Zobacz wyniki ankiety: Czy pomysł brzmi legitnie?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jo - jak najbardziej

    10 45.45%
  • Nej - przecież możesz se sam kliknonć

    12 54.55%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Stanica zwiadowców - automatyczne zapytanie

  1. #21
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    Widzę że czytacie wątek i nawet nie wiecie jak miałoby to wyglądać, przy takim ustawieniu nie ma możliwości aby tym osobom co pisali wyżej, przeszkadzała taka właśnie funkcja.

    Sami sobie w kolano strzelacie :P
    Myślisz, że wprowadzenie takiego kwadracika będzie oznaczało, że stanica odpali się tylko wtedy, kiedy będzie dostępna za darmo? Błąd, dla mnie to opcja "odpal mimo wszystko", co w przypadku odnawiania = wydaj klejki. I nawet nie zauważycie, że Wam klejki pobrało, bo w tej grze nie ma tego typu zabezpieczeń, klikasz i wydajesz.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Sami sobie w kolano strzelacie :P
    Myślisz, że wprowadzenie takiego kwadracika będzie oznaczało, że stanica odpali się tylko wtedy, kiedy będzie dostępna za darmo? Błąd, dla mnie to opcja "odpal mimo wszystko", co w przypadku odnawiania = wydaj klejki. I nawet nie zauważycie, że Wam klejki pobrało, bo w tej grze nie ma tego typu zabezpieczeń, klikasz i wydajesz.
    Kolejny co nie czyta ze zrozumieniem, przecież napisałem wyraźnie że będzie domyślnie tryb nieaktywny, a po zaznaczeniu i naciśnięciu odpal przygodę przeniesie nas do stanicy i wtedy sami zdecydujemy co dalej zrobić

    Naprawdę czy WAM wszystko trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku, tak bardzo już się boicie czegokolwiek dokładać do tej gry, a może każdy ma tak na nią wywalone, że cokolwiek się nie napisze to i tak będzie w głowie jedna myśl, po co mi to potrzebne?

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie nie są ograniczeni, a jedynie nie widzą problemu z kliknięciem na stanicę przed rozpoczęciem przygody. Większym problemem dla mnie będzie pamiętanie, żeby przy włanczaniu przygody pamiętać za każdym razem (lub trzy razy z rzędu) o kliknięciu na niej użycia w przygodzie, niż teraz gdy ją odpalam raz i wiem, że mam dwóch drwali i trzecią przygodę z premią do expa, z automatu bez klikania już na nic - nie muszę pamiętać, żeby zaznaczyć w przygodzie, że chcę jej użyć. Więc ta opcja, jak dla mnie niczego nie ułatwia, a wręcz odwrotnie - zmusza mnie do zaznaczania na odpalanej przygodzie, że chce użyć stanicy. Zwłaszcza, ze majac dwie godziny, przygody odpalam szybko i automatycznie - nie czytam ich opisów, niczego nie zaznaczam.

    Więc daruj sobie tych ograniczonych ludzi, bo ta "dodatkowa opcja" nie jest, bynajmniej dla mnie, żadnym ułatwieniem, a wręcz kolejnym utrudnieniem o którym muszę pamiętać za każdym razem gdy odpalam przygodę. Naklej sobie kartkę na monitorze, żeby włanczać stanicę przed przygodą i będziesz miał przypomnienie

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Będzie więcej budynków o podobnym do stanicy schemacie działania (np. pogoda i obserwatorium z walentynkowego). Nie wiem czy jak ich przybędzie, to nie będzie za bardzo pokręcone.

    Ja bym zaproponował listę budynków, które są nieużywane (w pierwszej kolejności te z odnowieniem, kolejką i produkcją uruchamianą ręcznie, dalej stojące z powodu braku lub nadmiaru surowców).

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Ludzie nie są ograniczeni, a jedynie nie widzą problemu z kliknięciem na stanicę przed rozpoczęciem przygody.
    Zgoda, tu masz rację można kliknąć samemu.

    Większym problemem dla mnie będzie pamiętanie, żeby przy włanczaniu przygody pamiętać za każdym razem (lub trzy razy z rzędu) o kliknięciu na niej użycia w przygodzie, niż teraz gdy ją odpalam raz i wiem, że mam dwóch drwali i trzecią przygodę z premią do expa, z automatu bez klikania już na nic - nie muszę pamiętać, żeby zaznaczyć w przygodzie, że chcę jej użyć.
    Tu już nie rozumiem, czemu tak sądzisz? Skoro stanica nadal będzie działała jak działa do tej pory. Klikasz raz i nie więcej

    Więc ta opcja, jak dla mnie niczego nie ułatwia, a wręcz odwrotnie - zmusza mnie do zaznaczania na odpalanej przygodzie, że chce użyć stanicy. Zwłaszcza, ze majac dwie godziny, przygody odpalam szybko i automatycznie - nie czytam ich opisów, niczego nie zaznaczam.
    Nadal podczas odpalania przygody nie będziesz nic musiał zaznaczać, ponieważ przypomnienie do zaznaczenia będzie domyślnie wyłączone
    Stanice również będziesz odpalał jak do tej pory. Zmiana nastąpiłaby dopiero po zaznaczeniu, ale Ty przecież z tego nie chcesz korzystać, więc Ciebie to nie dotyczy.

    Więc daruj sobie tych ograniczonych ludzi, bo ta "dodatkowa opcja" nie jest, bynajmniej dla mnie, żadnym ułatwieniem, a wręcz kolejnym utrudnieniem o którym muszę pamiętać za każdym razem gdy odpalam przygodę. Naklej sobie kartkę na monitorze, żeby włanczać stanicę przed przygodą i będziesz miał przypomnienie
    Nadal musisz pamiętać aby w ogóle przed przygodą odpalić stanicę, a zamiast kartki na monitorze wolę mieć przypomnienie podczas odpalania przygody
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 18.01.2019 o 11:18

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez The_BEAST_r10 Zobacz posta
    tak bardzo już się boicie czegokolwiek dokładać do tej gry
    Biorąc pod uwagę, że ze wszelkich oznak na niebie i ziemi wynika, że kod gry jest mocno zabałaganiony i drobna zmiana w jednym miejscu potrafi zepsuć pięć innych*, nie dziw się, że ludzie nie chcą dodawania zbędnych ich zdaniem funkcji.

    * chociażby nadal nie naprawiono otwierania poczty i po wejściu do gry trzeba klikać dwa razy, nadal nie usunięto błędu, że czasami nie można rzucić premii na jakiś budynek i trzeba odświeżać grę lub odwiedzić znajomego, nadal ni z tego nie z owego w trakcie rzucania premii część budynków przestaje być podświetlona, nadal nie zawsze widać wszystkie wystawione przez siebie oferty handlowe itp. itd.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.