaję je jako prezent. A tak będę musiała wydać klejnoty, a mam je na co wydawać...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Z uwagi na to, że pomysł widnieje na naszym forum już sporo czasu i nie otrzymał niezbędnego minimum głosów, temat zamykam.

    Dziękuję autorowi za pomysł.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.