Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Noworoczne postanowienia

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Noworoczne postanowienia

    Drodzy Gracze,

    Dzisiaj jest dzień, w którym duża liczba ludzi porzuca noworoczne postanowienia. Jaka jest Twoja idealna wymówka, by porzucić swoje postanowienia? Czy porzuciłeś je, czy nadal je realizujesz?


    Opowiedzcie nam o swoich noworocznych postanowieniach, poradach i wskazówkach jak je osiągnąć.

    Miłej gry,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 17.01.2019 o 18:35

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Co roku postanawiam sobie dożyć kolejnego Sylwestra i na razie jakoś mi się udaje
    W tym roku postanowiłem sobie dodatkowo, że kolejnym razem nie wydam ani grosza na te durne fajerwerki, dałem ponad 350 zł na pufff, pfffiii, puff.. trwające jakieś 90 sekund. I tylko ja wiedziałem, jaką rozpacz kryje moje serce, jak cenne były to dla mnie minuty!
    Obiecałem sobie nie obżerać się słodyczami, ale już 1 stycznia zjadłem radlinkę Ptasiego Mleczka (R), więc to się chyba nie liczy. To jest tak, siedzisz sobie, siedzisz, patrzysz, a tu słodycze idą sobie radośnie do Twych ust. Wystarczy sięgnąć i się z nimi przywitać, o taaakk
    Obiecałem sobie być zawsze młodym, i o dziwo - minęło już 17 dni nowego roku i nadal jestem jestem

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar jolka_zołza63
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z roku na rok postanawiam sobie dożyć kolejnego Sylwestra i widzieć uśmiech swojej wnuczki
    walczyć z choroba oraz problemami Ale najważniejsze ze powoli udaje mi się to od kilku lat.
    Każdemu życzę aby w swoich postanowieniach wytrwał chociaż 10%
    oraz dziękuje wszystkim graczom

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    postanowilem sobie ze bede grał w settlersy mimo zakonczenia eventu ale ta gra nadal pelna bledow i bugow, ktore nie sa od tygodni naprawione, a poza tym codzienne klikanie po kilkaset razy tego samego moze naprawde czlowieka znuzyc wiec stwierdzilem ze robie przerwe od tso
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja postanowiłem sobie, że w tym roku nie będę nic postanawiał. Dzięki temu rok skończę bez frustracji, że nie opanowałem do perfekcji francuskiego i chińskiego, że nie przebiegłem 2000 km, że nie robię 100 pompek za jednym podejściem, że nie ukończyłem kursu Data Science, że nie nauczyłem się grać For the love of God, czy że nie skasowałem konta na TSO.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    POSTANOWIENIE : Rzucam palenie

    WYMÓWKA: Palic mi sie chce

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia

    Lightbulb

    Postanowiłem sobie w tym roku "naciągnąć" Penelopę na 2367 klejnotów w formie jednorazowej zapomogi. Nie wiem jeszcze jak to zrobię - czy na litość, czy na pochlebstwa, ale mam na to cały rok. Coś się wymyśli...

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maszkulec Zobacz posta
    Postanowiłem sobie w tym roku "naciągnąć" Penelopę na 2367 klejnotów w formie jednorazowej zapomogi. Nie wiem jeszcze jak to zrobię - czy na litość, czy na pochlebstwa, ale mam na to cały rok. Coś się wymyśli...
    Hahahahha Pomarzyć wolno każdemu!
    Ja natomiast postanowiłam być bardziej asertywna.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 18.01.2019 o 17:14

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    moje marzenia - chciałbym aby BB dała nam wybór kiedy wyłączamy produkcje na wyspie jak jedziemy na wczasy i nas nie ma ażeby ułatwiło mam w zbieraniu elementów po przez opisaniu ich innym kolorem a postanowienia - nie być takim naiwnym

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Ja postanowiłem sobie, że w tym roku nie będę nic postanawiał. Dzięki temu rok skończę bez frustracji, że nie opanowałem do perfekcji francuskiego i chińskiego, że nie przebiegłem 2000 km, że nie robię 100 pompek za jednym podejściem, że nie ukończyłem kursu Data Science, że nie nauczyłem się grać For the love of God, czy że nie skasowałem konta na TSO.
    Ostatnie złamanie postanownienia noworocznego cieszy mnie niezmiernie! <3

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.