Zamknięty wątek
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 245

Wątek: Koniec Flasha - przyszłość TSO

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No można też grać i ponarzekać, żeby wszystko było super a nie twierdzić, że to deszcz kropi.
    wytłumacz to koledze który lubi ciszę, spokój, nigdy nie oczekuje więcej niż wydaje mu się że mógłby dostać, nawet jeśli to że nie dostaje jest wynikiem błędów, zaniachania lub niedbalstwa
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Postanowienie noworoczne mało mam realne od 5lat.
    Otrzymałem cenną radę którą chciałbym się podzielić.
    Jeśli nie mam na coś wpływu lub czegoś nie mogę zmienić,
    trzeba zaakceptować sytuację, nie denerwować się, odpuścić
    emocje i żyć dalej spokojnie bez otoczki niemożliwego.
    gdyby świat był zapełniony wyznawcami takiej filozofii, do dzisiaj jedynym ''statkiem powietrznym'' byłyby balon wypełniony gorącym powietrzem
    bo przecież nie da się lepiej, cieszę się że podróżuję balonem!

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aruzus - prosilem abyś mnie nie cytował
    Szukasz gwiazdorstwa? Poklasku?
    Napisz coś od siebie, udowodniłeś tylko swoje bariery myślowe których do tej pory nie rozumiesz.
    Postanowienie noworoczne - mylisz działy szukasz jak wcisnąć szpilkę majać w oku belkę.
    Napisałeś ze powtarzane setki razy, dalej nie zrozumiełeś, lejesz żółć szukasz negatywnych emocji
    Jesteś otoczony wiedzą której nie zrozumiesz. Jedyny Twój cel to mądrzenie się.
    To co napisałem o Postanowieniu noworocznym dedykuje innym dobrym ludziom
    Ty tego nie zrozumiałes i nie zrozumiesz - prosze mnie zostawić w spokoju.
    Szukaj sobie gwiazdorstwa wsród osób które reprezentują poglądy ciemnoty na poziomie Twoje wiedzy.

  3. #63
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Aruzus - prosilem abyś mnie nie cytował
    o co i gdzie mnie wcześniej prosiłeś, nie zauważyłem - nie pomyliłeś miejsca lub osoby?
    A czemu nie mam ciebie cytować, chyba się tego nie wstydzisz?
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem, ciągle narzekania to źle, tamto można lepiej i tak od lat.
    Tylko zastanawia mnie może sami zrobicie lepszą grę i wszystko będzie super.
    Twoje własne słowa, przecież to ma potencjał taki że aż chce się fiknąć koziołka z radości, a zaraz potem zabrać się do roboty by spełnić twoją kolejną prośbę
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 23.01.2019 o 13:38

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zbyt niski reprezentujesz poziom do dyskusji, wyslalem Ci prywatną wiadomość z proźbą o nie cytowanie.
    Twoje wnioski niosą jedynie pogardę chęć udowodnienia swoich racji które są tylko negatywne.
    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przyczepiłeś się do mnie o co?
    Nie bede sie wdawał w dyskusje. Prosze moderatora o rozpatrzenie tej sytuacji.
    Jak również powtarzam nie życzę sobie abyś na moich postach czynił jakiekolwiek wypłakiwania.
    Wypraszam sobie styl wypowiedzi i nękanie mojej osoby. Chce zeby to było jasne.

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Reumatiks, odwołujesz się do wypowiedzi innych osób a "zabraniasz" odwoływać się do Twoich? Przecież nikt tu nikim nie pogardza ani się do nikogo nie czepia.

  6. #66
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Może już skończycie te przepychanki?
    To temat o flashu, a nie o czymś innym.

    Załóżcie sobie nowy wątek w off topic i tam sobie wyjaśniajcie swoje problemy

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Zbyt niski reprezentujesz poziom do dyskusji, wyslalem Ci prywatną wiadomość z proźbą o nie cytowanie.
    Twoje wnioski niosą jedynie pogardę chęć udowodnienia swoich racji które są tylko negatywne.
    Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przyczepiłeś się do mnie o co?
    Nie bede sie wdawał w dyskusje. Prosze moderatora o rozpatrzenie tej sytuacji.
    Jak również powtarzam nie życzę sobie abyś na moich postach czynił jakiekolwiek wypłakiwania.
    Wypraszam sobie styl wypowiedzi i nękanie mojej osoby. Chce zeby to było jasne.
    Wiesz co-trochę za dużo w tym pieprzu, jesteś kucharzem?
    Cała rozmowa jest o tym, że ludzie którzy poświecili parę lat i kilka złotych na settlersy chcą by gra działała dobrze i jak najdłużej. Ludzie (nieodpłatnie!) latami znajdują byki których oni nie są w stanie wyłowić (a często naprawić) - bo chcą tu spędzać czas a do tego może dać komuś zarobić. Czasem trochę dotują i czasem też trochę wymagają!
    A ty wpadasz i rzucasz rady by gracze nie marudzili i cieszyli się z tego co mają i ze w ogóle mają? A kto ci dał przywilej dzielenia ludzi na ''wy'' (marudni) i ''ja'' (fajny, ugodowy, oświecony i niewymagający, ale bezwzględnie cisnący komuś kto ma inna opinię)
    Nie trać czasu na czytanie ''naszych'' nudnych wołań o to by gra działała lepiej i dłużej niż przez rok który tobie wystarcza, zajmij się czymś przyjemnym na co masz wpływ w myśl swojej dewizy
    a co do twojej prośby o ''niecytowanie'' - rozpatrzyłem negatywnie, nie masz na to wpływu
    pozdro

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aruzus i wszystkich innych informuje jak jest
    Napisalem życzenie noworoczne - nic wiecej
    Jeśli tendencja jest taka że można krytykować nie wnosząc nic od dyskusji
    Moje pytanie brzmi co z zasadami etyki ?
    Co z regulaminem?
    Ktoś odpisuje ze zabraniam innym- nie życze sobie tylko aby Aruzus mnie cytowal,
    czy pisalem cos o kims innym, wmanipulowanie i wyciaganie slowek.
    Możecie mnie nie lubić dysponuje wiedzą , nie mieszajcie wątkow.
    Jeśli obsluga gry dopuszcza takie tendencje czyli jak mam rozumieć forum które jest oparte
    na wypominaniu agresji i poniżaniu ?
    Przekaz masz jednoznaczny hejt
    w zwiazku z tym nie życze sobie abyś robił pożywkę negatywną moim kosztem proste.
    Razi mnie od wielu lat krytyka oczernianie obslugi graczy i tego typu.
    Mam prawo powiedzieć Stop - hejterom

    Jeśli sobie czegoś nie życze widocznie mam powody.

  9. #69
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    nie życze sobie tylko aby Aruzus mnie cytowal,
    Ale wiesz ze pisząc na forum, każdy może Cię cytować, nawet Aruzus, bo przecież nie ma w regulaminie takiego punktu, który by tego zabraniał.
    Zawsze możesz go dodać do listy ignorowanych, tutaj na forum, to nie będziesz widział jego cytatów.

  10. #70
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez reumatiks Zobacz posta
    Co z regulaminem? ...

    Jeśli sobie czegoś nie życze widocznie mam powody.
    Obawiam się że coś Ci się pokreciło, TSO, Setlers, jest własnością Blue Byte,
    więc nikt nawet jakby chciał nie ma praw do napisania kolejnej TSO2,

    a czepiasz się innych.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.