Zamknięty wątek
Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 245

Wątek: Koniec Flasha - przyszłość TSO

  1. #141
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    A wiesz, że możesz zablokować aktualizacje przeglądarki i pozostać na wersji 83? xD

  2. #142
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hmm,ja na przykład, nie mam nic do powiedzenia na firmowym kompie-jest to co jest, bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji. Żadnego instalowania oprogramowania,podłączania sprzętu,zmiany ustawień-od tego jest informatyk któryś tam:-) a na pewno nie poproszę go o zainstalowanie jakiejś przeglądarki czy zablokowanie aktualizacji-aż tak zdesperowany nie jestem. Z drugiej strony, jeśli odpadnie mi możliwość pogrywania w pracy, to prawdopodobieństwo że będę aktywnie grał będzie bliska zeru-a takich jak ja jest mnóstwo. W domu wolę odstresować się w WoT, co nieco "gryzie się" z koniecznością poświęcenia TSO większej ilości czasu niż dotychczas, w godzinach wieczornych. Czyli dla mnie, będzie to zasadniczo koniec gry w TSO:-(

  3. #143
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A konczcie gre z TSO. Serwery beda pustsze, gra bedzie szybciej smigala. Ja mysle, ze jednak maja jakis plan, moze bedzie on zawily, ale dadza rade. Nie zabija sie czegos, co przynosi dochod, a zapewne przynosi.

  4. #144
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    BB i plan? Kandydat do zartu roku 2020

  5. #145
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    Ja myślę, ze jednak maja jakis plan, moze bedzie on zawily, ale dadza rade.
    rozwaliłeś mnie tym tekstem ;D nie dają rady poprawić kampanii górskiej, wózkowego pyłu, czy świątecznej cukierni a "zawiły plan" wdrożą ;DDD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #146
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    A konczcie gre z TSO. Serwery beda pustsze, gra bedzie szybciej smigala.
    no dzieki temu pewnie bledy tez same sie naprawia

  7. #147
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    Ja mysle, ze jednak maja jakis plan, moze bedzie on zawily, ale dadza rade.
    Przeciez maja plan i nawet go oglosili, tylko wlasnie im dalej w las tym bardziej widac, ze ten plan jest mizerny

    Nie zabija sie czegos, co przynosi dochod, a zapewne przynosi.
    Z tymi dochodami to bym sie nie rozpedzal, bo niektorzy nadal nie wydali jeszcze darmowych klejnotow z eksploatowanych przez kilka lat kopalnii.

    Poza tym zeby cos zabic, czasem wcale nie potrzeba tego zabijac, wystarczy ze sie nie potrafi utrzymac tego przy zyciu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #148
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    Poza tym zeby cos zabic, czasem wcale nie potrzeba tego zabijac, wystarczy ze sie nie potrafi utrzymac tego przy zyciu.
    hehe na taki komentarz czekalem ... w samo sedno

  9. #149
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mistrz Sparkz jak zawsze potrafi mnie wyslac na podloge jednym zdaniem

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    A wiesz, że możesz zablokować aktualizacje przeglądarki i pozostać na wersji 83? xD
    Owszem, można zablokować aktualizacje przeglądarki tym samym rezygnując z nowszej funkcjonalności, usprawnień i co najistotniejsze - z poprawek błędów oraz stron/aplikacji wymagających nowszej wersji przeglądarki....
    ... tylko po co? Dla jakiejś jednej, totalnie źle zaprojektowanej gry która żeruje na starym dobrym tytule i jest mocno nastawiona na wykupowanie klejnotów?
    Nie wydaje mi się, żeby gra, w której do wyprodukowania jednej deski potrzebne są cztery bale drewna, była tego warta.

    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta
    A konczcie gre z TSO. Serwery beda pustsze, gra bedzie szybciej smigala. Ja mysle, ze jednak maja jakis plan, moze bedzie on zawily, ale dadza rade. Nie zabija sie czegos, co przynosi dochod, a zapewne przynosi.
    Jak choćby część osób odejdzie z TSO to nietrudno domyślić się, że siłą rzeczy dochody też spadną. Nie wydaje mi się, żeby poradzili sobie z tym faktem, skoro z wieloma bardziej banalnymi rzeczami sobie nie mogą poradzić

Zamknięty wątek
Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.